Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Poseidon ile karşılaşma

YazarMesaj
Leo Zack Lamartine
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Leo Zack Lamartine

Poseidon ile karşılaşma Empty
MesajKonu: Poseidon ile karşılaşma   Poseidon ile karşılaşma Icon_minitimePtsi Mart 21, 2011 5:23 am

"Umarım harpyalara yakalanmam" diye mırıldanıp dışarı çıktım. Biri bana mektup göndermişti. Mektupta şu yazılıydı:
Bu gece Long Island Koyu'na gel.

Bu bir şaka ise yapanın canı acıyacak gibi düşüncelerle ilerlerken bir adam gördüm. Long Island Koyu'nun oradaydı. Üstünde bir Hawai gömleği altında ise bir şortla balık tutuyordu. O Poseidon'du:
_Vay canına çağrımı ciddiye almaycağını ummuştum Hermes çocuğu.
_Hayal kırıklığı yaşattıysam gidebilirim. Sorun olmaz. Gidebilirim.
Koy kabarmaya başladı:
_Hiçbir yere gitmiyorsun. Sanki tanrıların mizah duygusu yok. Neyse sana bir şey vermek istiyorum. Bunu bir görevde kullanacaksın.
_Hangisinde?
_Bunu anlarsın benim sarayıma dönmem gerek ve baban sana bunu gönderdi.
_Haberciler tanrısı birinden bir şey gönderiyor.
_Al bu mektubu, dedi ve kayboldu. Yerde bir taş vardı ama rengi turkuazdı. Mektubun içinden de bir altın drahmi çıktı. Mektupta şu yazılıydı:
Sakın drahmiyi harcama.
Mektubu ve taşı Gölge'ye koydum ve düşünmeye başladım. Acaba bu ne işe yarıyordu. Babam bunu neden bana gönderdi. Derken bir ses:
_Demek harpyalara yem olmak istiyorsun ha, dedi. Bunu söyleyen Ardıç'tı. Hemen aklım başıma geldi. Önce görünmez oldum ve ardından kulübeye koştum.

Poseidon ile karşılaşma
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Poseidon ile Karşılaşma
» Poseidon'a Mesaj (Poseidon'un Krallığı [4]
» Poseidon mı?
» Poseidon ile Rp
» Poseidon?!