Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Poseidon'a Mesaj (Olimpos)

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Poseidon'a Mesaj (Olimpos) Empty
MesajKonu: Poseidon'a Mesaj (Olimpos)   Poseidon'a Mesaj (Olimpos) Icon_minitimePtsi Kas. 08, 2010 11:24 am

Derhal kamptan ayrılmam gerekiyordu, babam beni önemli bir şey söylemek üzere Olimpos'a çağırmıştı çünkü. Bunu bana tanrıların habercisi Hermes iletmişti, geçen gece Long Island Kıyısı'nda karşılaşmıştık. Daha doğrusu o beni bulmaya gelmişti. Nerede olacağımı biliyordu muhtemelen, hatta benim oraya gelmiş olmama o sebep olmuş bile olabilirdi. Her şey beklenirdi bu tanrılardan.
Yorucu bir pegasus yolculuğunun ardından New York'a ulaşmıştım, Empire State Binası'nın orada pegasusum Miracle'ı gönderdim ve Olimpos'a çıkabilmek için resepsiyoniste dil dökmeye başladım. Sonunda onu ikna edince 600. kata çıkan asansöre girdim. Oradan çıktığımda ise babam Savaş Tanrısı Ares'in her zamanki gibi beni beklemekte olduğunu gördüm.
"Baba..." diye fısıldadım onu görür görmez. "Hemen gelmeye çalıştım. Ne oldu?"
"Adrian, sana vermem gereken bir görev var." dedi babam soğuk bir sesle. "Al bunu." diyerek rulo şeklinde bir kağıt parçasını elime tutuşturdu.
"Ama bunu ne yapacağım?" diye sorup onun cevabını beklemeye başladım.
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

Poseidon'a Mesaj (Olimpos) Empty
MesajKonu: Geri: Poseidon'a Mesaj (Olimpos)   Poseidon'a Mesaj (Olimpos) Icon_minitimePtsi Kas. 08, 2010 11:26 pm

Othrys'deki buluşmama gitmem gerekiyordu ve acelem vardı ancak yeterince zaman vardı sorusuna cevap vermem için.

''Bunu, alıcaksın ve Poseidon'a götüreceksin. Bu mesajı götürürken sakın içini açıp bakma ve Poseidon'a mesajı verdikten sonra bekleme hemen oradan ayrıl. Sana söyleyebileceklerim bu kadar. Haydi yolun uzun ve çetin. Bu arada unutmadan Long Island kıyısında sana ufak bir gemi bıraktım.'' deyip oradan ayrıldım.

Oğlumun oraya nasıl gideceğini düşünmüştüm ve bunun için ona ufak bir savaş gemisi bıraktım. Gemi 3 kişilikti ne olur ne olmaz, belki yanına arkadaşlarını alabilirdi.

Poseidon'a Mesaj (Olimpos)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hera'dan mesaj
» Hera'dan mesaj 2
» Hera'dan mesaj 3
» Hera'dan mesaj 4
» Babamdan mesaj alıyorum...