Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ravelo Yagami

2 posters
YazarMesaj
Ravelo Carter
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Ravelo Carter

Ravelo Yagami Empty
MesajKonu: Ravelo Yagami   Ravelo Yagami Icon_minitimePtsi Nis. 11, 2011 4:38 am

Kampta Dövüş Sanatları Sınıfı'nın açılacağını duymuştum. Dövüş sanatlarına ayrı bir ilgim vardı. Üstüme eşofman takımımı aldım. Hızla kulübemden dışarı çıkıp dersliğe koştum. Dersin eğitmeni Medusa'nın kafasını birlikte kopardığımız arkadaşım Zack'ti. Eğitmenin erkek olması benim açımdan daha iyiydi. Kızlar çok bilmiş olabiliyor çünkü. Neyse, dersliğe girdim ve beni karşılayan Zack oldu. Dersliğini topluyordu. ''Merhaba Zack! Ben Ravelo, hani birlikte Medusa'ya gitmiştik? Hatırladın mı?'' ''Tabii ki Ravelo hatırladım. Demek Dövüş Sanatları öğrenmek istiyorsun?'' ''Evet, dövüşmeyi ayrı bir severim. Kampa gelmeden önce de dövüşe meraklıydım. Bu arada eğitmen olmuşsun, tebrik ederim.'' ''Bu çok iyi. O zaman ilk aşamayı şimdiden geçmişsin. Ah, teşekkür ederim. Dövüşü ben de seviyorum'' ''Ne zaman başlıyoruz?'' ''Şimdi'' dedi. Ve heyecanla ne yapacak diye beklemeye başladım.
Zack Cliff Burton
Nyks'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Dövüş Sanatları Eğitmeni
Zack Cliff Burton

Ravelo Yagami Empty
MesajKonu: Geri: Ravelo Yagami   Ravelo Yagami Icon_minitimePtsi Nis. 11, 2011 1:24 pm

Dersliği toplarken Ravelo yanıma geldi ve heyecanlı birşekilde eğitime başlamak istediğini belirtti. Ravelo heyecanını bastırmaya çalışırken ''Ne zaman başlıyoruz?'' diye sordu. Ravelo'nun bu sorusuna gülümseyerek ''Şimdi.'' diye karşılık verdim. Ravelo yanıtımı duyduktan sonra heyecanla ne yapacağımı beklerken. Onu dojo bölümüne doğru yöneltip konuşmaya başladım ''Öğrenmek istediğin bir dövüş sanatı var mı?''
Ravelo Carter
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Ravelo Carter

Ravelo Yagami Empty
MesajKonu: Geri: Ravelo Yagami   Ravelo Yagami Icon_minitimePtsi Nis. 11, 2011 6:43 pm

Zack beni dojo bölümüne götürdü. ''Öğrenmek istediğin bir dövüş sanatı var mı?'' ''Aikido eğitimi almaya düşünüyorum. Aikido hem savunma hem de ruhsal gelişim için iyi bir dövüş tekniği sanırım. Küçükken aikido hakkında bir kaç şey okumuştum. Şey bu arada, ben yumruğa oranla tekmeyi daha çok kullanırım. Bacak kaslarım daha güçlü. Tekmenin öne çıktığı bir teknik de olabilir.''
Zack Cliff Burton
Zack Cliff Burton

Ravelo Yagami Empty
MesajKonu: Geri: Ravelo Yagami   Ravelo Yagami Icon_minitimeSalı Nis. 12, 2011 5:18 am

Sorumun karşılığı olarak Ravelo ''Aikido eğitimi almaya düşünüyorum. Aikido hem savunma hem de ruhsal gelişim için iyi bir dövüş tekniği sanırım. Küçükken aikido hakkında bir kaç şey okumuştum. Şey bu arada, ben yumruğa oranla tekmeyi daha çok kullanırım. Bacak kaslarım daha güçlü. Tekmenin öne çıktığı bir teknik de olabilir.'' dedi. Ravelo'nun dediklerini duyduktan sonra eğilip bacak kaslarına bir göz attım. Bir süre düşündükten sonra ''Sanırım seni Muay Thai sanatında eğiteceğim. Kas yapın buna çok uygun.'' dedim ve dojo'nun muay thai için ayrılan bölümüne doğru yürüdüm. Rvelo peşimden gelip ne diyeceğimi heyecanla bekledi. ''Tamam sana muay thai'nin geçmişini anlatacağım ama ilkönce şu kum torbasının altına yüztane tekme atacaksın. Tekmelerini atarken kalçanı döndürmeyi unutma'' dedim ve birkaç örnek hareket gösterdim. Hareket'i gösterdikten sonra ise Ravelo'ya tekme atabilmesi için yer açtım.
Ravelo Carter
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Ravelo Carter

Ravelo Yagami Empty
MesajKonu: Geri: Ravelo Yagami   Ravelo Yagami Icon_minitimeSalı Nis. 12, 2011 6:12 am

