Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Nemia Stacy Gresean

2 posters
YazarMesaj
Nemia Stacy Gresean
Küçük Tanrıça
Küçük Tanrıça
Nemia Stacy Gresean

Nemia Stacy Gresean Empty
MesajKonu: Nemia Stacy Gresean   Nemia Stacy Gresean Icon_minitimeSalı Mart 22, 2011 6:35 am

Renkli bir sınıf olduğunu duymuştum.Sanat ve Zanaat Becerileri Sınıfı. Tam benlik diye düşünerek üstümü giyindim. Sınıf açılalı bayağı olmuş meğer. Ama ne hikmetse ben daha yeni öğreniyordum. Kot şortumun üstüne beyaz bir bluz giydim. Sade. Ve kirlenmek için uygun.
Hoplaya zıplaya sınıfa doğru gittim. Saçlarımı tepede topladığım için zıpladığımda etrafımda şaklıyordu. Sınıfa girdiğimde beklemeye başladım. Bir süre sonra, içeri gülümseyen güzel bir kız geldi. Acaba ne yapacaktım. Bilmelisiniz, ben sanatı çok severim. Zanaatınsa ne demek olduğunu bile bilmiyordum. Umarım bana anlatır diye düşünüp ben de gülümsedim.

En son Nemia Stacy Gresean tarafından Çarş. Mart 30, 2011 4:53 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Lara Adams
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Lara Adams

MesajKonu: Geri: Nemia Stacy Gresean   Nemia Stacy Gresean Icon_minitimeCuma Mart 25, 2011 7:15 am

Hafta içi neredeyse tüm melezler maceraya çıkıyordu bu yüzden kampa gelenler pek fazla olmuyordu.Bu nedenden dolayı Ange ile günlük nöbet tutuyorduk malesef bugün sıra bendeydi.Melezlere birşeyler öğretmeyi sevsem de çok yorgundum.Afrodit kulübesinden olmak böyle birşey işte.Bir türlü uyuyamazsın,şarkılar,kıkırdaşmalar hatta partiler seni rahatsız eder.İşte bende bunu yaışyordum.Gerçekten sadece bir hypnos melezleri yardım edebilirdi.Ama onlarında geleceklerini sanmıyordum.Derin bir nefes aldım sıradan bir deftere resimler yapmaya başladım.Birden içerden tıkırtılar duydum.Merakla odaya girdim.Kampa yeni gelmiş olanlardan Mia'ydı bu.Gülümsedim.Kısa bir sessizlikten sonra Mia da gülümsememe gülümseme ile karşılık verdi.Onun yanına yaklaştım. "Selam,Necy.Sana Necy dememde bir sorun yoktur umarım." dedim,ciddi bir sesle.
http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com
Nemia Stacy Gresean
Küçük Tanrıça
Küçük Tanrıça
Nemia Stacy Gresean

MesajKonu: Geri: Nemia Stacy Gresean   Nemia Stacy Gresean Icon_minitimeC.tesi Mart 26, 2011 5:09 am

Kızı gördüğümde üç şeyi farkettim :
1.Kızın aşırı derecede güzel olduğunu
2.Kızın aşırı derecede güzel olduğunu
3.Kızın aşırı derecede güzel olduğunu
Kızın ipek gibi saçları, parıl parıl parlayan gözleri, pürüzsüz teni ve bayıltacak güçte bir gülüşü vardı. Klasik Afrodit Kızı.
Bana doğru yürürken gülümsedi. Ben de ona gülümsedim. Bana yaklaşıp ciddi bir sesle konuştu.
"Selam,Necy.Sana Necy dememde bir sorun yoktur umarım."
Kafamı sallayıp "Hayır" dedim. Necy gayet güzel geliyordu kulağa. Evgenia'nın bulduğu Stac gibi değildi. Neyse, ben ne zaman başlayacağımızı merak ede durayım kız ciddiyetle konuşmaya başladı.
"Başlayalım mı?"
Lara Adams
Lara Adams

MesajKonu: Geri: Nemia Stacy Gresean   Nemia Stacy Gresean Icon_minitimeÇarş. Mart 30, 2011 12:02 am

