Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

David Killer -2-

2 posters
YazarMesaj
David Killer
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
David Killer

David Killer -2- Empty
MesajKonu: David Killer -2-   David Killer -2- Icon_minitimePaz Nis. 10, 2011 6:03 am

İlk seviyeden yeni mezun olmuştum. İkinci seviye için sabırsızlanıyordum. Hemen ertesi sabah sınıfa gittim. Mia oradaydı. Sınıfı herhalde yeni açmıştı. Hala anahtar üzerinde ve kapı daaçıktı. İçeri girdim. ''Selam Mia'' dedim. O ise ''Daha yeni mezun oldun. Ne işin var burada. Yoksa 2. seviye için mi?'' dedi. ''Tam üstüne bastın.'' dedim. Bana ''Hadi o zaman'' dedi ve çıktık. Bir gününü daha bana harcayacaktı. Smile
Hermia Aigian Cocteau
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Hermia Aigian Cocteau

David Killer -2- Empty
MesajKonu: Geri: David Killer -2-   David Killer -2- Icon_minitimeSalı Nis. 12, 2011 6:21 am

Uykucu David 2. kez gelmişti. Dün gittikten sonra bir daha gelmez diyordum. Ama sabah sabah dibimde bitmişti. Ya bundan niye kurtulamıyordum. Anlaşılan tek yol vardı o da ona bir şeyler öğretmekti. ‘’Benimle gel’’ dedim. Ve onu kulübelerin oraya götürdüm. ‘’Şimdi hadi çık bakalım çatıya’’
(Andy’nin rp’sinden yardım alabilirsin)
David Killer
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
David Killer

David Killer -2- Empty
MesajKonu: Geri: David Killer -2-   David Killer -2- Icon_minitimeSalı Nis. 12, 2011 8:49 am

Kulübenin bir penceresine ayağını koydu. Sonra da elleriyle üst tarafını tutup kedini yukarı çekti. Bir kez daha ayaklarını tahta oyuklarından bir yere kodu ve kendini iterek yukarı çıkardı. Ben ise çıkmak için biraz debelendim. Daha önce çok barfix çekmiştim. Ama burası farklıydı. Sonunda Mia'nun büyük katkılarıyla çıkmayı başardım. Daha soluklanamadan Mia ''Hephaistos Kulübesine atlar mısın?'' dedi. Ben ise deyim yerindeyse apışıp kaldım. Ne yapacağımı bilmiyordum. Çok film izlemiştim. Filmlerde hep atlanıyordu ama ip vardı. Şimdi ise ne yapacağımı bilmiyordum. Gerildim. Atladım. Ucuna tutunabildim ancak kulübenin. Kendimi yukarı çekmek için çaba harcamam gerekiyordu. Mia da yoktu. Debelendim ve çıktım. Yanıma hemen Mia atladı. Kulübenin tam ortasına atladı. Nasıl bu kadar atlayabiliyordu? Sonra Mia bana ''Yanlışın nerede biliyor musun? Tam olarak..
Hermia Aigian Cocteau
Hermia Aigian Cocteau

David Killer -2- Empty
MesajKonu: Geri: David Killer -2-   David Killer -2- Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 4:07 am

''Yanlışın nerede biliyor musun?'' kafasına vurarak ''Burada ve burada'' bacağına bir tekme attım. Acı içinde 1 metre zıpladı. ''Hey o benim bacağım tekme attığın bir kütük falan değil'' çığlık atmamak için dudağımı ısırdım. ''Şapşal bacakların çok güçsüz ve o beynin yerine ne taşıyorsun merak ediyorum. İlk olarak olabildiğince hızlan gerile sonra en uca geldiğinde atla atlarken olabildiğince çok yaylan atlarken kolarını yukarı doğru dümdüz tutbu havanın sana engel olmasını engeller ve inerken sakın çivineleme inme bacaklarına zarar verirsin aslında sen kafa üstü bir inişte yapabilirsin zarar görebilecek bir şey yok ama genelde bacaklarımızı karnımıza çekip atlarız.''Önden buyrun der gi bir hareket yaptım.
David Killer
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
David Killer

David Killer -2- Empty
MesajKonu: Geri: David Killer -2-   David Killer -2- Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 5:46 am

''Şapşal bacakların çok güçsüz ve o beynin yerine ne taşıyorsun merak ediyorum. İlk olarak olabildiğince hızlan gerile sonra en uca geldiğinde atla atlarken olabildiğince çok yaylan atlarken kolarını yukarı doğru dümdüz tutbu havanın sana engel olmasını engeller ve inerken sakın çivineleme inme bacaklarına zarar verirsin aslında sen kafa üstü bir inişte yapabilirsin zarar görebilecek bir şey yok ama genelde bacaklarımızı karnımıza çekip atlarız.''Önden buyrun der gi bir hareket yaptı ve beni çok kızdırdı. Dediklerini uyguladım ve atladım. Gerçekten de işe yarıyordu ama kalbimin burukluğu ile biraz hızlı olmuştu. En uçta dengemi zor kurdum ve Mia geldi..

David Killer -2-
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» David Killer
» David Killer
» David Killer
» David Killer
» David Killer