Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kai,Nic ve Pegasuslar

2 posters
YazarMesaj
Katherine Nicci Kallias
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Katherine Nicci Kallias

Kai,Nic ve Pegasuslar Empty
MesajKonu: Kai,Nic ve Pegasuslar   Kai,Nic ve Pegasuslar Icon_minitimePaz Haz. 19, 2011 8:24 pm

Ahırın önüne geldiğimde; kendimi bir garip hissediyordum. Yine,yine ve yine. Son zamanlarda ters giden onca şeye rağmen hayatım sanırım bir düzene girmeye başlamıştı. Son zamanlarda gözüme en çok çarpan şey; pegasuslardı. Neredeyse herkesin bir pegasusu vardı ve ben bunu kıskanıyordum. Bunun üzerine pegasus ahırlarına uğramaya karar vermiştim. Yavaş adımlarla ahırdan içeri girdiğimde; çevremdeki pegasusların güzelliğine ve onunla ilgilenen melezlere bir süre baktıktan sonra, yavaş adımlarla ahırın derinliklerine doğru ilerledim. O sırada aynı benim gibi çevresine meraklı gözlerle bakan bir kız gördüm ve yeni bir arkadaş edinmek için bundan daha iyi fırsat olamaz diyerek yanına yaklaştım.
-"Merhaba." Kız bana döndü ve gülümsedi.
-"Merhaba."
-"Ben Nicci. Kısaca Nic. Buralarda yeniyim. Sende öyle olmalısın?" Kız gülümseyerek başını evet anlamında salladı.
-"Peki neden buradasın" diye sordum. "Yani; sende mi bir pegasus arıyorsun?"
Kaia Katharina Seller
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
Kaia Katharina Seller

MesajKonu: Geri: Kai,Nic ve Pegasuslar   Kai,Nic ve Pegasuslar Icon_minitimePtsi Haz. 20, 2011 8:48 am

Bu kızı sevmiştim ve daha gördüğüm anda iyi anlaşacağımızı anlamıştım.
-"Evet.Sen de mi?Bu arada ben Kaia, ama bana Kai veya KK diye bilirsin."
-"Tanıştığımıza memnun oldum Kai.Ben de pegasus arıyorum.Birlikte arayalım mı?"
Gülümsedim çünkü bir arkadaş edinmiştim, ayrıca yalnız pegasus aramak çok sıkıcıydı.Bir arkadaş fena olmazdı.
-"Hiç sormayacaksın sanmıştım." dedim ve ikimizde gülümseyerek kol kola girip sohbet ederek kendimize pegasus aramaya başladık.
Buradaki pegasusların yarısından fazlası sahipliydi.Normalde umudumu yitirirdim ama Nic sanki bana pozitif enerji yüklüyordu.Yemin ederim ilerleyip sahipli pegasus gördükçe umudumu yitireceğime daha da umutlanıyordum.Sonunda konuşacak konu kalmadığında fark ettim ki daha hangi tanrının çocuğu olduğunu sormadım.Gerçekten de merak ediyordum.
-"Hangi tanrının çocuğusun Nic?Merak ettim."
-"Amphitrite'nin.Sen?"
-"Ben de Hekate'nin."
-"İlginç.Yani büyüler falan yapabiliyorsun sanırım."
-"Hı hı."Bunu cevaplarken Nic'e bakmıyordum çünkü öyle iki pegasus görmüştüm ki biz pegasus olarak doğsak aynı böyle olurduk diye düşündüm.O kadar güzellerdi ki onları incelemekten ne kadar korkmuş olduklarını ancak Nic söyleyince anlamıştım.
http://ulyssesmoore.yetkinforum.net/
Katherine Nicci Kallias
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Katherine Nicci Kallias

MesajKonu: Geri: Kai,Nic ve Pegasuslar   Kai,Nic ve Pegasuslar Icon_minitimePtsi Haz. 20, 2011 6:33 pm

Kai'yla tanıştığıma gerçekten sevinmiştim. Ne denir di... Hah. Uyum. Uyumluyduk. Ahırda ilerlerken; bana hangi tanrının çocuğu olduğumu sordu.
-"Amphitrite'nin.Sen?"
-"Ben de Hekate'nin." İlk defa bir Hekate çocuğuyla tanışıyordum. Hekate'nin çocuklarının büyü güçleri olduğunu duymuştum.
-"İlginç.Yani büyüler falan yapabiliyorsun sanırım." dedim
-"Hı hı." diyerek onayladı. Bu arada gözüme iki tane pegasus çarpmıştı.İkiside olağanüstü güzellerdi. Ve doğrudan bize bakıyor gibi görünüyorlardı.
-"Kai. Şu ikisini görüyor musun. Bize bakıyorlar galiba" dedim heyecanla. Kai'de aynı heyecanla
-"Çok güzeller. Ne dersin; ya bunlar bizim pegasuslarımızsa?" diye mırıldandı. Heyecanlanmıştım. Hemde çok. Derken pegasuslar yavaşça bize doğru ilerlemeye başladı. Cebimde kesme şeker olduğunu hatırlayıp bir rahatlamayla elimi cebime attım ve çıkardığım kesme şekerlerin yarısını Kai'ye verdim. Ağzını teşekkür ederim diyerek oynattı sessizce. Bu arada pegasuslar iyice yaklaşmışlardı. Kesme şekerlerle dolu elimi birine uzattım. Ve oda gelip kesme şekerleri yedi. Kai ve diğer pegasusta aynı şekildeydi. Gülümseyerek elimi pegasusun başına koydum ve Kai'ye döndüm
-"Aradığımızı bulduk ha? Ne dersin?"

Kai,Nic ve Pegasuslar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Pegasuslar..
» Podeidon ve Pegasuslar...
» Edei ben ve Pegasuslar
» Atlar ve kanatlar efsanevi bir ikili , pegasuslar !