Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dikkat etsene az daha kafanı uçuruyordum!

YazarMesaj
Valentino R. Gavino
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Valentino R. Gavino

Dikkat etsene az daha kafanı uçuruyordum! Empty
MesajKonu: Dikkat etsene az daha kafanı uçuruyordum!   Dikkat etsene az daha kafanı uçuruyordum! Icon_minitimeCuma Nis. 01, 2011 5:06 am

Her Nyks çocuğunun yaptığı gibi gece dolaşmaya çıkmıştım amacım kampı keşfetmekti hem gece kimse olmuyordu hemde Nyks çocukları geceleri daha güvenli ve güçlü oluyorlar ve gece görüşümüz mükkemeldir bunuda tatmak amacıyla dışarı çıktım.Gerçekten çok iyi görüyordum dışarı birden karanlıkta bir haraketlilik sezdim [Nyks çocuğu olarak buda bir avantaj] sonra bilekliğimin sağ elimde olduğundan emin olup "Pnevma Skia" dedim ve anında 1.25mlik kabzası siyah elmastan oluşan bir kılıç oldu.cismi görebiliyordum sanırım eğilmişti, bana doğru ilerlemeye başladı tam ona doğru hamle yaptım ki uçtu! Evet uçtu, iyice bakınca bunun bir pegasus olduğunu anladım mükkemmeldi."Pnevma Skia" diyerek kılıcı bilekliğe çevirdim.Pegasusa usulca yaklaşarak "Merhaba sevimli at, sen niye kardeşlerin gibi uyumuyorsun?"dedim.Kimseyi uyandırmak istememzmişçesine sessizce kişnedi, sonra sözüme devam ettim "Ben Nyks'in oğluyum."dedim.Sevinmişçesine şaha kalktı ve kişnedi ama bu sefer normal sesle kişnedi elimle sus işareti yaptım ve "Şşşş, sen çok akıllı ve uslusun bide gece geziyorsum tam bir Nyks çocuğu için, artık pegasususmsun."dedim ve "Hı nedersin?" dercesine bakış attım.Beni yalamaya kalktı ama başaramıdı bunu yapınca gine şaha kalktı.Uykumun geldiğini anlayınca "Ben şimdi uyucam hadi sende uyu, ha bide adın Nkri."dedim.Uzaklaşırken tüylerinin hatta gözlerinin bile gri olduğunu gördüm, aynı saçlarım gibiydi.Sabah herkesten önce uyanıp, hızlıca rastgele bir şeyler giyidim ve koşarak pagasus ahırının yolunu tuttum.Varınca Nkri uyanıktı beni görünce kişnemeye başladı diğer pagasuslar nedense bundan rahatsız olmamışlardı.Ona Brock'un valizime gizlice koyduğuğu küçük bir paket cips ve jelibon verdim.Acelem olduğu için kendi bölmesinin içine attım Nkri'ye fısıldayarak "Hadi ben gidiyorum kardeşlerim uyanmadan kulübeye girim."dedim ve koşarak çıkar ken ona el salladım oda bana kanatlarını salladı.

Dikkat etsene az daha kafanı uçuruyordum!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lotuslara Dikkat!!!
» Dikkat! Acemi Okçu
» Kaçtığın yere dikkat et
» Dikkat! okçular kılıç kullanıyor :)
» Dikkat!! Sıkı yönetim ilan ediyorum.