Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hera'dan mesaj 4

YazarMesaj
David Tyler
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
David Tyler

Hera'dan mesaj 4 Empty
MesajKonu: Hera'dan mesaj 4   Hera'dan mesaj 4 Icon_minitimePaz Mart 27, 2011 2:52 am

Işınlandığımda o kapı yine önümdeydi Hephaistosun tamirhanesinin kapıyı itekleyerek açtım.Ve içerde hephaistos'u gördüm:Bir işle uğraşıyordu ve orjinal boyundaydı.Beni fark etmemişti Merhaba tanrı hephaistosdedim.Yüzünü bana doğru çevirdi ve beni tanımış gibi Selam evlat sen hermesin postacısıydın değilmidiye sordu.hayır o gün sadece hermes'e yardım ettim.Ben athena oğlu daviddedim.Pekala david neden geldin buraya yine.Kılıcı gösterdim ve olanları anlattım.Kılıcı aldı ve içeri gitti.10 bilemedin 15 dakka sonra geldi ve kılıç yapılıktı ve benim boyumdaydı hephaistos bana kılıcı uzattı.Burda 5 dakka bekle annen sana bir hediye vermemi istiyordedi.Sonra döndüğünde kabzası yeşil ilahi bronzdan yapılma çok güzel bir kılıç getirdi.Bana verdi ve Bu kılıç çok dayanıklıdır ve normalde 5-6 vuruşta öldürdüğün canavarları 1 vuruşta öldürebilirsin.Ve kabzasının altına basıp kaleme dönüşmesini düşünürsen kaleme dönüşür Kalemin kapağını açtığında ise kılıca dönüşürdedi.Ayrıca (kabzada bir tuş göstererek) buna bastığında ise hançere dönüşürdedi ve kılıcı bana verdi kalem haline dönüştürüp teşekkürlerdedim.

Sonra kafamda yine bir ağrı hissettim ve yere düştüm kalktığımda Önümde 6 metre boyunda hera bir elimde kılıcı öbür elimde kalem vardı.Hera benim boyuma dönüşüp yanıma geldi Teşekkürler melez bunu unutmicamdedi.Ben hala buranın neresi olduğunu anlamaya çalışıyordum.sonra anladım ki burası hera ile zeusun olimpostaki evi idi.Önemli değil tanrıçamdedim.Seni şimdi melez kampına gönderiyorum saat orda öğlen 4 olmalı kardeşlerin merak etmişlerdirdedi.Sonra gene aynı ağrı artık alıştım bu ağrıya resmen kalktığımda melez kampındaydım carrionite ise ahırda uyuyordu.

Hera'dan mesaj 4
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hera'dan mesaj
» Hera'dan mesaj 2
» Hera'dan mesaj 3
» Poseidon'a Mesaj (Olimpos)
» Babamdan mesaj alıyorum...