Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Long İsland Macerası

2 posters
YazarMesaj
Ryan Legolas Lawliet
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Ryan Legolas Lawliet

Long İsland Macerası Empty
MesajKonu: Long İsland Macerası   Long İsland Macerası Icon_minitimePtsi Nis. 11, 2011 1:29 am

Yorucu bir gün olmuştu . Arenadaki talimler olsun, kulübeyi temizlemek olsun gerçekten yorulmuştum . Yatağıma uzandım . Deliksiz bir uyku uyuyacağımı düşünüyordum . Öyle olmadı . Aklıma sürekli annem ve Poseidon arasındaki kavga geliyordu.Poseidon neden nefret ediyordu bizden ? Bu sorunun cevabını öğrenecektim . Yavaşça yataktan kalktım . İçimden bir ses Ravelo'nun da uyumadığını söylüyordu . Onuda alıp Long İsland'a gidecektim .Deniz kıyısını seviyordum.Deniz kokusu beni rahatlatıyor,zihnimi açıyor,iyi düşünmemi sağlıyordu.Suyu seviyordum. Kapıya doğru yavaşça yürüdüm.Kimseyi uyandırmamayı umuyordum . Tam kapıdan çıkacaktım ki Eliesha '' Senin de mi gözüne uyku girmedi ? '' diye sordu.''Evet. Ravelo'yu alıp Long İsland'a gitmeyi planlıyorum''dedim.Eliesha Ravelo'yu duyunca kızardı.Hafifçe gülümseyerek''Belki sen de gelmek istersin ?''dedim.Cevap vermedi.Daha da kızarmıştı.Ne yalan söyleyeyim kızarınca daha da tatlı oluyordu.''Haydi üstüne adam akıllı bir şeyler giy ve peşime takıl.''dedim.Sevinçten havalara uçmuştu.2 dakika sonra yanıma geldi.Gerçekten çok güzel olmuştu.Eliesha'ya '' Şu Ravelo şanslı çocuk''diyip gülümsedim . '' Çok konuşma geveze'' diye gülüp sırtıma indirdi.Ama bunu dememden hoşlandığına emindim.''Önden buyurun hanım efendi''diyip elim ile Athena kulübesini gösterdim. Beraber Athena kulübesine yürüdük.Kapının önüne geldiğimizde Eliesha heyecandan bayılacak gibiydi.İçeriden ayak sesleri geliyordu.İçimden '' Umarım gelen Ravelo'dur '' dedim.
Ravelo Carter
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Ravelo Carter

MesajKonu: Geri: Long İsland Macerası   Long İsland Macerası Icon_minitimePtsi Nis. 11, 2011 1:59 am

Uyuyamıyordum. Basit bir gün geçirmiştim çünkü. Bilgisayarıma girip savaş stratejileri hakkında bir kaç şey okuduysam da sıkıntım geçmemişti. Etraf çok sessizdi. Birden kulübenin dışından gelen ayak seslerini duydum. Acaba bunlar kim? diye kapıya yöneldim. Biraz da olsa korkmuştum. Kapıyı yavaşça açtım, karşımdakileri göreceğimi hiç sanmazdım. Legolas ve yanında, benim biricik deniz yıldızım Eliesha'm. İkisini de gördüğüme çok sevinmiştim çünkü Eliesha'yla uzun zamandır görüşemiyorduk. Kollarını boynuma doladı ve ''Seni özledim'' dedi. Legolas anlamlı anlamlı öksürdü.''Sevgi gösterinizi daha sonra yaparsanız, harpyalara yem olmayız'' Legolas'a sinsi bir bakış attım ve Eliesha'ya döndüm. ''Ben de seni özledim, iyi de bu saatte ne yapıyorsunuz abla-kardeş?'' Legolas cevap verdi. ''Dostum, benim gözüme uyku girmiyor, Eliesha'nın da ııı, sanırım senin de'' ''Eeee?'' Long Island Kıyısı'na gitmeye ne dersin? Long Island doğru dürüst düşünebileceğim ve rahatlayabileceğim tek yerdi. ''Bana kesinlikle uyar, Long Island'ı seviyorum.'' Eliesha,''Bana da uyar''dedi. Kimselere görünmeden Long Island'a doğru yürümeye başladık. Eliesha'nın elini tuttum. Mutlulukla bana baktı. Yalnız kaldığımızda onu ne kadar çok sevdiğimi bir kez daha dile getirecektim. Long Island'ın koyuna geldiğimizde Legolas ''Ben burda kalacağım, siz yalnız kalsanız daha iyi olur diye düşünüyorum''dedi ve gülümsedi. Eliesha ona tereddütle baktı. Burda yalnız kalmak istediğinden emin misin? dedi. Legolas kendinden emin bir ifadeyle başını salladı. Bu cevaptan üçümüz de memnunduk. Ve Eliesha'yla beraber sahil kıyısı boyunca yürümeye başladık.
Ryan Legolas Lawliet
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Ryan Legolas Lawliet

