Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Edei ben ve Pegasuslar

2 posters
YazarMesaj
Carmen Gabriel Boudicca
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Carmen Gabriel Boudicca

Edei ben ve Pegasuslar Empty
MesajKonu: Edei ben ve Pegasuslar   Edei ben ve Pegasuslar Icon_minitimeÇarş. Haz. 22, 2011 8:49 am

Ahırın kapısına vardığımda gergindim. Heyecanlıydım. Hayatımda en sevdiğim hayvanlar atlardı Ve şimdi ben kanatlı bir tanesinin sahibi olacaktım. Tam ahıra girmek üzereyken arkamdan ayak sesleri duydum. Arkama döndüğümde bir kızın koşmaktan dağılmış saçlarını düzelttiğini gördüm. Bana gülümseyerek baktı ve elini uzattı.
-"Merhaba ben Edei" Gülümsedim ve elimi uzattım.
-"Bilanca. Pegasus mu seçeceksin ?" diye sordum.
-"Evet" dedi.
-"Birlikte bakmaya ne dersin ?" diye sordum saçlarımı kulağımın arkasına ittirerek.
-"Mutluluk duyarım." dedi ve ahırın kapısını itti.
Edei Ailis Lindgren
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Edei Ailis Lindgren

MesajKonu: Geri: Edei ben ve Pegasuslar   Edei ben ve Pegasuslar Icon_minitimeÇarş. Haz. 22, 2011 9:15 am

Edei'in kamptaki ilk günüydü. Henüz etrafta oldukça yeniydi. Kulübedeki odasına yerleştikten sonra, üstüne rahat bir şeyler giymeye karar verdi. Bavulunu açtı, modaya çok düşkün olduğu ve yanında oldukça fazla kıyafet taşımayı sevdiği için, kampa kocaman bir bavul getirmişti. Rahat ve sportif bir kombinasyon yapıp, kıyafetlerini üstüne geçirdi. Kulübede oturup sıkılmaktansa kamp alanında küçük bir gezintiye çıkmaya, aynı zamanda yeni arkadaşlar edinmeye karar vermişti, çünkü kulübede şu saatlerde kimsecikler yoktu. Kamp alanında dolaşmaya başladı. Etrafta melezler alıştırma yapıyor, geziniyorlardı. Kamp alanını keşfederken, oldukça yorulmuş ve sıkılmıştı. Hava oldukça sıcaktı, ısı Edei'i rahatsız ediyor, terlemesine sebep oluyordu. Birden aklına çok sevdiği pegasuslar geldi. Pegasus Ahırları'na uğrayıp, pegasusunu seçmenin vakti gelmiş gibi görünüyordu. Koşmaya başladı. Bir pegasusa sahip olmak onu oldukça heyecanlandırmıştı. Ahıra vardığında, tanıştığı yeni arkadaşı Bilanca ile pegasusunu seçmeye karar verdi. Edei için hoş bir rastlantı olmuştu Bilanca'yı tanımak. Birlikte ahırdan içeri girdiler. Oldukça fazla pegasus vardı. Nasıl seçeceğini hiç bilmiyordu. Kapıyı açtığı an, pegasuslar Edei ve Bilanca'ya bakmaya başlamıştı bile. Hepsi oldukça tatlı idi, gerçekten muhteşem görünüyorlar diye geçirdi aklından. İlk kez pegasuslara bu kadar yaklaştığı için gergin hissediyor, onları incitmekten korkuyordu.
Carmen Gabriel Boudicca
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Carmen Gabriel Boudicca

MesajKonu: Geri: Edei ben ve Pegasuslar   Edei ben ve Pegasuslar Icon_minitimeÇarş. Haz. 22, 2011 11:21 pm

Ahıra girer girmez bütün pegasuslar bize baktı. Sahibi olan ayrı bi köşedeydi.Edei'ye dönüp ben burdan gideceğim anlamında bir baş hareketi yaptım. Tamam anlamında kafasını salladı ve gözüne kestirdiği pegasusa yöneldi. Pegasus ahırını boydan boya dolaşmıştım. Ama içimde hissedebildiğim hiç bir at yoktu. En sondaki kilitli bölmenin kapısına yöneldim. İçimden bir elektrik akımı geçti. O burda olmalı diye düşündüm. Pegasus ta burada olduğumu anlamış gibi kapıya üst üste çifte geçiriyordu.Kot şortumun ceplerini karıştırdım. Ve yatakhanede geçirdiğim zorlu günlerden kalma demir çubuğu çıkardım. Kilidi bir iki kurcalamadan sonra açtım ve öfkeyle bakan bir çift gümüş ve altının dans ettiği öfkeli gözlerle karşı karşıya geldim."Merhaba oğlum" dedim elimi uzatırken. Bana ters ters baktı ve burnunu elime sürttü. Ardından bana arkasını dönüp bölmesinin karanlık bölümünde kayboldu
Edei Ailis Lindgren
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Edei Ailis Lindgren

MesajKonu: Geri: Edei ben ve Pegasuslar   Edei ben ve Pegasuslar Icon_minitimePerş. Haz. 23, 2011 2:31 am

Ahırın içerisinde farklı bir aura vardı. İçeri girildiği an bile hissedilebilecek güçlü bir aura. Sayısını bile kestiremediği kadar çok pegasus burada barınıyordu. Böyle güçlü bir aurik enerjinin ahırdan yayılmasıda gayet doğaldı. Arkadaşı Bilanca, kendi başına ahırın sağ kanadına yöneldi. Edei ise kendisine en fazla enerji ulaştıran pegasusu seçmeyi düşünüyordu. Bu yüzden, ahırı dolaşmaya başlaması gerektiğini geçirdi aklından. Etrafından ona ulaşan tüm iletileri almaya çalışıp, pegasusları inceleyerek yavaş adımlarla yürümeye başladı. Onlarca farklı pegasus vardı. Farklı renklerde, farklı boyutlarda ve farklı özelliklerde. Hepsi oldukça sıcak kanlı ve yakın geliyordu Edei'e. Ama birisi farklıydı. Muhteşem turkuaz rengi ve enerjisi ile tam anlamıyla Edei'i büyülemişti. Yanına yaklaştı. Bir süre sessiz bir şekilde onu izledi. Pegasus, oldukça hoş bir koku yayıyor, gözlerinin rengi ile etrafa neşe saçıyordu. Edei, pegasusun güçlü aurasını hissetti. O kadar özel bir pegasustu ki, Edei ona dokunmaktan bile endişe duyuyordu. Sonunda, yavaşça elini kaldırdı ve pegasusun vücuduna dokundu. Oldukça yumuşak tüyleri sanki pamuktan yapılmıştı. Kulağa oldukça garip gelse de, Edei yeni pegasusu ile konuşmaya, ona iltifatlar yağdırmaya başlamıştı bile. Pegasusun onu duyamayacağını bilmesine rağmen hala onunla konuşuyor, ne kadar özel bir pegasus olduğunu vurguluyordu. Büyüsü Edei'i içine çekiyordu sanki. Sonunda kararını tam anlamıyla vermişti. Bu pegasus kesinlikle onun olmalıydı.

/RP bitmiştir.

Edei ben ve Pegasuslar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Pegasuslar..
» Kai,Nic ve Pegasuslar
» Edei Ailis Lindgren
» Edei Ailis Lindgren*
» Edei Ailis Lindgren*