Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ravelo Yagami

2 posters
YazarMesaj
Ravelo Carter
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Ravelo Carter

Ravelo Yagami Empty
MesajKonu: Ravelo Yagami   Ravelo Yagami Icon_minitimePaz Nis. 03, 2011 7:16 am

Canım sıkılmıştı, etrafta geziniyordum. Bir şeyler yapmak istiyordum. Arenada antreman yapan iki melezi görünce, aklıma daha Melez Kampı'na gelmeden önceki, sahte kılıçlarla hayali canavarlara karşı gerçek gibi saldırdığım ve çok eğlendiğim zamanlar geldi. Ne yapacağımı anladım, kılıç eğitimi almalıydım! Kılıç konusunda yetenekli olduğumu hissediyordum, hemen kılıç antremanı dersliğine gittim.

Eğitmenlerin orada olduğunu zannediyordum ama beni karşılayanlar ''kılıçlar'' oldu. Kılıçları incelereken arkamdan biri bana, ''Hey,Yagami! Kılıçlarla bakışmaya gelmedin heralde? diye seslendi. Bu kişi kılıç eğitmenim olmalıydı. Arkamı döndüm ama döndüğüm anda çenemin dibinde bana kılıç çekmiş bir eğitmenin olmasını beklemiyordum. Ani bir hareketle eğildim ve yan tarafımdan bir kılıç aldım ve eğitmenime savurdum. Kılıç çok hafif ve dengesiz gelmişti ve çok hızlı savurduğum için elimden uçuverdi. Dersliğin ucundaki kılıçlar topluluğuna büyük bir gürültüyle çarptı ve kılıçlar yere saçıldı. Yerin dibine girsem de bu utançtan kurtulsam diye düşünüyordum ki kolumu eğitmenimin tutup çevirdiğini fark ettim. Tam anlamıyla etkisiz durumda kalmıştım. Kimdi bu lanet olası eğitmen?

En son Ravelo Yagami tarafından Salı Nis. 26, 2011 1:36 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

Ravelo Yagami Empty
MesajKonu: Geri: Ravelo Yagami   Ravelo Yagami Icon_minitimeSalı Nis. 26, 2011 12:27 am

Sinirli günlerimden birindeydim elbette. Sevgili babacığım yine beni aramayı unutmuştu. Bu gün New York’a gelecek ve birlikte takılacaktı. Ah hadi ama hangi insan biricik kızını unutabilirdi ki? Ondan gerçekten nefret etmeye başlıyordum. Hani onun için değerliydim. Lanet olsun lanet! Dersliğe adım attığımda sert bir şekilde kapıyı açtım. Bu sefer Artemis avcısı olan dostum Sat bana bakıyordu. Korkmuştu. Bu benden beklenecek bir davranış değildi tabi ki… Yanıma gelip her ne kadar kendime getirmeye çalışsa da beceremiyordu işte. Dışarıda ‘Ravelo Yagami’ isimli bir çaylak olduğunu söyleyip ona yardım etmeye gideceğini söylediğinde gülümsedim. Kesinlikle bu işi ben yapmalıydım. İzmir’den daha yeni döndüğüm için burada tanımadığım bir sürü çaylak olmuştu. Eh şu Ravelo denen çaylağında kim olduğunu öğrenirdim. Dışarı çıkınca kılıçlarla bakışan Ravelo’yu gördüm. ‘‘Hey, Yagami! Kılıçlarla bakışmaya gelmedin herhalde?’’ Sesim fazla alaycı çıkmıştı. Beni fark etmeden hızla yanına doğru ilerledim ve arkasını dönünce kılıcımı çenesine doğru dayadım. Ani bir hareket ile yana doğru eğilip bir kılıcı elinde tutmaya çalıştı. Ancak ben buna engel olamaz mıydım? Ah kesinlikle engel olurdum. Elinde olan kılıcı bana doğru savurmasına rağmen kılıcım ile onu etkisiz hale getirdim. Zaten etkisizliği yüzünden kılıç geriye doğru uçuverdi. Kolunu tutup çevirdim ve bu sefer öğrencimi etkisiz hale getirdim. Bir yandan da gülüyordum. İşte bunu özlemiştim! ‘‘Merhaba Ravelo. Ben kılıç eğitmeni Serena. Athena kızıyım. Tanıt bakalım kendini…’’ Merakla kıvranıyordum. Kimin çocuğuydu acaba? Ares çocuğu ise benden korkacağı kesindi.
Ravelo Carter
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Ravelo Carter

