Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dikkat!! Sıkı yönetim ilan ediyorum.

YazarMesaj
Hermia Aigian Cocteau
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Hermia Aigian Cocteau

Dikkat!! Sıkı yönetim ilan ediyorum. Empty
MesajKonu: Dikkat!! Sıkı yönetim ilan ediyorum.   Dikkat!! Sıkı yönetim ilan ediyorum. Icon_minitimeC.tesi Ocak 08, 2011 1:56 am

Sonunda biricik kampıma dönmüştüm. Canavarlarla dolu hayatıma ‘Melez kampına hoşgeldiniz’ kapısından geçip mis gibi havayı içime çektim bir sürü çaylak vardı etrafta acaba kulübeme gitmeden önce biraz melez kafasını tuvalette soksamıydım. ‘’Yok yok sonra yaparız onu şimdi kulübeme gidip üst katta keyfime bakayım.’’ Elimde Arthur ‘un eğerlerini çeke çeke ahıra götürdüm. ‘’Sen burada tamam mı dostum al sana bir elma’’ dedim ve çıktım.
Tekrar kulübelerin yolunu tuttum. 5. Kulübeye geldiğimde içim bir kötü oldu. Derin bir nefes alıp kapının tokmağını çevirdim(Aslına bakarsanız tamda bir tokmak değildi hani zindan kapılarına benzer bir yanı var da) İçerisi çok havasızdı. Pegasus ağırları bile daha iyi kokuyordu. Etraf çöplüktü. Televizyonun üstünden dumanlar tütüyordu. Sehpada bir sürü yarım içecekle,r yastıklar yerlerde, sinirle kendi çatı katıma çıktım. Kimse geldiğimi bile fark etmemişti.
Tanrıya şükür buraya ellenmemişti. Çatı katım 4 duvar bir oda değildi. 1,5 tarafı tüm kulübeyi gören bir balkon şeylindeydi. Çantamı kenara attım. Korkuluklara yaklaşıp etrafa baktım. Stev horul horul uyuyordu ki saat tam 12.5 ti. Shlyâ banyodan yeni çıkmıştı bordozlarla etrafta tur atıyordu. Marx. Elindeki bıçakla yatağında tahta oyuyordu. Misuzu bir savaş kitabından notlar alıyordu. Kristen kulağında kulaklıklar varken bir şeyler çiziktiriyordu. Ell ise kılıcı ile oynuyordu. İki tane daha çocuk vardı ama tanımıyordum. Herhelde yeni gelen kardeşlerimizdiler. Kendimi daha fazla tutamayıp ‘’Ares kulübesi!!!’’ diye bağırdım. Herkes irkildi. Stev uyandı ve kafasını ranzaya vurdu. Shlyâ nerdiyse düşecekti. Marx bıçakla elini kesti. Misuzu kitabı düşürdü. Kristen Kaleminin ucunu kırdı. Ell kılıcı ile savunmaya geçti. Diğer iki melez kardeşte ne olduğunu anlamamıştı. Kristen kısık sesle ‘’ahoww’’ dedi. Gülümseyerek ‘’Merhaba kulübem nasılsınız? Hoş geldiniz yeni kardeşlerimiz Ah stev lütfen tekrar uyu belli ki dün gece pek uyuyamışsın.’’ Ell kafasını kaşıyıp ‘’Mia ’’ dedi. Delirmişim gibi bakıyorlardı.
Hemen yüz ifademi değiştirdim. Sinirden yüzüm karıncalanıyordu. ‘’Mia he selam kulübem pardon çöplük kulübem buranın hali ne böyle Stev sende kalk hemen’’ Marx ‘’ Sen haftaya gelmiyecek miydin?’’ Annemin yoğun isteği üzerine bir aylığına yanında kalmıştım. ‘’ Evet bir hafta sonra gelecektim. Ama görüyorum ki siz bu pisliği ben gelene kadar yani değil bir haftada 1 ayda bile temizleyemezdiniz yeni kardeşlerimize böyle mi örnek oluyorsunuz ‘’
Herkes sus pus olmuştu. ‘’Kararım şu hemen burayı temizliyoruz. (Acilen temizlik rp’si istiyorum haberiniz olsun) 12 ocakta alex denetimde olacak. Bundan böyle 2 haftada en az iki görev bitirilecek veya başlanacak. Şu defne yapraklarından yapılmış tacı 3. Kez kulübemize kazandırmak istiyorum eğer şartlarıma burun kıvırırsanız cezalarım var (Athenadan onayımı aldım. Twisted Evil ) ’’

Dikkat!! Sıkı yönetim ilan ediyorum.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yon'un İlan Panocuğu
» Summer'ın İlan Panosu
» Lotuslara Dikkat!!!
» İlgi çekici bir ilan, evet.
» Dikkat! Acemi Okçu