Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Poseidon ile Karşılaşma

YazarMesaj
Ravelo Carter
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Ravelo Carter

Poseidon ile Karşılaşma Empty
MesajKonu: Poseidon ile Karşılaşma   Poseidon ile Karşılaşma Icon_minitimePerş. Nis. 07, 2011 7:50 pm

Kamptaki zamanımın çoğunu Era ve Fenix'le geçiriyordum. Kampa alışmaya başlamıştım. Fakat kamp çok gürültülü ve yoğun bir yerdi. Daha önce Long Island kıyılarına gitmiştim. Annemle -Athena'yla- karşılaşmıştım. İçimden bir ses tekrar oraya git diyordu. İçsesime uydum ve Long Island'a doğru koşmaya başladım. Koşarken annemin bana verdiği iksiri ilk defa denemeye karar verdim. Bir damla aldıktan sonra ışık kadar hızlı gidiyordum. Çok kısa bir sürede Long Island'a vardım. Athena'nın bana verdiği iksir gerçekten mükemmeldi. Ve dediği gibi biraz yorulmuştum. Koyun orada oturmuştum biraz ileride bir adam vardı. Kim olduğu konusunda bir fikrim yoktu açıkçası. Ama bana doğru yürümeye başladı.

''Ravelo Yagami ha?''

''İsmimi nerden biliyorsu-''

''Benim kim olduğum konusunda bir fikrin var mı bakalım?''

İçimden bir ses bu adamın Poseidon olduğunu söylüyordu. Kampta Poseidon'un sık sık Long Island'a gittiğini duymuştum.

''Yo-Yoksa siz Poseidon musunuz?''

''Aferin sana. Buraya geleceğini biliyordum. Bak Ravelo, buraya sohbet etmeye gelmedim. Zaten anneni de pek sevmem. Ama yakında önemli bir görevin olacak. Bir kurtarıcı olacaksın. Annenin verdiği iksirle bu görev bağlantılı.''

''Ne görevi efendim?''

''Fazla soru sorma Ravelo. Yakında öğreneceksin.''

dedi ve ortadan kayboldu. Demek annemin bana verdiği iksirle bağlantılı bir görevim olacaktı. Long Island'a ikinci gelişimdi ve şimdi de Poseidon'u görüyordum. Üçüncü de ne olur acaba diye kendi kendime sordum. Ve kampa doğru koşmaya başladım.

Poseidon ile Karşılaşma
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Poseidon ile karşılaşma
» Poseidon'a Mesaj (Poseidon'un Krallığı [4]
» Poseidon mı?
» Poseidon ile Rp
» Poseidon?!