Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Annem'den gelen görev

YazarMesaj
Diona Arsinoe Stanislaus
Zeus'un Çocuğu/Parti Organizatörü
Zeus'un Çocuğu/Parti Organizatörü
Diona Arsinoe Stanislaus

Annem'den gelen görev Empty
MesajKonu: Annem'den gelen görev   Annem'den gelen görev Icon_minitimeÇarş. Nis. 06, 2011 10:07 am

Evet, bugünlerde hiçbir günüm sakin geçmiyordu. Olduğundan fazla macera atlatıyor, görevlere çıkıyordum. Ama bugün kendime tatil vermiştim. Gidecek plajda oturacak, biraz eğlenecek ve sudan güç alacaktım. Bunun düşüncesi bile çok güzeldi. Gülümseyerek yatağımdan kalkarak odayı toparladım ve dolabıma yöneldim. Üzerime güzel bir kıyafet geçirdikten sonra salonun olduğu kısıma gittim. Bütün kardeşlerim beraber sofrayı hazırlıyorlardı. Bugün beklediğimden de çok kardeşim kulübedeydi ve bu da beni sevindirmişti. "Herkese günaydın!" dedikten sonra kardeşlerime katılarak kahvaltıyı hazırlamalarına yardım etmeye başladım. Hep beraber sofrada bir şeyler atıştırdıktan sonra ortalığı toparladık ve hepimiz tek tek dağılmaya başladık. "Ben de çıkıyorum, merak eden olursa sahilde olacağım." dedim ve kulübeden çıkarak sahile doğru ilerlemeye başladım. Uzun zamandır yalnız takılmıyordum ve tek başıma oturup kafa dinlemeyi özlemiştim. Kampta o kadar çok şey oluyordu ki kendime dinlenecek zaman bile ayıramıyordum. Plaja doğru ilerlerken bir sürü arkadaşım ile karşılaştım ve herkese selam vererek sonunda plaja ulaşabildim.Suyun yanına kadar ilerledim ve kıyıda yürümeye başladım. Su ayaklarıma her deyişinde sanki biraz daha canlanıyordum. Biraz ilerledikten sonra kumlara oturdum ve güneşin deniz ile uyumunu seyretmeye başladım. Gerçekten de çok güzel gözüküyordu. Havada esen hafif rüzgar ise küçük küçük dalgalar yaratıyordu. Ben denize dalmış seyrederken birden beyaz birz ışık parlamasıyla gözlerimi kapayarak hemen arkaya çevirdim. İlk başta bunun ne olduğunu anlayamasam da ışık söndükten sonra denizde annemi görünce hemen ayağa kalkarak önünde eğildim ve selam verdim. "Merhaba anne." Annem gülümsedi ve yanıma gelerek "Merhaba kızım." dedi ve bir şey söyleyeceğini belli eder bir bakış atarak "Kızım senden bir şey isteyecektim." diye sözlerine devam etti. Anneme hafifçe gülümseyerek "Evet anne seni dinliyorum." dedim. Annem cümleleri aklımda topladığına kanaat getirdiği anlaşılan kısacık bir süre sonra "Kızım, Kalipso'nun yanına gitmeni ve onun sana vereceği kutuyu alıp bana getirmeni istiyorum. Daha doğrusu getirmene gerek yok. Kutuyu alınca gözlerini kapa ve bana seslen, ben seni kampa, kutuyu da yanıma alırım." dedi ve benim yanıtımı bekledi. İlk başta ne diyeceğimi bilemesem de ardından "Peki anne gönder beni." diyerek onu onayladım. Annem tamam anlamında başını sallayıp kısacık bir zaman içinde gülümsedi ve birden bire kendimi koca bir boşlukta hissettim.

Annem'den gelen görev
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Annemden gelen çağırı
» Annemden Gelen Hediye
» Annemden aldığım görev
» Poseidon'dan Gelen Görev (1)
» Poseidon'dan Gelen Görev (2)