Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Nemia Stacy Gresean

2 posters
YazarMesaj
Nemia Stacy Gresean
Küçük Tanrıça
Küçük Tanrıça
Nemia Stacy Gresean

Nemia Stacy Gresean Empty
MesajKonu: Nemia Stacy Gresean   Nemia Stacy Gresean Icon_minitimeÇarş. Mart 30, 2011 6:18 am

Bu aralar, dersliklerde geçiriyordum zamanımı. Zeka ve Strateji Geliştirme Sınıfı'na uğramazsam olmaz diye düşünüp ayaklandım. DEBH yüzünden dikkatimi bir yere uzun süre odaklayamıyordum. Bu sorunu aşmak için uğraşmalıydım.
Üstümü düzeltip dersliklere doğru yollandım. Yürürken de, umarım çok zorlanmam diye düşünüyordum. Sonunda sınıfa gelmiştim. Öğretmenimle iyianlaşmak umuduyla, kapıyı açıp içeri girdim.
William Maxwell
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
William Maxwell

MesajKonu: Geri: Nemia Stacy Gresean   Nemia Stacy Gresean Icon_minitimeÇarş. Mart 30, 2011 5:06 pm

Derslikte öğrencilerimin verdiğim görevleri yerine getirmesini bekliyordum. Sıkıcı bir iş olmasına ramen melezlerin gelişimine azıcık da olsa katkıda bulunmak hoşuma gidiyordu. Göreve çıkmak kadar faydalı olduğumu hissediyordum. Sınıfa yeni bir melez girmişti. onu kampta daha önce gördiğimden emin değildim. Zaten bu sıralar kamp melez kaynıyordu. Kardeşim Summer'a bakmak için kafamı kaldırdım. Bir sürü öğrenci ile ilgileniyordu. Onun yerine yeni gelen öğrenciyle ilgilenmeye karar verdim. Yanına doğru kendinden emin adımlarla yürüyerek gittim. Yüzümde hafif bir gülümseme ile konuştum. "Merhaba ben Will. Zeka ve Strateji geliştirme dersliği yardımcı eğitmeniyim." Kız da aynı şekilde cevap verip adını söyledikten sonra onu boş masalardan birisine aldım. Öğretmen masasına gidip çekmeceden bir dosya aldım. Kızın yanına gidince konuşmaya başladım. "Bu senin öğrenci dosyan başlangıçta seviyeni görmek için bir tesst uygulayacağız 10 soru 15 dakika." Test kağıdını kalemi uzattıktan sonra kronometreyi başlattım. Melez sorulara bakmaya başladı.
Nemia Stacy Gresean
Küçük Tanrıça
Küçük Tanrıça
Nemia Stacy Gresean

MesajKonu: Geri: Nemia Stacy Gresean   Nemia Stacy Gresean Icon_minitimeC.tesi Nis. 02, 2011 2:28 am

10 soru ve sadece 15 dakika! Üstelik soruların bazıları bilmece gibiydi, bazılarıysa karman çorman işlemler gerektiriyordu."Hekate,bana yardım et." diyip derin bir nefes aldım ve soruları çözmeye başladım. Hepsinde uzun süre düşünmem gerekiyordu ama çoğunu çözdüm. Bilmeceleri severdim, o yüzden diğerleri kadar zorlanmadım. Ama sorular daha zordu ve bayağı uğraş gerektiriyordu. Yinede kendimi zorlayıp testi bitirdim. Erken bitirmişim , daha 3 dakika varmış. Ben de sinirimi bozan son soruya geri döndüm. Bu soru çok kolaydı , olması gerektiğinden çok daha kolay. Bu yüzden sanki bir hata yapmışım gibi geliyordu. Sanki, gözümün önündeki bir şeyi kaçırıyordum. Soruyu tekrar okudum ve hatayı gördüm. Harflerle ilgili bir şeydi. Hemen yaptıklarımı düzelttim düzettim ve kağıdımı teslim ettim.

Nemia Stacy Gresean
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Nemia Stacy Gresean
» Nemia Stacy Gresean
» Nemia Stacy Gresean
» Nemia Stacy Gresean
» Nemia Stacy Gresean