Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Küçük Bir Yarış

YazarMesaj
Aria
Oread
Oread
Aria

Küçük Bir Yarış Empty
MesajKonu: Küçük Bir Yarış   Küçük Bir Yarış Icon_minitimePtsi Şub. 21, 2011 6:15 am

Leo ile tırmanma duvarında yarışacağımızı hatırladığımda Avril Lavigne'nin What The Hell'i dinliyor, çini mürekkep resim yapıyordum.Resmimin ortasında aklıma Leo ile olan yarışımızı hatırladım.Yatağımdan fırladığım gibi deri ceketimi giyip, kalın tabanlı botlarımı giyip kulübeden dışarı fırladım.Leo'yu neredeyse bütün kampta aradım.Sonunda onu plajda yatıyordu.Hemen onun gıcığına güneşini kapattım.'Hadi kalk tembel teneke!' diye bağırdım.'Ne istiyorsun?' 'Senin Tartarus'u boylamanı.Tırmanma duvarında seni bekliyorum.' deyip tırmanma duvarına doğru yürümeye başladım.Leo tırmanma duvarına benden 1 saat sonra geldi.'Nihayet geldim.Ne yapıyordun da bu kadar geciktin?Godzilla mı saldırdı?Neyse.Sona kalan çürük yumurta!' diye bağırıp dil çıkararak tırmanmaya başladım.Bayağı iyi tırmanıyordu.Birden sağlam olmayan bir taşa bastım ve birden Leo'dan hiç beklemediğim bir hareket geldi.Beni yakaladı.'Teşekkürler.' deyip tırmanmaya devam ettim.Leo'yu geçtiğimde yumuşak bir şeye bastım.Aşağı baktığımda bastığım şeyin Leo'nun suratı olduğunu gördüm.Ondan özür dileyemeyecek kadar işime yoğunlaşmıştım ama Leo ile dalga geçme fırsatını da geri tepmedim.'Yürüsene şapşal!'deyip tırmanmaya devam ettim.
http://ulyssesmoore.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir

Küçük Bir Yarış Empty
MesajKonu: Geri: Küçük Bir Yarış   Küçük Bir Yarış Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 7:22 am

Hey birinin hayatını kurtarmama şapşal diye cevaplıyor.Ama gerçektende (çok az) onu özlüyorum.Yanlış anlamayın şey değil.Of boş verin.Sonra aynı hatayı yine yaptı.Ama bu sefer kafama basıyordu.O botlarda pegasus pisliği bile olabilirdi.Ama sanki daha ağırdı.Başım yanıyordu.Durun bir dakika!Yanıyormuydu.Arkama baktığımdatek ben değil duvarın tamamı yanıyordu.Aria neredeyse düşüyordu.Sonra kafama dev bir kabir lav daha geldi.Aria beni tuttu ama ama onuda düşürmemek için elini bıraktım.Bir yere tutundum başım dev bir alev topu olmuştu. Ariaya imdat dersem beni beni rezil edecekti. Ve beklenen yine oldu.Aria bana sersem diyim tutmaya çalıştı.Ama çoktan kafama kaya düşmüştü.Devamını katırlamıyorum.Size Aria anlatsın
Aria
Oread
Oread
Aria

Küçük Bir Yarış Empty
MesajKonu: Geri: Küçük Bir Yarış   Küçük Bir Yarış Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 4:42 pm

Leo kafasına kayayı yediğinde düşecek diye ödüm kopmuştu.Tutunmaktan ellerim acımaya başlamıştı.Ama dayandım.Leo'ya yardıma gittim.Bir kız bir erkeği kurtarıyor.Herhalde bu bir erkek için bayağı utanç vericidir.Düşmek üzereydi.'Elimi tut Leo!' dediğimde reddetti.'Cesur çocuğu oynamayı bırak seni sersem.Düşmek üzeresin.Elimi tut.' dedim ve yine reddetti.'Gururunu bir kenara bırak ve elimi tut yoksa ben gelip seni atacağım!' sihirli kelime buydu.Gözleri korku ile büyüdü.Normaldi çünkü bayağı yüksekteydik.Elimi tutu ve onu çektim.Tırmanmaya devam ederken 'Bu beni kurtardığın içindi.' deyip devam ettik.Sonuç belli olmuştu.Ben kazanmıştım.Leo'da tepeye çıktığında tişörtünün sırtı yanmaya başladığını farketmiştim.Hemen bir kova suyu üzerine döktüm.O bunu gıcığına yaptığımı sanıp bana kızdı.Kızgınlığı geçince yara bere var mı kontrol ettik.Benim ceketim mahvolmuştu, botlarımın altı lavlar yüzünden mahvolmuştu ve ellerim çizik doluydu.Leo'nun durumu ise benimkinden kötüydü.Tişörtü lavlar yüzünden delik deşik olmuş, ellerinde benimkiler gibi çiziklerle birlikte yanıklarda oluşmuştu.Yanlızca elleri yansa gene iyi, yüzünde ve bacaklarında da yanıklar vardı.

En son Aria McGowen tarafından C.tesi Mart 12, 2011 4:45 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://ulyssesmoore.yetkin-forum.com

Küçük Bir Yarış
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yarış
» Yarış Kuralları
» Yarış Kuralları
» 2.Yarış (28 Ekim 14:00-19:00)
» 3.Yarış ~ 5 Aralık Pazar ~ 17.50 - 19.00