Zack bana Muay Thai öğreteceğini söyledi. ''Tamam sana muay thai'nin geçmişini anlatacağım ama ilkönce şu kum torbasının altına yüztane tekme atacaksın. Tekmelerini atarken kalçanı döndürmeyi unutma'' dediğini yapmaya başladım. Denge konusunda -kalçamı döndürerek vurma- bir problemim yoktu. Kum torbasına vurmaya başladım. Sol bacağım daha güçlü olduğu için 60.cı tekmeye kadar hep solla vurdum. Ama sonra dövüşte sağ ayağımı kullanmak zorunda kalırsam? diye düşündüm ve 60'tan sonra sağ bacağımı kullandım. Bu sefer daha yorucuydu ve kum torbası sanki giderek sertleşiyordu ya da bana öyle geliyordu. En son tekmeyi solla savurdum. Yorgun düşmüştüm. Sağ ayağıma geçtiğimde ciddi anlamda zorlanmıştım. Zack ''Hiç de fena değildi, biraz daha...güçlü değil de kararlı diyelim, kararlı vurmalısın. Dövüşürken karşındaki oyuncak ayı falan olmayacak. Bunu aklına getir'' dediğini yapmak için kum torbasına bir kez daha vurdum. Tok bir ses çıkmıştı. Olmuş gibiydi. Bu arada bana Muay Thai'nin geçmişi hakkında bilgi veriyordu. ''Böyle mi?'' ''Evet, fena değildi.'' ''Sırada ne var?'' Heyecanlı gözlerle ona baktım. Bana sert sert bakıyordu.
Zack Cliff Burton
Zack Cliff Burton

Ravelo Yagami Empty
MesajKonu: Geri: Ravelo Yagami   Ravelo Yagami Icon_minitimeCuma Nis. 15, 2011 4:20 am

Ravelo iyi bir şekilde muay thai tekmesini başarmışrı ve bana ''Sırada ne var?'' diye sordu heyecanlı bir şekilde. Ravelo'ya sert bakışlarımı fırlatırken ''Şimdiki konumuz dirsek vuruşları olucak'' dedim ve mankenlerden birini alıp dirsek vuruşlarını yapmaya başladım. Vuruşlarımı yaparken Ravelo beni dikkatli bir şekilde izliyordu. Ona bakıp ''Hadi sıra sende. Bir yüz dirsekde buraya at bakalım'' dedim ve ravelo'ya yer açtım.
Ravelo Carter
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Ravelo Carter

Ravelo Yagami Empty
MesajKonu: Geri: Ravelo Yagami   Ravelo Yagami Icon_minitimeCuma Nis. 15, 2011 6:28 am

''Hadi sıra sende. Bir yüz dirsekde buraya at bakalım'' dedi. Ah hadi ama! Dirsek vuruşlarında çok da iyi olduğum söylenemezdi. Ayrıca 100 dirsek vuruşu beni kesinlikle bitirecekti. 20'ye kadar fena değildi, sonradan dirseklerimin acıdığını hissettim. 50'den sonra hepten bittim. Evet Zack beni öldürmeyi planlıyordu, kesinlikle öyle yapıyordu. ''Bana biraz acı dostum'' ''Seni öldürmeyen şey güçlendirir. Bunu hep aklında tut'' ''Ölene kadar devam ha?'' Sadece gülümsedi ama devam etmemi ister bir bakış attı. 100'üncüsünü vurduğumda kendimi gerçekten ölmüş gibi hissediyordum. ''İyi iş çıkardın Ravelo. Ama benim dersimden geçeceksen, ölecek kadar yorulacağını aklına sokarsın bundan sonra'' dedi ve gülümsedi. Acaba ne demeye çalışıyordu? Ne yani bana işkence mi çektirecekti yoksa? ''Dediklerinin hepsini teker teker yaptım. Ve şu an ölmek üzereyim. Şimdi ne var?'' dedim bitkin bir halde.
Zack Cliff Burton
Zack Cliff Burton

Ravelo Yagami Empty
MesajKonu: Geri: Ravelo Yagami   Ravelo Yagami Icon_minitimePerş. Nis. 28, 2011 12:54 am

''Dediklerinin hepsini teker teker yaptım. Ve şu an ölmek üzereyim. Şimdi ne var?'' dedi ravelo tükenmiş bir şekilde. Ona sert bir şekilde baktım ve '' Cidden bu kadarcık şeyde yoruldun mu? Neyse şimdi sıra benimle birebir dövüşmede'' dedim üzerimdeki t-shirt'ü çıkartarak Muay thai pozisyonu aldım. Ravelo ilk başta biraz şaşırsada oda ona öğrettiğim pozisyonu alıp saldırmamı bekledi. Bir süre benim saldırmamı bekledikten sonra sabredemeyerek saldırdı. Sinsi bir gülümsemeyle attığı dirsekten sıyrıldım ve kaburgalarına bana göre hafif ama ona göre sert bir darbe indirdim. Onun kaburgalarında muhtamel bir çatlak oluştururken hocamın bana yaptırdığı eğitimler aklıma geldi. Gerçekten burada yaptıklarım onunkinin yanında bir hiçti...
Ravelo Carter
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Ravelo Carter

