Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Archaios Athoos

2 posters
YazarMesaj
Valentino R. Gavino
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Valentino R. Gavino

Archaios Athoos Empty
MesajKonu: Archaios Athoos   Archaios Athoos Icon_minitimeC.tesi Nis. 09, 2011 12:36 am

Tüm derslikleri dolaşmaya karalıydım ismine bakmadan direk bir dersliğe girdim.İçeri bakınca bir sürü heykel vardı burası duyduğum üzere Sanat ve Zanaat Becerileri sınıfı olmalıydı.İçeride bir sürü çocuk vardı ama hiç biri benle oralı olmuyordu.İçeri girdim eğitmen olduğunu sandığım kişi meşguldü bende hangi akla hizmet bilmem bir taşı yontmaya başladım.Bitince o kadar çirkindi ki hemen masanın altına attım.Sonra bana doğru gelemkte olan bir kız gördüm kız her halde eğitmendi ayağa kalkıp "Merhaba, ben Archaios Athoos Arc diyebilirsin Nyks oğluyum bide taş için özür dilerim."dedim.
Lara Adams
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Lara Adams

Archaios Athoos Empty
MesajKonu: Geri: Archaios Athoos   Archaios Athoos Icon_minitimePaz Nis. 10, 2011 1:13 am

Derslik çok yoğundu.Ange ve ben yetişmeye çalışıyorduk ama bu çok zordu.Neyse ki baktığım melez ile dersimiz boştu.Sandalyeme oturdum ve dinlenmeye başladım.Kapının olduğu yerden sesler gelmeye başladı.Yeni öbir öğrenci gelmiş olmalıydı.Gülümsedim ama çok yorgundum.Ofisimden çıktım ve odaya girdim.Karşımdaki bir erkekti.Daha önce hiç görmemiştim ya pek fazla dışarı çıkmıyordu,ya da daha yeni gelmişti.Ne olursa olsun tanışabilirdik.Nasıl olsa ben şimdi onun öğretmeniydim.İlerlemeye başladım.Melez beni farketti ve kendini tanıtmaya başladı. "Merhaba, ben Archaios Athoos Arc diyebilirsin Nyks oğluyum bide taş için özür dilerim." Birden masanın altında duran çekiç yüzünden biraz ezilmiş olan betona takıldı.Bundan bahsediyor olmalıydı.Gülümsedim ve daha çok yaklaştım. "Selam Arc.Bende Lara,Afrodit kulübesinden.Taş içinde...Önemli değil." dedim gülümseyerek.masaya oturdu bende yanına geçtim. "Önce örneklere bakmaya ne dersin?" dedim meraklı bir ses tonuyla.
http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com
Valentino R. Gavino
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Valentino R. Gavino

Archaios Athoos Empty
MesajKonu: Geri: Archaios Athoos   Archaios Athoos Icon_minitimePaz Nis. 10, 2011 3:47 am

Sevinçle "Olur."dedim ve örneklerin yanına gittim.Bunlar gerçektende mükemmeldi mırıldanarak "İşçi olarak Medusanın kızınımı n e çalıştırıyorsunuz."dedim.Lara güldü ve "Malesef burada hiç pegasus yok."dedi.Ah tabii ya nasıl unutmuştum pegasusun annesi Medusa babası ise Poseidon'du!Sonra Lara ban döndü ve "Şimdi başlayalım."dedi.Bir masaya oturduk bana kare prizma mermer ve adını bilmediğim aletler ve çekiç verdi.Hiç bir şey söylememişti bende neye yapacağımı düşünmeye başlamıştım.Bulmuştum abim Allen'in bana izlettiği korku filmde ki adamı!İşe başladığımda Lara meraklıca baktı ve "Ne yapıyorsun."dedi.Bende çocuksu bir gülümsemeyle "Korku filminde ki katili."dedim.Lara iğrenmişçesine geri adım attı ve "Bence bir Harpya ile nemf çiftleşmiş sonucunda doğan çocukla bir pegasusun birleşmesinden olmuş çocuk gibi."dedi.Tuhaf bir betimlemeydi heykele dikkatlice bakınca doğru söylediğini anladım ve bir şey söylemesini bekledim.
Lara Adams
Lara Adams

Archaios Athoos Empty
MesajKonu: Geri: Archaios Athoos   Archaios Athoos Icon_minitimePerş. Nis. 14, 2011 6:32 am

Verdiğim örnek gerçektende çok farklıydı.Ama o zaman aklıma gelen ilk şey buydu.Katil mi? Değişik ve iğrenç bir fikirdi.Dikkatlice Arc'a baktım. "Katil yapacağına emin misin?" dedim midemin bulanmasını tutarak.Tanrım,umarım şaka yapıyordur diye iç geçirirken konuşmamı devam ettirdim. "Tanrım,erkekleri anlamıyorum." dedim kafamı iki yana sallayarak.Arc gülmemek için kendini zor tutuyordu.Elimi Arc'ın omzuna koydum ve bana güldüğü için ve midemi bulandırdığı için omzunu sıktım.Arc hızla ayağa kalktı ve telaşlı bir ses tonuyla konuşmaya başladı. "Hey?Amacın ne senin?" Tamam,kabul etmeliydim.Çok ciddiye alıyor olabilirdim.Ama bu gerçekten mide bulandırıcıydı.Arc bana soru sormuştu ama bunun cevabını korkunç bir kahkaha atarak cevapladım. "Tekrar soruyorum." dedim derin bir nefes alarak. "Ne yapacaksın?" Bu sefer gülmemek için kendimi zor tutuyordum.
Valentino R. Gavino
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Valentino R. Gavino

