Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Atlar ve kanatlar efsanevi bir ikili , pegasuslar !

YazarMesaj
Leonardo di Muérte
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Leonardo di Muérte

Atlar ve kanatlar efsanevi bir ikili , pegasuslar ! Empty
MesajKonu: Atlar ve kanatlar efsanevi bir ikili , pegasuslar !   Atlar ve kanatlar efsanevi bir ikili , pegasuslar ! Icon_minitimeCuma Mart 25, 2011 5:26 am

Bu sabah herkes işlerine dağılmıştı bense beni ilk uykumda rahatsız eden kişneme seslerinin kaynağını arıyordum . Athena kulübesi bilir dedim ve Athena kulübesine doğru yola çıktım . İhtişamlı bir kulübeydi içerisi parşömen , harita ve bilgisayar kaynıyordu hemen birisine sordum - --- Buralarda at var mı ?
- " At mı ? Pegasusları mı kastediyorsun yoksa ? "dedi küçümser bir tavırla.
- " Pegasus mu ?! " dedim şaşırmış bir tavırla onlar mitolojide en sevdiğim canlılardı muhteşem kanatları ile uçabilen atlar .
- "Evet ! Hemen şurada ahırları var" diyerek gösterdi bana pegasus ahırlarını .
Koştura koştura giderken arkamdan bir şeyler söyledi . Sanırım onlar ile sadece Poseidon çocukları konuşabilir dedi .
Ahıra vardığımda muhteşem güzellikteki bir pegasus ile göz göze geldik . Muhteşem bir pegasusdu Simsiyah yelesi ve vücudu muhteşem bir kombinasyondu . Fakat bütün bu siyahlığı bozan kar gibi gözleri vardı . Hemen onun yanına koştum . Boynunu ve kanatlarını okşadım sanırım benden hoşlanmıştı . Ona verebilecek birkaç karamelli draje vardı yanımda bir tane uzattım . Drajeyi tadınca mutluca kişnedi . O an aklıma geldi atlar küp şeker yerdi başka bir pegasusun yanında birkaç şeker vardı birini alıp ona uzattım . O an çok garip bir şey yaptı şekeri tükürdü . Ona bir karamelli draje daha verdim . Tekrar o mutluluk kişnemesini yaptı . Saat geç olmuştu neredeyse bir saattir ahırda idim gitmeden önce ona "Senin adın キャラメル olsun . " Dedim bu Japonca Karamel anlamına geliyordu . Sevdi sanırım yine o karamelli şekeri ilk verdiğimdeki gibi mutlu mutlu kişnedi . Sanırım artık benimde bir pegasusum olmuştu キャラメル...

Atlar ve kanatlar efsanevi bir ikili , pegasuslar !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kırmızı Gözler ve Beyaz Kanatlar...
» Pegasuslar..
» Kai,Nic ve Pegasuslar
» Podeidon ve Pegasuslar...
» Edei ben ve Pegasuslar