Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Beklenmeyen an'da görüşme

YazarMesaj
Diona Arsinoe Stanislaus
Zeus'un Çocuğu/Parti Organizatörü
Zeus'un Çocuğu/Parti Organizatörü
Diona Arsinoe Stanislaus

Beklenmeyen an'da görüşme Empty
MesajKonu: Beklenmeyen an'da görüşme   Beklenmeyen an'da görüşme Icon_minitimeC.tesi Nis. 02, 2011 12:49 pm

Sabah erkenden uyandım ve yatağımı toparlamam bitince spor kıyafetlerimi giyerek kulübemden çıktım. Bugünlerde sürekli çalışıyor, antreman yapıyor ve koşuyordum. Kendimi geliştirmem için bunları yapmam gerekliydi zaten. Sabah koşularımda artık yeni başladığım çalışmalarımdan biriydi. Kamptaki çoğu melez uyurken benim gibi koşan bir kaç melez daha vardı ve onlara rastladıkça selam veriyordum. Koşmam hızlandıkça yorulduğumu hissettim ve sonunda durduğumda kendimi Long Island kıyısında buldum. Bu kadar koştuğumdan bile haberdar değildim. Ama bu hızım yine de benim için çok iyiydi. Koşuma devam etmeden önce bulduğum bir kayanın üzerine oturup biraz soluklandım. Bu sırada denizi izleyerek de güç alıyordum. Annem ile konuşmam biraz garip olsa da fena sayılmazdı ve bu her denizi gördüğümde gülümsememe sebep oluyordu. Bunları düşünmeyi bırakıp tam gitmek için ayağı kalktığım sırada karşımda bembeyaz bir ışık parladı. O an hemen gözlerimi kapayarak ışığın sönmesini bekledim. Bunun ne olduğunu bilmesem de gözlerim için yararlı bir ışık olduğumu söyleyemezdim. Sonunda ışığın geçtiğini fark ederek gözlerimi açtım ve karşımda dünyalar güzeli bir tanrıça buldum. Evet, bu Athena'ydı ve onu daha önce görmemiştim. Şimdi de onun olduğuna nasıl bu kadar emin olduğumu bilmesem de emindim işte. Sonunda hemen kendime gelerek önünde hafifçe eğilerek selam verdim ve "Merhaba Tanrıça Athena." dedim.

Beklenmeyen an'da görüşme
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Şu Anda Saat Kaç ?
» Aradığınız kara büyücüye şu anda ulaşılamıyor ...
» Özel gücümü keşfediyorum (ve aynı anda 32. görevi yapıyorum)
» Beklenmeyen düello
» Beklenmeyen Canavarlar