Archaios Athoos Empty
MesajKonu: Geri: Archaios Athoos   Archaios Athoos Icon_minitimePerş. Nis. 14, 2011 6:59 am

Biraz düşündüm ardından kararımı verdim "Küçük bir kulübe?"dedim.Lara bana öyle bir baktı ki anlamı yüzde doksan buydu "Bu çocuk kesinlikle normal değil." Sonra sesini düzeltti ve cevap verdi "Olur."dedi.Ardından önüme bir küp koydu ilk aşamayı doğru yapmıştım küpü küçük bir küp haline getirdim sonrada diğer ince uçlu aletle kulübenin dış hatlarını yapmaya başladım.Amacım dedemin kulübesini yapmaktı tam hatırlamıyordum iki kere gittim birincisinde aklım başında değildi ve heyecandan uçuyordum ikincisinde ise dedem ölmüştü yani kulübe umurumda bile değildi.Sonra kapıyı yapmaya çalıştım kapıyı bitirince daha ince uçlu bir aletle kapının üstüne "Mike Morgan" yazdım dedemin adı ve soyadı.
Lara Adams
Lara Adams

Archaios Athoos Empty
MesajKonu: Geri: Archaios Athoos   Archaios Athoos Icon_minitimeCuma Nis. 15, 2011 9:33 am

Tanrı aşkınaibu çocuk hiç normal birşey düşünemiyormuydu? Bir kulübemi? Yine de bir katilden iyiydi.Eğer katil yapsaydı korktuğum için direk çöpe atardım.Bu çocuk gerçekten de çok tersti.Tanrım,gümüş uçlu kalemi bile ters tutuyordu.Böyle birşey olamazdı! Kalemi aldım,ters döndürüp Arc'a tekrar verdim.Arc bana şaşkınlıkla baktıktan sonra kulübesine döndü.Kulübeye baktım,kapının üstüne 'Mike Morgan' yazıyordu.Heralde bir tanıdığıdır diye iç geçirdim.Belki de babası...Tam olarak emin değildim,sormaya da niyetim yoktu.Bir sandalye aldıktan sonra Arc'ın yanına oturdum.Yaptığı kulübeyi izlemeye koyuldum. "Daha yavaş yap." dedim.Gümüş uçlu kalemi elime alarak.Arc kafasını salladı.Belki de ona bu kadar çok karışmam sinirini bozuyordu.İzlemeye devam ettim.Arc yaptıkça yapılan kulübe daha çok belli oluyordu. "Nasıl olmuş?" dedi umut solu bir ses tonuyla,bana bakarak.Yutkundum ve kulübeyi iyice inceledim. "Güzel...Ancak ince ayrıntılarını da yapman gerekecek." Arc kulübesine baktı.Kafasını sallayıp kulübeyi önüne koydu.İnce ayrıntılarını yapmaya başladı.Bakalım orata nasıl bir eser çıkacaktı?
Valentino R. Gavino
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Valentino R. Gavino

Archaios Athoos Empty
MesajKonu: Geri: Archaios Athoos   Archaios Athoos Icon_minitimePtsi Nis. 25, 2011 1:50 am

Ayrıntılara başlamadan önce derin bir nefes aldım ve o ince uçlu adını bilmediğim eşyayı aldım.gine ters tutmuş olacam ki Lara gine elimde kini ters çevirdi.Lara'ya döndüm ve bunun adını sorarcasına ilk aleti işaret edip sonra "Bilmiyorum." anlamında başımı salladım.Lara "Gümüş uçlu kalem."dedi bıkmış bir edayla.Sanırım bundna sonra lakabım "Gümüş uçlu kalemi ters tutan çocuk." olacaktı.İnce ayrıntıları yapmaya başladım ama aceleci ve hızlı değildim.Son derece dikkatliydim elimin ayarını kaydırmamaya çalışıyordum.Bu gerçekten çok zor idi.Saatler geçtiğini zannediyordum ama duvarda ki satte baktığımda beş dakika bile geçmemişti.Üzgünce "Of."dedim.Lara "Devam et." dercesine bakış attı.Bende umutsuzca başımı bir aşağıya birde yukarıya salladım.Kulübenin sağ yüzünü bitmişti.Vakit kaybetmeden sol yüzüne geçtim ama bu yüzde pencere vardı pencere olmayan bölümler dışında hepsini yaptım ve bakışlarımı Lara'ya diktim.

Archaios Athoos
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Archaios Athoos
» Archaios Athoos
» Archaios Athoos [2]
» Archaios Athoos
» Archaios Athoos