Derse ciddi başlamıştık.Ama eğlenceye çevirirsek daha güzel bir ders olabilirdi. "Peki,Necy.Heykelcik yapmayla başlayalım." Necy kafasını salladı.Onun bileğini sıkıca kavrayarak örneklerin olduğu bölüme doğru sürükledim.Derin bir nefes alıp Necy'e döndüm. "Önce örneklere bakalım." Necy örneklere bakarak tekrar kafasını salladı.Gülümseyerek ilk örneği gösterdim.Bunu Athena çocuğu Andrea yapmıştı.Bir pegasus...Kendi pegasusuna çok benzemişti ve çok güzeldi.Hangi Athena çocuğu beceriksizdi ki!İşaret parmağım ile Andrea'nın yaptığı heykelciği gösterdim ve Necy'e gülümseyerek döndüm. "Bunu Athena çocuğu,Andrea yaptı.Bir pegasus." Dedim,ciddi ama bir o kadar da eğlenceli bir sesle.Necy pegasusu beğenmiş gibi duruyordu.Kim bilir belki kendisi de kendi pegasusunu yapabilirdi.
Nemia Stacy Gresean
Küçük Tanrıça
Küçük Tanrıça
Nemia Stacy Gresean

MesajKonu: Geri: Nemia Stacy Gresean   Nemia Stacy Gresean Icon_minitimeÇarş. Mart 30, 2011 5:43 am

Pagasus gayet güzeldi. Tek tek diğer örnekleride gezdikten sonra beni bir sıraya oturtup önüme taş gibi bir şey koydu. Dikkatli inceleyince ne olduğunu anladım. Bu resmen betondu canım! Önüme 1'den 10'a kadar sıralanmış kalemler ve büyüklü küçüklü çekiçler koydu. Kafamı kaldırıp Lara'ya baktım. Şaşkınlığım karşısında kahkaha attı.
"Bunlarla istediğin bir şeyin heykelini yapacaksın." dedi. Heykel yapacağım, süper ya,ben de zaten doğduğumdan beri heykel yapmayı bilirim,diye düşünsem de bunu söylemedim. Bence killerle birşeyler yapsak daha güzel olurdu ama eğitmen oydu, öğretmenlerin işine karışmak olmazdı.
İlham kaynağı bulmak için etrafıma bakındım ama ya çok zordular, yada hoşuma gitmemişlerdi. Ben de düşünmeye başladım. Aklıma türlü türlü şey geldi, ama hiçbirini yapmayı düşünmüyordum. Çünkü ne yapacağımı bulmuştum. Meşale. Zor olacaktı, ama olacaktı işte. DEHB'yi yenmekte kararlıydım. Buna dikkatimi verecektim. Elime bir çekiç alıp taşa vurmaya başladım.
Lara Adams
Lara Adams

MesajKonu: Geri: Nemia Stacy Gresean   Nemia Stacy Gresean Icon_minitimePerş. Mart 31, 2011 1:16 am

Necy çekiç ile taşa vuruyordu ama gerçekten ççok zorlanıyordu.Çünkü çekiç sağlam değildi ayrıca beton da acayip sertti.Derin bir nefes alıp malzemelerin olduğu yere yöneldim geldiğimde etrafa göz gezdirdim.Gümüş uçlu kalemin olduğu çekmeceyi karıştırıp daha kullanılmamış gümüş uçlu kalem aldım.Gerçekten gümüş uçlu kalemler hemen bitiyordu ve kamp'ta satılmıyordu bu yüzden gümüş uçlu kalem almak için Ange ile kamp'ın dışına çıkıyorduk.Tabii para da kolay bulunmuyordu.Bu nedenle her gidişimiz de yanımıza bir Hermes çocuğu bulunduruyorduk.Gerçekten de çok işe yarıyordu. "Ne yapacaksın?" diye sordum meraklı bir ses tonuyla.Neyc derin bir nefes aldı çekiç yüzünden biraz ezilmiş betona baktı ve bana döndü. "Meşale yapmayı düşünüyorum." Kafamı salladım ve elimde duran gümüş uçlu kalemi betonun yanına koydum.Elim ile gümüş uçlu kalemi gösterip Necy'e döndüm. "Bunun ile daha rahat yaparsın." Necy kafasını salladı ve çekiçi bırakıp eline gümüş uçlu kalemi aldı.Betona iyice baktıktan sonra işine devam etmeye başladı.
Nemia Stacy Gresean
Küçük Tanrıça
Küçük Tanrıça
Nemia Stacy Gresean

MesajKonu: Geri: Nemia Stacy Gresean   Nemia Stacy Gresean Icon_minitimeC.tesi Nis. 02, 2011 2:15 am

