Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Aradığınız kara büyücüye şu anda ulaşılamıyor ...

YazarMesaj
Leonardo di Muérte
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Leonardo di Muérte

Aradığınız kara büyücüye şu anda ulaşılamıyor ... Empty
MesajKonu: Aradığınız kara büyücüye şu anda ulaşılamıyor ...   Aradığınız kara büyücüye şu anda ulaşılamıyor ... Icon_minitimePaz Nis. 10, 2011 7:12 am

Koşuyordum . Karanlığın içinde boş boş koşuyordum . Birden düştüm . Şu yazılar beynimde yankılanıyordu HEKATE'Yİ ZİYARET ET ! Hekate mi ? Büyü tanrıçası ? Uyandığımda gecenin 3'üydü . Pegasusum Karamelin sırtına atlayıp Olimpos'a doğru yolculuğa başladım . Kapıdaki şapşal güvenlik görevlisi ile uğraşmadan 600. kata uçtuk . Yine Olimpos'a giremedim beni kapıda bekliyorlardı . Elinde bir alev bulunan bir tanrıça vardı . " Hekate ! " dedim . " Evet sen kara büyücü ! " dedi bana . Kara büyü mü ? " Benim annem karanlık tanrıçası değil miydi ? " dedim . " Sen , benim tarafımdan seçilmiş nadir Nyks çocuklarından birisin . Büyü gücü olan Nyks çocukları benim tarafımdan seçilir . Bu çocukların sonu ya ölüm yada muhteşem güçlü kara büyücü olurlar . Kabul ediyor musun , bu laneti ?! " Lanet mi !? Ben bir kara büyücü mü ? " Bu laneti kabul ediyorum . Anlat ! Yol gösterici ve büyücü tanrıça Hekate . " " Karanlık aurandan her şey belli oluyor zaten . Önce içindeki karanlık enerjiyi elinde bir top haline getirip fırlatmalısın . " Ne ? Bunları internette de okumuştum lunarkinezi psi ball adı altında . Bunları söyleyen bir tanrıçaydı . İnanmalı ve yapmalıydım . Gösterdiği gibi yoğunlaştım . Elimde siyah bir enerji topu oluştu . Hekate yanımda olduğundan dolayı çok kolay olmuştu . " Başardın acemi kara büyücü ! " dedi gülümseyerek . " Gücünün kaynağı içindeki karanlık enerji . " dedi bana . Bu kadar karanlık enerji sahibi birimiydim ben . Seçilebilecek kadar kötü ha ? " Gerisi senin iç güdülerine bağlı ben senin kara büyü çakralarını açtım . " dedikten sonra beni garip bir şekilde kutsadı . Birden her şey sanki bir rüyaymış gibi gözlerimi açtım . Tanrıça'nın gösterdiği şekilde karanlık enerji mi yoğunlaştırdım . İlk olduğu kadar kolay değildi ama başarmıştım . Bu kutsama beni sihirli bir şekilde kulübeme de yollamıştı . " Demek ben bir kara büyücüyüm . " dedim kendi kendime ve uykuya daldım .

Aradığınız kara büyücüye şu anda ulaşılamıyor ...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aradığınız kişiye ulaşılamıyor.
» Şu Anda Saat Kaç ?
» Özel gücümü keşfediyorum (ve aynı anda 32. görevi yapıyorum)
» Aradığınız kişi camdan atladı, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
» Kara Alev