MesajKonu: Geri: Long İsland Macerası   Long İsland Macerası Icon_minitimePtsi Nis. 11, 2011 3:11 am

Long İsland koyuna gelmiştik.Bizimkilere dönüp ''Ben burda kalacağım, siz yalnız kalsanız daha iyi olur diye düşünüyorum'' dedim ve gülümsedim . Eliesha bana tereddütle baktı.''Burda yalnız kalmak istediğinden emin misin?'' dedi . Evet manasında başımı salladım hepimiz bu durumdan memnunduk . Eliesha ve Ravelo sahil kıyısı boyunca yürümeye başladı. 5 dakika sonra ortalıkta ses seda yoktu . Kumların üzerine uzandım . Suyu izlemeye başladım . Suyun yanında kendimi 3 4 kat daha güçlü hissediyordum.Dikkatli dikkatli suyu izlerken su fokurdamaya başladı.Çok şaşırdım.Ayağa fırladım.Ne olacağını merak ile bekliyordum.Aniden her yer aydınlandı.Refleks ile gözlerimi kapatmasaydım büyük bir ihtimalle şu an kör olacaktım.Işığın şiddeti biraz azalınca gözlerimi açtım.İnanamıyordum.Karşımda duran kişi Poseidon'du.Denizlerin Tanrısı. Çok şaşkındım.Dilim tutulmuştu.Konuşamıyordum.Poseidon kumlara uzandı.Şaşkınlığımı biraz olsun kontrol altına alabilmiştim.''Burada ne arıyorsun üvey baba ? ''diye sordum.Bana doğru döndü.''Sanırım cevaplanmasını istediğin bir kaç sorun var'' dedi.İyice şaşırmıştım.Nereden biliyordu bunu?Aslında bunun pek bir önemi yoktu.Aklıma gelen ilk soruyu sordum.''Annem ile aranızda ne oldu ?'' Suratı birden değişti.Kederli bir hal aldı.''O konuyu ilerleyen zamanlarda konuşuruz.'''' Peki bizden neden nefret ediyorsun?''dedim.Bir an duraksadı.Daha sonra iç çekti ve anlatmaya başladı.'' Sizden nefret etmiyorum. Sadece geçmişte annen ile aramızda tatsız olaylar oldu.Ne olursa olsun üveyde olsa sen benim oğlumsun.Şunu unutma,senden ve kardeşlerinden nefret etmiyorum''dedi ve ayağa kalktı.''Yardıma ihtiyacın olduğunda suya güven.Suyun gücü senin ile olsun evlat.''

Long İsland Macerası
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Long Island'da Morfeus mu?
» Long ısland'da Poseidon
» Poseidon'a Mesaj (Long Island Kıyısı)
» Pegasusumu Long Island'a Kadar Sürüklüyorum
» Titan Atlas'ın Kaçışı / Kurgu 1. (Long Island Kıyısı) [6]