Taş çok sertti ve çekiç taşa her vurduğumda sapından ayrılacakmış gibi sallanıyordu. Düşüp orama burama çarpar korkusuyla betona çok sert vuramıyordum ve bu da taşın şekil almasını zorlaştırıyordu. En sonunda , Lara bana gümüş uçlu bir kalem vardi ve bunu kullanmamı söyledi. Çekici bırakıp Lara'nın verdiği gümüş uçlu kalemi elime aldım. Taşa bastırıp ateşin kollarını çizmeye başladım. Yine zorlanıyordum ama en azından kalemin ucu düşecekmiş gibi sallanmıyordu. Çizim yeteneğim olduğundan, ateşin kıvrımlarını başarıyla kazıyabiliyordum. Bir süre sonra ateş kollarının kenarları belirginleşmişti. Kalemle yapacak işim kalmamıştı. Çekiçle yuvarlatılaması gerekiyordu. Derin bir iç çekip çekici aldım ve başını sapından ayırdım. Bayağı zor olmuştu, ama başarmıştım. Lara bana şaşkınlıkla baktıktan sonra gülümsedi. Ben de çekicin başıyla taşa vurmaya başladım.
Lara Adams
Lara Adams

MesajKonu: Geri: Nemia Stacy Gresean   Nemia Stacy Gresean Icon_minitimePaz Nis. 03, 2011 1:28 am

"Tebrik ederim,Necy." dedim heykelciğe bakarak daha bitmemişti ama güzel görünüyordu.Derin bir nefes alıp söylediklerime devam ettim. "Gayet güzel yapıyorsun.Sanki daha önceden biliyorsun." Necy gülümsedi bende gülümseyerek ona karşılık verdim.Heykecik yapmayı pe fazla kişi bilmezdi.Ama kolay birşeydi.Ayrıca eğlenceliydi,insan bir başlarsa bitirmek istemiyordu.Bende de aynı şey olmuştu.Ange yardımcısı olmayı teklif edince hiç beklemeden kabul etmiştim.Çünkü bu eğlenceyi tüm melezlere tattırmayı isterdim.Şuan bende isteğimi yaşıyordum.Sabahları dersliğe geliyor,akşamları da derslikten ayrılıp kulübeme gidiyordum ki bu ayrı bir eğlenceydi çünkü kardeşlerim arasında sürekli parti yapardık.Bazı melezler bizi şikayet ederdi ama biz olnarı takmazdık.Birden Necy'in sesi ile irkildim.
Nemia Stacy Gresean
Küçük Tanrıça
Küçük Tanrıça
Nemia Stacy Gresean

MesajKonu: Geri: Nemia Stacy Gresean   Nemia Stacy Gresean Icon_minitimeSalı Nis. 05, 2011 6:41 am

Lara , heykelciğimi bayağı beğenmiş görünüyordu. Gülümseyince oda gülümsedi. Sonra da daldı. Bir şeyler düşünen insanları rahatsız etmek hiç hoş değildir, kendimden bilirim. O yüzden meşalemi bitirmeye yoğunlaştım ama çabucak tamamlandı. Ben de toz ve beton parçalarını temizledim, kalemleri dizdim, çekici büyüyle yapıştırdım. Eskisinden sağlam olmuştu doğrusu. Ama yapacak işler çabucak bitti ve Lara da hala düşünüyordu. Derin bir nefes alıp konuştum.
"Lara, işler bitti! Şimdi ne yapacağım?"
Lara Adams
Lara Adams

MesajKonu: Geri: Nemia Stacy Gresean   Nemia Stacy Gresean Icon_minitimeCuma Nis. 08, 2011 3:48 am

Gülümsedim. "Sen bilirsin,tatlım." Necy birşey anlamamış gibi görünüyordu derin bir nefes alıp sözlerime devam ettim. "İstersen dersi bitirelim ya da resim çizebiliriz." dedim,sakin bir ifadeyle.Onunla dersi devam ettirmeyi çok isterdim ama süresini de yiyemezdim.Uygun olmazdı bu.Necy hala düşünüyor gibi duruyordu ben ise heykellere göz atmaya başladım.Boş bir yer vardı.Necy'in güzel heykelciğini alıp heykellerin olduğu yere götürdüm.Boş kalan yere koyup güzelce baktım.Meşale gerçekten çok hoş duruyordu.Ateş en ince ayrıntılarına kadar yapılmıştı.Heykellere bakıldığında en çok ilgiliyi meşalenin çektiği kesindi.Gülümseyerek Necy'in yanına döndüm.Düşünüyordu. "Kararın nedir,tatlım?" dedim,meraklı bir sesle.

Nemia Stacy Gresean
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Nemia Stacy Gresean
» Nemia Stacy Gresean
» Nemia Stacy Gresean
» Nemia Stacy Gresean
» Nemia Stacy Gresean