Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ravelo Yagami

2 posters
YazarMesaj
Ravelo Carter
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Ravelo Carter

Ravelo Yagami Empty
MesajKonu: Ravelo Yagami   Ravelo Yagami Icon_minitimePerş. Nis. 07, 2011 10:59 pm

Kafamı hep kurcalayan bir şey vardı. Büyüler. Büyülere çok meraklıyım. Bu yüzden Büyü Tekniği dersi almaya karar verdim. Sınıfa doğru yola koyuldum. Sınıf resmen büyü kokuyordu. Etrafta fazla kişi yoktu. Sınıf korkutucuydu açıkçası. İçeri girdim. Bir çaylak gibi davranmamaya çalışıyordum fakat bunu yaptıkça daha çok saçmaladığımı gördüm. Kendi gücümden korkuyordum. Gücümü daha önce arkadaşlarımın birinde istemsiz bir şekilde denemiştim. Bu belki de bir tesadüftü. Neyse, olağanca cesaretimi toplayarak;

''Kimse var mıı?'' diye seslendim.
Hektor Carter
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Hektor Carter

Ravelo Yagami Empty
MesajKonu: Geri: Ravelo Yagami   Ravelo Yagami Icon_minitimeCuma Nis. 08, 2011 10:34 pm

Sınıfın girişinden bir ses geldi. Yine bir öğrenci gelmiş olmalıydı. Hızlı bir şekilde yerimden kalktım ve kapıya doğru yöneldim. Gelen öğrencileri bekletmeyi sevmezdim. Kapıda duran çocuğu görünce elimle gelmesini işaret ettim ve aynı anda "Hoşgeldin. Gel, şöyle otur" dedim. Çocuk, kampta yeni gibiydi. Sarı saçları ve mavi gözleri vardı. Daha yeni oldupu için kendine güvenmiyor gibiydi, hareketleri biraz garipti. Yani anlayacağınız klasik bir yeni gelendi. O da en kısa zamanda alışırdı buraya, alışmak zorundaydı. Kafamdaki düşünceleri attım ve sıraya oturmuş olan çocuğa dönüp konuşmaya başladım.
"Merhaba, ben Hektor Ease. Psişik güçler tanrısı ve Büyü Teknikleri sınıfı Profesörüyüm. Adın nedir, kimin oğlusun?"
"Tanıştığıma memnun oldum. Ben Ravelo, kısaca Rave diyebilirsin. Athena oğluyum."
"Ben de tanıştığıma memnun oldum Rave. Eee, bu sınıfa ne için geldin? Yeteneğini geliştirmek için mi yoksa onu keşfetmek için mi?" Çocuğun cevabı kısa oldu.
"Yeteneğimi biliyorum, onu geliştirmek istiyorum"
"Peki o zaman, bana yeteneğini biraz açıklar mısın? ne zaman keşfettin, nasıl keşfettin, nasıl kullanıyorsun?" Çocuk düşünmeye başladı. O düşünürken ben de vereceği cevabı sabırsızlıkla bekliyordum.
Ravelo Carter
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Ravelo Carter

Ravelo Yagami Empty
MesajKonu: Geri: Ravelo Yagami   Ravelo Yagami Icon_minitimeC.tesi Nis. 09, 2011 5:03 am

Hektor'un konuşmasıyla acemiliğimin verdiği özgüvensizliği biraz olsun üstümden atmıştım. Hektor'a yeteniğimi nasıl keşfettiğimi anlatmaya başladım.

''Ben yeteneğimi ilk defa bir arkadaşımın üzerinde denedim. Fark ettim desek daha doğru olur aslında. Arkadaşım kulübesine gidecekti. Bana hoşçakal derken ona odaklandım. Boş bir odanın içinde harfler ve kelimelerin uçtuğunu hayal ettim, ve sonra bu harfleri ve kelimeleri sildim. Arkadaşıma baktığımda zihni boşalmış gibiydi. Gerçekten de düşüncelerini silmiştim. Kısa süreli bir hafıza kaybına benziyordu. Ama düşüncelerini yönlendirebilir miyim bilmiyorum, işte böyle. Yeteneğimi böyle fark ettim Hektor.''

''Hmm, gücün çoğu Athena çocuklarındaki düşünce gücünden biraz farklı. Çoğu Athena çocuğu düşüncesiyle ya bir şeyi hareket ettirir, ya da düşüncelerini okur. Fakat sen düşünce falan okuyamıyorsun, düşündüklerini unutmasını sağlıyorsun. Ve bunun ne kadar süre etkili olduğunu bilmiyorsun. Doğru muyum Rave?

''Son harfine kadar''

''Peki, o zaman bunu nasıl geliştirebileceğini ve etkisinin ne kadar uzun sürebileceğini dair bir test yapalım.''

Ve heyecanla beklemeye başladım.

Ravelo Yagami
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ravelo Yagami
» Ravelo Yagami
» Ravelo Yagami
» Ravelo Yagami
» |Ravelo Yagami ~ Görevler|