Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hephaistos Çocukları Temizlikte!

2 posters
YazarMesaj
Altair Obillivion
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Altair Obillivion

Hephaistos Çocukları Temizlikte! Empty
MesajKonu: Hephaistos Çocukları Temizlikte!   Hephaistos Çocukları Temizlikte! Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 12:30 am

29 Ağustos Kulübe Temizliği.

Sabahın ilk ışıklarıyla yatağımdan kalktım. Yarın kulübe teftişi olcağını biliyordum. Karnım acıkmıştı, ama görev istekten önce gelir ilkesiyle işe kkoyuldum. Kulübeye bir göz attım. Her taraf toz içinde kalmıştı. Etrafta iş aletleri cirit atıyordu. Babam her ne kadar dağınıklığı sevsede ben düzenli bir çocuktum. Sanırım bu düşüncem yüzünden biraz azar işiteceğim. Çaktırmayın. Şöyle biraz daha göz gezdirdim. Aletleri yerleştirebileceğiim bir kaç dolap buldum. Aletletleri teker teker ve alfabetik sıraya göre raflara dizdim. Bir bez alıp hepsinin tozunu aldım. Şimdi odadaki toz ile uğraşabilirdim. Ama ona abrımın yeteceğini sanmıyordum. Kulübeyi biraz gezince içi hurda dolu bir karton koli gördüm. Bunlar işime yarar diye düşündüm. Koliyi çalışma atolyemize götürdüm. İçindeki hurdaları kullanarak bir elektrik süpürgesi yapmayı planlıyordum. Yarım saatlik uğraştan sonra işte bitmişti. Süpürgeyi çalıştırdım. Kulübenin tüm tozunu almıştım. Etrafa dağılmış olan eşyalarımıda dolabıma yerleştirdim. Uzaklaşıp kulübeme bir göz attım. Güzel olmuştu. Ama bir şeyi unutuyordum. Peki ya dışarısı ne olacaktı? Hemen çıkıp dışarıya bir göz attım. Eh pek kötü değildi. Ama duvarların yıkanması gerekiyordu. Göle gidip birkaç kova su aldım. Atolyeme gidip birde kurutucu hortum yaptım(özelliklerinde daha sonra bahsedeceğim Very Happy ). Hortumun bir ucunu ilk kovaya sabitledikten sonra suyu fışkırttım. Tam hesapladığım gibi hortum duvarın her yerine eşit derecede su fışkırtmayı başarmıştı. Diğer duvarlarıda aynı şekilde yıkadıktan sonra sıra kurutmadaydı. İşte bu hortumun asıl özelliği bu. Hortumun su fışkırtan yerini tutup bir kere çevirdim ve ateşleme tuşuna bastım. Şimdi duvara kırk derece sıcak hava üflüyordu hortum. Bu işte bitince artık midemi düşünebilrim diye düşündüm. Ama bu düşünce biraz karışık oldu gibi.
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Hephaistos Çocukları Temizlikte! Empty
MesajKonu: Geri: Hephaistos Çocukları Temizlikte!   Hephaistos Çocukları Temizlikte! Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 12:22 pm

Değerlendirilmeye alınmıştır.
http://olimpos.my-rpg.com

Hephaistos Çocukları Temizlikte!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hephaistos Çocukları Temizlikte!
» Hephaistos Çocukları Temizlikte ! - Denetim 7
» Hephaistos Çocukları İçin
» Merhaba Hephaistos Çocukları!
» Avcılar Temizlikte ~ Denetleme 9