Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Merhaba Hephaistos Çocukları!

4 posters
YazarMesaj
Altair Obillivion
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Altair Obillivion

Merhaba Hephaistos Çocukları! Empty
MesajKonu: Merhaba Hephaistos Çocukları!   Merhaba Hephaistos Çocukları! Icon_minitimeC.tesi Ağus. 28, 2010 10:06 am

Ben kulübe lideriniz Alexander. Bana Kısaca Alex diyebilirsiniz. Very Happy

Bir sorununuz olursa ben size yardım etmekten mutluluk duyarım. Gelin burada tanışalım.
Keith Matt McMillen
Herakles Savaşçısı
Herakles Savaşçısı
Keith Matt McMillen

MesajKonu: Geri: Merhaba Hephaistos Çocukları!   Merhaba Hephaistos Çocukları! Icon_minitimePaz Eyl. 12, 2010 6:08 am

Merhaba kardeşim. Very Happy
Eduard Ryan Longrange
Hephaistos'un Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Eduard Ryan Longrange

MesajKonu: Geri: Merhaba Hephaistos Çocukları!   Merhaba Hephaistos Çocukları! Icon_minitimeSalı Ara. 14, 2010 8:25 am

Başlık neredeyse üç buçuk aydır kullanılmıyor Razz Kulübe lideri olarak bir el atiyim dedim Very Happy

İşte ben kulübe Lideriniz Eduard falan filan Razz Bir sorununuz olursa bana söyleyebilirsiniz falan Razz Yeni (ve online Very Happy ) üyeler olursa buraya tanışma amaçlı yazabilirler, sohbet başlığı olarak gerektiğinde kullanın (!)

Ayrıca kulübemiz hakkında bilgi edinmek ve sürekli güncellenen duyurularımıza göz atmak için Hephaistos Kulübesi / Duyurular adlı başlığa gidebilirler. /Kulübe Lideri Eduard
Eduard Ryan Longrange
Eduard Ryan Longrange

MesajKonu: Geri: Merhaba Hephaistos Çocukları!   Merhaba Hephaistos Çocukları! Icon_minitimeSalı Ara. 21, 2010 6:37 am

-flood-

Julia, ve diğer kardeşlerim, bu başlığı biraz daha online kullanırsak sevinebilirim. Tekrar SÖYLÜYORUM : Yeni gelen kardeşlerim veya online kardeşlerim bu başlığı kullanabilirler, tanışma veya sohbet amaçlı ! [son kısmı nadiren yapıyoruz ] Biraz daha online...
Alex Nike
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Alex Nike

MesajKonu: Geri: Merhaba Hephaistos Çocukları!   Merhaba Hephaistos Çocukları! Icon_minitimeSalı Ara. 21, 2010 9:11 am

Yeni kardeşimiz ve aynı zamanda sınıf arkadaşıma büyük bir HOŞGELDİN diyorum. Gerekli bilgileri ona ben veririm Ed.

Merhaba Hephaistos Çocukları!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hephaistos Çocukları İçin
» Hephaistos Çocukları Temizlikte!
» Hephaistos Çocukları Temizlikte!
» Hephaistos Çocukları Temizlikte ! - Denetim 7
» Hades Çocukları :)