Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Küçük Bir Kaza...

YazarMesaj
Kathie Mitchiel Davies
Artemis Avcısı/Parti Organizatörü
Artemis Avcısı/Parti Organizatörü
Kathie Mitchiel Davies

Küçük Bir Kaza... Empty
MesajKonu: Küçük Bir Kaza...   Küçük Bir Kaza... Icon_minitimeÇarş. Mart 23, 2011 10:06 am

İlk antremanımı yapmıştım.Benim için çok yorucu geçmişti.Kendimi çok kötü hissediyordum.Aynı zamanda hava da aşırı sıcaktı.Kulübeme giderken aklıma bir fikir geldi.Plaja gidip serinlemek beni rahatlatabilirdi.Biraz yürüyüşte yapmış olurdum.Bu fikir çok hoşuma gitmişti.Hemen yola koyuldum ve plaja gittim.

Burası harika bir yerdi.Bana bütün yorgunluğumu unutturmuştu.Daha fazla dayanamadım.Ayakkabılarımı çıkardım ve suyun kenarına gittim.Suyun yanından yürümeye başladım.Su çok soğuktu bu yüzden ilk ayağıma değdiğinde aniden sıçradım.Sıçradıktan sonra yere bastığımda ayağıma bir şey battı.Ne olduğunu anlamadım ama çok acıtıyordu.Çok acıdığı için yere oturdum ve ayağıma baktım.Bir çakıl taşı batmıştı.Aynı zamanda çok kanıyordu.Taşı çıkarmaya çalıştım ama çok acıdığı için çıkaramadım.Ayağa kalkıp revire gitmeyi denediysemde ayağımın üstüne basamıyordum.
Bana yardım edebilecek biri varmı diye etrafıma baktım.Kimse gözükmüyordu ancak biraz ilerden gülme sesleri geliyordu.''Yardım edebilir misiniz ?!'' diye seslendim.Biraz sonra henüz ismini bilmediğim bir kaç kişi geldi.Onlardan beni revire götürmelerini istedim.Bir tanesi bana tardımcı oldu ve beni revire götürdü.

Revirde devam edecek.

Küçük Bir Kaza...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kaza Geliyorum Demez !
» Küçük Bir Sorun.
» Küçük bir kaçamak
» Küçük bir öneri...
» Küçük Tanrılarla Rp'ler