Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hephaistos Çocukları Temizlikte!

2 posters
YazarMesaj
Keith Matt McMillen
Herakles Savaşçısı
Herakles Savaşçısı
Keith Matt McMillen

Hephaistos Çocukları Temizlikte!   Empty
MesajKonu: Hephaistos Çocukları Temizlikte!    Hephaistos Çocukları Temizlikte!   Icon_minitimePaz Eyl. 12, 2010 8:03 am

Uzun bir gündü. Ve ertesi gün klübeler denetlenicekti. Benim klübemse, eh, pek düzenli olduğu söylenemezdi. Kulübeye bir göz attım. Her taraf toz içinde kalmıştı. Etrafta iş aletleri cirit atıyordu. Çok yorgun olmama rağmen işe koyuldum. Alexander ile birlikte işe koyulduk. Neler yapabildiğimizi göstermeliydik.

Elbiselerimi katlayıp ya da askıya asıp dolabıma yerleştirdim. Dolabım demirden yapılmaydı.
Üstündeki tozları sildim. Şimdi çok daha güzel gözüküyordu. Parıl parıl parlıyordu. Ardından yatağıma yöneldim. Onu da toparladıktan sonra Alexander’a nasıl gittiğini sordum.

-‘Makine ile yerlerin tozunu aldım.’dedi.

-‘E iyi ‘dedim.

Ama bir şeyi unutuyordum. Peki ya dışarısı ne olacaktı? Hemen çıkıp dışarıya bir göz attım. Eh pek kötü değildi. Ama duvarların yıkanması gerekiyordu. Göle gidip birkaç kova su aldım.
Daha sonrada Alexander’dan kurutucu hortumu aldım. Hortumun bir ucunu ilk kovaya sabitledikten sonra suyu fışkırttım. Tam hesapladığım gibi hortum duvarın her yerine eşit derecede su fışkırtmayı başarmıştı. Diğer duvarlarıda aynı şekilde yıkadıktan sonra sıra kurutmadaydı. İşte bu hortumun asıl özelliği bu. Hortumun su fışkırtan yerini tutup bir kere çevirdim ve ateşleme tuşuna bastım. Şimdi duvara kırk derece sıcak hava üflüyordu hortum.

Bu işte bitince artık uyumaya karar verdim.

Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Hephaistos Çocukları Temizlikte!   Empty
MesajKonu: Geri: Hephaistos Çocukları Temizlikte!    Hephaistos Çocukları Temizlikte!   Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 9:30 am

Değerlendirilmeye alınmıştır.
http://olimpos.my-rpg.com

Hephaistos Çocukları Temizlikte!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hephaistos Çocukları Temizlikte!
» Hephaistos Çocukları Temizlikte ! - Denetim 7
» Merhaba Hephaistos Çocukları!
» Hephaistos Çocukları İçin
» Avcılar Temizlikte ~ Denetleme 9