Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hermes çocuklarıyla cephenelik

YazarMesaj
David Tyler
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
David Tyler

Hermes çocuklarıyla cephenelik Empty
MesajKonu: Hermes çocuklarıyla cephenelik   Hermes çocuklarıyla cephenelik Icon_minitimePerş. Mart 31, 2011 2:27 am

Kampta dolaşıyordumve karşıma hermes çocukları çıktı toplam 3 kişiydiler.Yanıma geldiler ve konuşmaya başladılar Selam daviddedi birisi Selamdedim.Acaba bize yardım edebilirmisin daviddiye sordular.Ne konuda acaba.Cephanelikten silah çalmamız için biz 3 kişiyiz 1 kişiye daha ihtiyacımız var ama başka kimse gelmiyordedi biri.Pekidedim.Belki benimde alabiliceğim bir silah bulurum diye düşündüm.Cephaneliğe girdik kimse yoktu ben kapıda nöbet tutucaktım biri gelirse diye onlarda bana bir tane silah alıcaklardı.Gözlem yapmaya başladım kimse gelmiyordu ama sadece melezler falan bu taraftan geçiyordu.O yüzden fazla gözükmemeye çalışıyordum.İçerden çok fazla ses geliyordu kendilerine uygun silah seçemedikelri kesindi bir türlü.Sonunda hermes çocuklarından biri geldi veBen silahımı aldım sıra sendededi.Tamamdiyip içeri girdim içerisi sırf silah doluydu.Kılıçlar,yaylar,hançerler,bombalar,zırhlar bile vardı.Etrafa bakınmaya başladım diğer hermes çocuklarıda bakınıyorlardı benim gibi silah istemiyordum zaten bir sürü vardı kendi sailah bölümümüzde.Zırh da şu an için taşıyamazdım.O yüzden bombaların o tarafa gittim ses,patlayıcı, ve bir sürü bomba türü vardı.O yüzden en az 5 tane tür bomba alıp kemerlerini boynuma astım 5 tane bomba kemeri biraz tuhaftı ama sorun değildi hemen kulübeye gidip onları yerleştiricektim.1-2 dakka daha bekledim diğer çocuklarında silah almalarını bu sırada bende 1 tane uygun hançer aldım.Ve onlarda artık işlerini bitirmişlerdi.Ordan çıkıp hemen kulübeme gittim ve silahları yerleştirdim

Hermes çocuklarıyla cephenelik
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hermes İle Rp
» Hermes ile Oğlu
» Babam Hermes
» Hermes'in Görevi -1
» Hermes'in Görevi -2