Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Archaios Athoos

2 posters
YazarMesaj
Valentino R. Gavino
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Valentino R. Gavino

Archaios Athoos Empty
MesajKonu: Archaios Athoos   Archaios Athoos Icon_minitimeC.tesi Nis. 09, 2011 1:26 am

Gerçekten dersler konusunda berbatımdır toplasan şu ana kadar tamı tamına iki öğretim yılı bile okula gitmemiş olabilirim.Bu yüzden Zeka ve Strateji Geliştirme Sınıfına gittim.İçeri girdiğimde bir sürü melez vardı demek ki burası iyi rağbet görüyormuş.Herkesin elinde kalem kağıt vardı.Diğer girdiğim tüm dersliklerde sert,kesici ve ya zarar verici alet kullanmıştım ama burada sadece kalem vardı.İçeri girdiğimde kafamı bir o yana bir bu tarafa çeviriyordum amacım bir öğretmen bulmaktı.Etrafı aradım ardından bir kız bana otur anlamında el işareti yaptı.Hemen yanımda ki masaya oturdum masada satranç takımı,kağıtlar,kalemler ve hafıza kartları vardı.O kızı beklerken hafıza kartlarını elime aldım karıştırdım ve dizdim.Burada şekiller tanrıların sembolüydü ilk kartım "Baykuş" tesadüfe bak buraya genellikle Athena çocukları uğrardı.Sonra "Şimşek" baykuşu arıyordum.Arıyordum şimşek,güneş,inek,örs,buğday,baykuş... baykuş mu diğer baykuş nerede?Off bu konuda kesin berbattım.Sonra o kızın bana doğru geldiğini gördüm kız yanıma geldi.Sandalyeye oturdu hafıza kartlarına baktı ve gülümsedi onun bir şey söylemesine fırsat vermeden hızlıca "Merhaba ben Archaios yani Arc."dedim.o kadar hızlı söylemiştim ki kız şaşırmıştı.İlk tanışmamızda rezil olmuş ve kulaklarıma kadar kızarmıştım.
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

Archaios Athoos Empty
MesajKonu: Geri: Archaios Athoos   Archaios Athoos Icon_minitimeCuma Nis. 15, 2011 8:54 am

Sınıfa yeni bir öğrencinin gelip masada hafıza kartlarıyla oyalandığını görünce hemen onu karşılamak için yanına gittim. Tam kendimi tanıtmak için ağzımı açmıştım ki karşımdaki melez benden önce davranarak "Merhaba ben Archaios yani Arc." dedi. Bunu dedikten birkaç saniye sonra da kızarmaya başladı. Sanırım nasıl davranmasını gerektiğini tam kestiremiyordu. Onun biraz rahatlaması için gülümsedim ve "Memnun oldum Arc, ben de Summer. Bu dersliğin eğitmeniyim ve Athena kızıyım." dedim. Sonra da bir şey unuttuğumu hatırlayıp Arc'a "Peki senin Tanrı ya da Tanrıça ebeveynin kim Arc?" diye sordum. Kimin çocuğu olduğunu kestirememiştim. Arc, "Ben Nyks çocuğuyum." diye cevap verince "Pekala Arc, vakit kaybetmeden derse geçmeye ne dersin?" diye sordum. Konuya direkt geçiş yapmıştım sanırım ama derslerin aksamasını istemezdim hiçbir zaman. Arc "Tamam Summer, geçelim." deyince "Bana Summ diye hitap edebilirsin Arc." diye karşılık verip dolabın yanına gittim. Ders için tüm gerekli malzemelerin olduğu yere. Dolabın içinden çıkarttığım bir bulmaca kitabının içine bir göz attıktan sonra bunun bir labirent bulmacası olduğunun farkına varıp bulmacayı Arc'ın önüne koydum. Tabii bu sırada eline bir kalem tutuşturmayı da ihmal etmemiştim. Arc, şaşkın gözlerle bir bulmacaya bir bana bakarken küçük bir açıklamada bulundum. "Arc, şimdi senden bu labirent bulmacasını çözmeni istiyorum. Sen bu bulmacayı çözerken ben de süre tutacağım." diyerek elimdeki kronometreyi işaret ettim. Kronometreyi fark eden Arc biraz endişelenmiş gibiydi ama fazla renk vermiyordu. Bunun üzerine Arc'a "Hazırsan süreyi başlatayım mı Arc?" diye sordum gülümseyerek.
http://supernaturalrpg.yetkin-forum.com/
Valentino R. Gavino
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Valentino R. Gavino

Archaios Athoos Empty
MesajKonu: Geri: Archaios Athoos   Archaios Athoos Icon_minitimePtsi Nis. 25, 2011 2:07 am

Zorla yutkundum sonra da ezilmiş bir şekilde "Hazırım."dedim.Summ'ın süreyi başlatması ile bulmayacı açtım bulmacayı görünce resmen felç olmuştum.Bu bir labirent bulmacaydı ama bir nöronu beyninin bir ucundan diğer ucuna ulaştırıcaktık ve beyin inanamıyacağınız şekilde kıvrımlıydı.Zorlukla elimde ki kaleme baktıktan sonra başladım.Çizgiyi titrek ellerle çizmeye başladım ikinci saniyeye bir engele takılmıştım bile korku ve endişeyle Summ'a göz attım.Summ sevecence gülümsedi.Sonra üzgünce bulmacama geri döndüm.Yaptığım her yeri sildim.Defalarca deniyordum ama bir türlü olmuyordu.Neden bu bir çocuğu evinden okuluna götürmek değildi ki?O an ordan kaçmak geldi içimden ama bir Afrodit kızı arkadaşı varsa tüm kampça rezil olurudm.Dudaklarımı astım ve yapmaya devam ettim.Artık şapşal gibi yanlış yapınca baştan aşağıya silmiyordum.Aslında bu da bazen şapşalca olabiliryordu.O kadar kötüydü kü havanının karadığını sandım ama gözlerimi duvara dikince elinde kronometresi ile Summ'ı ve geldiğimden bu yana on beş dakika ilerlemiş olan duvar saatini gördüm.Artık iyice dikkat ve öz veri veriyordum bulmacaya terlemeye başlaıdğımı hissediyordum.Sanki gözlerimin bozukmuş gibi bulanıyordu ve sanırım bakmaktan sulanmıştı bile.Hayatımda haraketsiz bir şeye bu kadar odaklanmamıştım.

Archaios Athoos
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Archaios Athoos
» Archaios Athoos [2]
» Archaios Athoos
» Archaios Athoos
» Archaios Athoos