Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Merhaba anne !

YazarMesaj
Leonardo di Muérte
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Leonardo di Muérte

Merhaba anne ! Empty
MesajKonu: Merhaba anne !   Merhaba anne ! Icon_minitimeÇarş. Nis. 06, 2011 5:59 am

Kano gölünde kendi kendime birkaç şarkı çalıyorum . Karanlığa diktim gözlerimi . Sanki karanlıktan annem çıkıp benimle konuşacak . Çevrede sadece flütümün sesi . Bazı balıklar ritimlerimle hareketleniyor . Sıkıcı bir akşam . Beni yeni sahiplenen annem Nyks benimle hiç konuşmamıştı . Birden karanlıktan korkutucu sesler geldi sanki rüzgar uğuldaması gibiydi . " Anne ! "diye bağırdım . Karanlıktan hiç ses yok . Sanırım sadece rüzgardı . Birden karşımda bir kadın belirdi . Korkudan yere düştüm . " Ah benim korkak oğlum . " dedi sevecen bir tavırla ." Anne ! " dedim bir kez daha . " Evet . " dedi annem . Sonunda geldi . Benimle konuştu sonunda . " Sonunda seni buldum oğlum . " dedi büyüleğici karanlık ses tonuyla ." Simdi senin sıran geldi . " dedi . " Ne sırası ?! "

" Karanlığın Ruhları Kılıcı'nın varisliği oğlum " dedi ve elinde simsiyah bir kılıç belirdi . " Savaş sırasında öldürdüğüm ruhlar bu karanlık kılıcın içine mühürlenirlerdi . Bu mühürlenmiş ruhlar kılıç gerçek formuna geldiğinde yaklaşık bin tane bıçak halin gelir ruhlar . Her öldürdüğün düşman bir karanlık ruh bıçağına dönüşür ve artık bu kılıç senindir. " dedi . Kılıcı bana verdi ve kılıç birden demir bir bilekliğe dönüştü . " Demek bileklik formunu sana uygun gördüler . " dedi annem . " Nasıl yani ! Şimdi bu efsanevi kılıç benim mi ?! " "Evet evlat . " dedi ve sonsuz karanlığın içinden kayboldu . Kılıcı denemek için kılıç formuna geldiğini hayal ettim iç güdüsel olarak . Birden metal bileklik siyah kılıca dönüştü . Dilediğim anda bir sürü karanlık bıçağa dönüştü . Muhteşem bir güçtü bu ! Teşekkürler anne .

Merhaba anne !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Merhaba Anne!
» Merhaba Anne...
» Merhaba Anne.
» Merhaba Anne!
» Tekrardan merhaba anne