Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

David Killer

2 posters
YazarMesaj
David Killer
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
David Killer

David Killer Empty
MesajKonu: David Killer   David Killer Icon_minitimePtsi Nis. 11, 2011 6:14 am

Derslere girmeyi sevmezdim. Ama kampın dersleri bir başkaydı ve hep ilgi çekiciydi. O gün yen, b,r kulübe açıldığını duydum. Dövüş Sanatları tam bana göreydi. Daha önce tekvandoya gitmiştim ama işe yarar mıydı bilmiyordum. Hem de siyah kuşaktım. Sabah erken kalktım. Sıra olabilirdi. Nasıl olsa yeni bir sınıftı. Gittiğimde daha kimse yoktu. Daha sınıf açılmamıştı bile. Ben de kapının önünde uyudum. Nasıl olsa Hypnos çocuğuydum. Birinin beni sarsmasıyla uyandım.
Zack Cliff Burton
Nyks'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Dövüş Sanatları Eğitmeni
Nyks'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Dövüş Sanatları Eğitmeni
Zack Cliff Burton

David Killer Empty
MesajKonu: Geri: David Killer   David Killer Icon_minitimePtsi Nis. 11, 2011 12:57 pm

Dersliği açmak için dersliğe vardığımda,kapının öneünde birinin uyuduğunu gördüm. Huzurlu huzurlu uyuyan melezi rüya aleminden ıkarmak için biraz sarsmam gereksede melezuyandı ve bana soran gözlerle baktı. ''Ben dövüş sanatları eğitmeni Zack Cliff Burton. Sanırım eğitimalmak istiyorsun değilmi?''diyesordum çoçuğa. Çoçuk şaşırarak ''Evet. Bende Hypnos çoçuğu David.'' dedi. David'e gülümsedim ve onaylarcasına kafamı salladım. İçerigeçerken david'e gelmesini işaret ettim ve konuşmaya başladım ''Şimdi David. Öğrenmek istediğin bir dövüş sanatı var mı?.
David Killer
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
David Killer

David Killer Empty
MesajKonu: Geri: David Killer   David Killer Icon_minitimeSalı Nis. 12, 2011 2:22 am

''Şimdi David. Öğrenmek istediğin bir dövüş sanatı var mı?'' diye sordu. Ben tekvandoda zaten siyah kuşaktım. Hangi dövüş sanatları olduğunu da tam olarak bilmiyordum. Bu nedenle Zack'ten bana bunları saymasını istedim. Zack bana bunları saydıktan sonra Karatede karar kıldım. Karate dersi alacaktım.

(Yeni sınıfın hayırlı olsun. Kaç postta mezun olunabiliyor?)
David Killer
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
David Killer

David Killer Empty
MesajKonu: Geri: David Killer   David Killer Icon_minitimeCuma Nis. 29, 2011 10:57 pm

heey!

David Killer
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» David Killer
» David Killer
» David Killer -2-
» David Killer -2-
» David Killer