Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Archaios Athoos

YazarMesaj
Valentino R. Gavino
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Valentino R. Gavino

Archaios Athoos Empty
MesajKonu: Archaios Athoos   Archaios Athoos Icon_minitimeCuma Nis. 08, 2011 9:58 pm

Bir kılıcım vardı ama kullamasını bilmiyordum ağabeyimle arenaya gittiğimde resmen rezil olmuştum.Bu yüzden kendimi geliştirmek amaçlı Kılıç Antrenmanları Sınıfına gittim.Onca derslik içinden hangisi diye düşünüyordum.okuyamıyordum çünkü hem disleksiydim hemde antik yunancam berbattı.En sonunda dışı bir sürü kılıç desenleriyle süslenmiş dersliğe girdim burası kesinlikle doğru yerdi.İçerisi mankenlerle doluydu en sağ köşede ise bir masada oturan öğretmen olduğunu sandığım benden bir iki yaş büyük bir kız çayını yudumluyordu.Kapı açıktı ama ben ginede kızın dikkatini çekmek için kapıyı çaldım.Kız bakışlarını bana doğru yöneltti ve "Ders almaya geldin dimi hadi geç."dedi.İçimden "Adımı sorsa fena olmazdı."dedim ve içeri doğru adımlarımı attım.

Archaios Athoos
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Archaios Athoos
» Archaios Athoos
» Archaios Athoos
» Archaios Athoos
» Archaios Athoos [2]