Ravelo Yagami Empty
MesajKonu: Geri: Ravelo Yagami   Ravelo Yagami Icon_minitimeSalı Nis. 26, 2011 2:36 am

Bir Athena kızının, aynı zamanda kardeşimin, beni eğiteceği aklımın ucundan bile geçmezdi. Çok iyi dövüşüyordu. -Demek ki Athena her konuda iyi- diye geçirdim içimden. ‘‘Athena'nın oğluyum. Sen de benim kardeşim olmalısın’’ Biraz şaşırmıştı. ‘‘Memnun oldum kardeşim. Demek ki seni daha fazla zorlayabileceğim. Bak bu iyi oldu. Kardeşisimsin diye sana merhamet göstereceğimi mi sandın yoksa?’’ Salak gibi durmamaya çalışıyordum. Sorusunu umursamadan kendimden emin bir şekilde ‘‘Eğitime başlasak? Sabırsızlanıyorum.’’ ‘‘Dediğin gibi olsun çaylak kardeşim.’’ Çaylak demese olmazdı değil mi? Sinir kardeşim. Acaba beni gerçekten de çok zorlar mı? diye düşündüm. ‘‘Şimdi eline bir kılıç al. Ve bana hamle yap’’ Yerden bir kılıç aldım. Elime çok küçük gelmişti. Kılıcı salladığımda ‘‘Bu benim için fazla küçük. Kuş tüyü gibi hafif ayrıca. Benim ellerim normale göre büyüktür. Ben başka bir tane alacağım.’’ ‘‘Peki başkasını dene.’’ Etrafa bakındım ama kendime göre bir kılıç bulamadım. ‘‘Ben kılıç yerine Shinsou'mu kullansam olur mu? Hançerlerimi yani. Yakından saldırmada daha iyi olduğuma inanıyorum’’ ‘‘Hmm, sorun olursa kılıca geçeriz ama şimdilik bir sorun yok gibi.’’ ‘‘Tamam o zaman. Hadi başlayalım.’’
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

Ravelo Yagami Empty
MesajKonu: Geri: Ravelo Yagami   Ravelo Yagami Icon_minitimeCuma Nis. 29, 2011 3:34 am

Ravelo’nun hamleleri iyiydi ancak bir hançer kullanıcısına göre o kadar da hoş değildi. Dudaklarımı büküp düşündüm. En baştan başlamak canını sıkabilirdi ancak kardeşimin iyi bir hançer kullanıcı olmasını istiyordum. ‘‘Ravelo, en baştan başlamak zorundayım. Hançerde iyisin ancak senin daha iyi olmanı istiyorum. Bu yüzden biraz bekleyeceksin.’’ Elimle beklemesini işaret edip hemen kulübeye koştum. Geçen derste kullanıp daha sonra yenilediğim hançerler için özel yaratılan bez bebekleri getirdim. Biraz ağır olmasına rağmen yinede zar zor dışarı çıkarttığım. Ravelo’ya baktığımda gülümsüyordu. ‘‘Evet kardeş. Şimdi bu bez bebeklerde yakın saldırı tekniklerini öğrenelim. Daha sonra sana hançerde dikkat edilmesi gereke birkaç ayrıntı göstereceğim. Böyle devam edeceğiz. Bir sorun olursa çekinmeden söyle. Şimdi başlayabilirsin.’’ Gülümseyerek bir köşeye çekildim. Kardeşimin saldırı hareketlerini oldukça merak ediyordum.

Ravelo Yagami
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ravelo Yagami
» Ravelo Yagami
» Ravelo Yagami
» Ravelo Yagami
» |Ravelo Yagami ~ Görevler|