Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Poseidon'a Mesaj (Long Island Kıyısı)

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Poseidon'a Mesaj (Long Island Kıyısı) Empty
MesajKonu: Poseidon'a Mesaj (Long Island Kıyısı)   Poseidon'a Mesaj (Long Island Kıyısı) Icon_minitimePtsi Kas. 08, 2010 9:21 am

Gecenin bir saati neden Long Island Kıyısı'nda dikiliyordum, hiçbir fikrim yoktu. Saatim biraz önce kristal ışıklar çıkararak bana gece yarısı olduğunu söylemişti. Sahilde benden başka kimse yoktu, zaten kimsenin gelmesini beklemiyordum. Ama içimden bir ses beklemem gerektiğini söylüyordu, bu sesi anlayabilmek çok güçtü açıkçası. Ben bu düşüncelerle cebelleşirken parlak bir ışık kapladı her yeri, ne olduğunu anlamak isterdim, ama ışıktan gözlerimi korumak için onları kapamam gerekiyordu. Işık yok olunca karşımda tanıdık birinin durduğunu gördüm, bu babam Ares'ti.
"Baba..." diye fısıldadım onu görür görmez. "Burada ne yapıyorsun? Sen pek uğramazdın buralara."
"Adrian, sana vermem gereken bir görev var." dedi babam soğuk bir sesle. "Al bunu." diyerek rulo şeklinde bir kağıt parçasını elime tutuşturdu.
"Ama bunu ne yapacağım?" diye sorup onun cevabını beklemeye başladım.
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

Poseidon'a Mesaj (Long Island Kıyısı) Empty
MesajKonu: Geri: Poseidon'a Mesaj (Long Island Kıyısı)   Poseidon'a Mesaj (Long Island Kıyısı) Icon_minitimePtsi Kas. 08, 2010 9:56 am

Othrys'deki buluşmama gitmem gerekiyordu ve acelem vardı ancak yeterince zaman vardı sorusuna cevap vermem için.

''Bunu, alıcaksın ve Poseidon'a götüreceksin. Bu mesajı götürürken sakın içini açıp bakma ve Poseidon'a mesajı verdikten sonra bekleme hemen oradan ayrıl. Sana söyleyebileceklerim bu kadar. Haydi yolun uzun ve çetin.'' deyip oradan ayrıldım.

Oğlumun oraya nasıl gideceğini düşünmüştüm ve bunun için ona ufak bir savaş gemisi bıraktım. Gemi 3 kişilikti ne olur ne olmaz, belki yanına arkadaşlarını alabilirdi.

Poseidon'a Mesaj (Long Island Kıyısı)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Titan Atlas'ın Kaçışı / Kurgu 1. (Long Island Kıyısı) [6]
» Felaketlerin Başlangıcı/Kurgu 2 (Bölüm 1*Long Island Kıyısı)
» Kargaşanın Son Bulması / Kurgu 2 (Bölüm 1 - Long Island Kıyısı)
» Long İsland Macerası
» Long Island'da Morfeus mu?