Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Arkadaşı Ziyaret

2 posters
YazarMesaj
Fenix Blume
Apollon'un Çocuğu/Okçuluk Eğitmeni
Fenix Blume

Arkadaşı Ziyaret Empty
MesajKonu: Arkadaşı Ziyaret   Arkadaşı Ziyaret Icon_minitimeÇarş. Nis. 06, 2011 12:46 am

Melez Kampı'nda boş boş dolaşmaktan canım çok sıkılmıştı. Apollon'un çocuğu olmama rağmen güneş sıkmıştı artık beni. Uzaklardan Ravelo'yu gördüm. Ona doğru yürümeye başladım. Sonunda buluştuk bir yerde. Ravelo "Canın sıkkın gibi?" diye sordu. Ben de "Evet ya ne yapsam bilmiyorum."dedim. "Hey bizim kulübeye gelsene?" diye teklifte bulundu. Ben de sevinerek "Tabii neden olmasın." dedim ve Athena kulübesine doğru yol aldık. Kapıdan girdiğimizde etraf baya kalabalıktı. Kulübe lideri de epey güzel ve güçlü görünüyordu. Selamlaştıktan sonra Ravelo bana etrafı gezdirmeye başladı. Bir an birini gördüm. Çok güzeldi. Beynimden vurulmuşa döndüm denebilir. Ravelo'ya "Hey şu kim?" diye heyecanla sordum. O da "O Candice Rebecca Blackwell. Benim küçük kardeşim." dedi. "Tanıştırmayacak mısın beni?" diye sordum ve Rebecca'ya doğru ilerledim. "Merhaba." dedim ve o da dönüp "Merhaba. Siz kimsiniz?" diye sordu. "Ben Fenix. Ravelo'nun arkadaşıyım. Apollon Kulübesi'ndenim." dedim. Yüzümün ellerim kadar kızarmamasını umdum.

En son Fenix Blume tarafından Çarş. Nis. 06, 2011 2:09 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Ravelo Carter
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Ravelo Carter

Arkadaşı Ziyaret Empty
MesajKonu: Geri: Arkadaşı Ziyaret   Arkadaşı Ziyaret Icon_minitimeÇarş. Nis. 06, 2011 1:09 am

Fenix kulübeye geldikten sonra, kulübede olan kardeşlerim onu güzelce karşıladılar. Fenix kampa geldikten sonra tanıştığım ilk arkadaşlarımdan. Ona kendi yattığım yeri, çalışma odamızı, bilgisayarları, kısaca kulübede ne var ne yok gösterdim. Kardeşlerimi tanıttım. Ziyaretten hoşlanmışa benziyordu. Fenix kardeşlerimden Rebecca'yı gördüğünde renk vermişti. Eyvah diye geçirdim içimden. Çünkü Rebecca'nın erkekler konusunda önyargılı olduğunu biliyordum. Fenix kulübede çok saygılı davranmıştı. Herkesin onu seveceğinden emin gibiydim. Rebecca konusunda biraz şüpheliydim çünkü gruplara ayrıldığımızda David'le bana karşı biraz soğuk davranmıştı.

Sonra,
Fenix Blume
Fenix Blume

Arkadaşı Ziyaret Empty
MesajKonu: Geri: Arkadaşı Ziyaret   Arkadaşı Ziyaret Icon_minitimeÇarş. Nis. 06, 2011 2:17 am

Hepsiyle vedalaşıp kendi kulübeme doğru gitmek için kapıdan dışarı çıktım. Ama aklım Rebecca'daydı. Acaba benim için ne düşünmüştü diye içim içim yiyordu. Ravelo'ya "Sen bi Rebecca'nın ağzını ara." diye şaka yaptıktan sonra onu da bir gün kulübemize davet ettim ve o da kabul etti. Artık kampta daha çok arkadaşım vardı. Bu beni mutlu ediyordu. İleride kim bilir kimlere hangi maceralara atılacaktık. Bugün benim için gerçekten güzel geçmişti. Athena Kulübesini çok sevmiştim; onların da beni sevdiğini umuyorum. Güneş batarken kendi kulübeme doğru yürümeye başladım...

RP bitmiştir. =)

Arkadaşı Ziyaret
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Arkadaşı Ziyaret
» Bir arkadaşı ziyaret ediyorum
» Yeni Arkadaşı Ziyaret
» Scatt rp arkadaşı arıyor,,
» Görev Arkadaşı Arıyorum