Ravelo Yagami Empty
MesajKonu: Geri: Ravelo Yagami   Ravelo Yagami Icon_minitimePaz Mayıs 01, 2011 1:10 am

Zack kaburgalarıma fena bir darbe indirmişti. Çatlak falan var mıdır diye düşündüm. O an sarhoş gibiydim. Fakat kısa bir süre içinde normale döndüm. Zack bir tekme savurdu, ani bir refleksle geri çekildim. Eğer o tekme bana gelseydi büyük ihtimalle felç olurdum. Zack biraz da şaşırmış bir edayla ''Reflekslerin hiç de fena değilmiş.'' ''Sen onu bırak da, biraz daha yumuşak olamaz mısın dostum? O tekme bana gelseydi işim bitmişti.'' dedim fakat Zack aniden bir dirsek daha indirdi karnıma. İçimden küfür ediyordum. Gerçekten sinirlenmiştim. ''Tamam o zaman.'' ''Ne tamamı?'' dediği anda baldırına gerçekten güçlü bir tekme attım. Zack gibi biri için bile bu ciddi bir tekmeydi. Zack dengesini kaybetmişti ama yere düşmedi. Tökezleyip bana nefretle baktı. ''Demek işi kızıştırmak istiyorsun ha? Al o zaman!'' dirseğini kafama geçiriyordu ki kollarımla engelledim. Vücudum acıdan yanıyordu evet ama bir önemi kalmamıştı artık. Artık Zack'le ölümüne dövüşebilirdim. Beni yenmesi şüphesiz bir gerçekti fakat yine de onu zorlayabilirdim. Hamlesini engelledikten sonra sanki ruh gücünü serbest bırakmış bir şeytan gibi sırtıma hızlı ve çok kuvvetli darbeler indirmeye başladı. Bazılarını savuşturamıyordum, maçın sonucu ne olursa olsun ağır yaralı olarak çıkacağım belliydi. O bana saldırırken ben bir şey arıyordum...Bir zayıf nokta... Etkisiz hale getirilebilecek bir yer.. Beynim ışık hızında çalıştı ve ani bir hareketle Zack'in omzu ve kolunun birleştiği yere çok sert bir tekme savurdum. Kolunun etkisiz hale gelmesini isterdim fakat Zack hamlemi yumuşatmıştı.
Zack Cliff Burton
Zack Cliff Burton

Ravelo Yagami Empty
MesajKonu: Geri: Ravelo Yagami   Ravelo Yagami Icon_minitimePerş. Mayıs 05, 2011 7:23 pm

Ravelo gittikçe sinirleniyordu ve ciddileşiyordu. İçimden kıs kıs gülerken bende onun ciddi tavrını taklit ediyordum. Daha sonra bu kadar oyunun yeterli olacağını düşünerek bana göre orta ravelo'ya göre aşırı hızlı yumruklarımı atmaya başladım. Yumruklarımı atarken Ravelo gerçekten iyi olan reflekslerini kullanarak sıyrılmaya çalışıyordu ama başaramıyordu. Sabit hızlı yumruklarımı yerken bir şey arıyordu vücudumda. Bir zayıf nokta... Bunu anlayınca içimden bir kahkaha daha kopardım ve zaıf gibi gözüksün diye omuzumu dahada ileri çıkardım. Ravelo sanki bir zayıf nokta bulmuş gibi sevinerek omzumla kolumun birleştiği eklem noktasına bir tekme savurdu. O tekmesini atarken tekmesine hafif bir dokunuşla yumuşattım ve yana doğru kayarak tekmeden kaçtım. Teekmesi boşa çıkan Ravelo'nun artık her yeri zayıf bölgeydi. Gerçekten ama gerçekten çok büyük açık vermişti bana. Bu açığı değerlendirerek ilk başta kulağına sağlam bir yumruk geçirdim. Daha sonra dengesini kaybetip önüme doğru eğilmesi üzerine aynı yere birde diz geçirdim. Ravelo artık tamamiyle bilincini kaybetmişti. Yere düştükten sonra yaşıyormu diye kontrol ettim ve diğer melezlere onu revire götürmeleri için işaret ettim. ''Uyandığnda ona Dövüş Sanatları dersliğinden geçmiş olduğunu söyleyin. Ayrıca bir şey daha söyleminizi istiyorum. Benim zayıf noktam yoktur.''

Rp bitmiştir---

Ravelo Yagami
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ravelo Yagami
» Ravelo Yagami
» Ravelo Yagami
» Ravelo Yagami
» |Ravelo Yagami ~ Görevler|