Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Uzun bir aradan sonra.Tanrıça Nyks!

YazarMesaj
Valentino R. Gavino
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Valentino R. Gavino

Uzun bir aradan sonra.Tanrıça Nyks! Empty
MesajKonu: Uzun bir aradan sonra.Tanrıça Nyks!   Uzun bir aradan sonra.Tanrıça Nyks! Icon_minitimeSalı Nis. 05, 2011 3:25 am

Gece bir türlü uyuyamıyordum kafamın içinde kan dondurucu bir ses "Gel."diyordu.İçimden "Ne gelmesi be bırakta uyuyum."diyordum.Sonra dayanamayıp eşofmanlarımı giyip dışarı çıktım.Dışarı dikkatlice bakınca bana doğru gelmekte olan yoğun bir karanlık gördüm.Bana doğru geliyordu beni içine alında çığlıklar atmaya başladım.Sonra bir yere ışınlanmıştım burası ihtişamlı büyük karanlık bir sarayın taht odasıydı, tahtta ise çok güzel ama bir o kadarda güçlü olduğu anlaşılan bir kadın vardı.Sonra kadın tekrar karanlığa dönüştü ve beni tekrar içine aldı.Bu sefer başka bir taht odasındaydım burada 6 metrelik 12 taht ve bir apartman dairesi büyüklüğünde bir ocak vardı.Kadın gülümseyerek bana bakıyordu ama gülümsemesi kan dondurucuydu.Sonra titrek bir sesle "Bu-Buyrun tanrıçam bana görev mi verecektiniz?" dedim.Kadın güldü ve bana hafif adımlarla yaklaşarak "Hayır Arc, seni birisyle tanıştıracağım."dedi.Şaşırmıştım adımı biliyordu şaşkınlımı atarak "Kimle tanrıçam?"dedim.Tanrıça gururlanmış bir şekilde "Ben yani Tanrıça Nyks!Aether,Hemera,Momus,Moros,Thanatos,Hypnos,Oneiroi,Hesperides,Keres,Fates,Nemesis,Apate,Philotes,Geras ve Eris'in annesi!"dedi.Nefesim kesilmişti hem annemi gördüğüm için hemde bu kadar kardeşim olduğu için.Ona sarılmak için hızlı bir kaç adım attım ama durdum çünkü karşımda ki hem tanrıçaydı hemde en korkutucu ve güçlü tanrılardandı.Nyks güldü, ben ise çenemi tutamadım ve "Tanrıçam afedersiniz ama size anne diyebilirmiyim."dedim.Tanrıçanın beni tuzla bus edeceğini sandım ama gayet şevkatli bir sesle "Tabi oğlum."dedi.Oğlum kelimesini vurgulamıştı.Tanrıça yanıma yaklaştı ve bana turkuaz bir taş verdi sonra söze başladı "Bu taş senin bunun adı Ruh Kalkanı ikinci Titan-Tanrı savaşında yıkılan Olimpos konseyinin mermeri,Hephaistos'un tanrılara yaptığı zırhlardan yapılmıştır.O yüzden silah ve büyülere oldukça dayanıklıdır, aynı zamanda içinde minik bir ruh ordusu var seni her zamanda koruyacak ve yaralandığına iyileşmende yardım edecek."dedi ve taşı bilekliğime taktı.Anneme güldüm annem ise gülerek cevap verdi, ardından aceleci bir sesle "Üzgünüm Arc, seninle daha fazla görüşemem tanrılar hemen buraya gelebilir, zırhı açmak için beni ve ruhları düşün."dedi.Hiç bir şey soramadan karanlık olup beni içine aldı.Vardığımda odamda pijamalarımı girmiş yorganımın altındaydım içimden "Teşekkürler anne."dedim ve kafamı yastığa koyup gözlerimi yumdum.

Uzun bir aradan sonra.Tanrıça Nyks!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Uzun Aradan Sonra Gerçek Eğlence
» Uzun zaman sonra ~
» Uzun Zaman Sonra Artemis!
» Uzun Zamandan Sonra Voleybol(Görev 38)
» Tanrıça Nyks ile Rp'ler.