Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Orman Maceram.

YazarMesaj
Kathie Mitchiel Davies
Artemis Avcısı/Parti Organizatörü
Artemis Avcısı/Parti Organizatörü
Kathie Mitchiel Davies

Orman Maceram. Empty
MesajKonu: Orman Maceram.   Orman Maceram. Icon_minitimeSalı Mart 22, 2011 12:00 am

Yoğun bir günün ardından kulübeme gittim ve yatağıma uzandım.Diğer kızlar çoktan uyumuşlardı.Bense çok uykum olmasına rağmen uyuyamamıştım.Yatağımın içinde saatlerce dönüp durdum.Bir ara camın tıkladığını zannettim ama dikkate almadım.Bir süre sonra cam 2 kez daha tıkladı.Bu kez emindim,birileri bu saatte camımı tılatıp kaçıyordu.Bir sonraki tıklamada hızlıca cama gittim ve camı açtım.Camı açınca birini göreceğimi sandım ama hiç kimse yoktu.Camdan dışarı kafamı uzattım ve etrafa baktım.Kulübenin yanından ayak sesleri geliyordu.Hemen kılıcımı aldım ve ayak seslerinin geldiği yöne doğru koştum.Yine hiç kimse yoktu.Bunu kimin yaptığını çok merak ediyordum.Bu yüzden aramaya devam ettim.Kulübenin çevresinde dolaşırken ormandan sesler geldiğini duydum.Koşarak ormana girdim.Ağaçların arasından geçerek sesleri takip ettim.Boş bir alana geldiğimde durdum.Sesler kesilmişti.Çok yorulmuş ve susamıştım.Nefes nefese bir ağaca dayandım.Ortalık aşırı derecede sessizdi ve bu beni korkutmuştu.

Bu sessizliği bir çığlık sesi bozdu.Arkama döndüğümde bir harpia bana doğru geliyordu.Ne yapacağımı bilemedim.Kılıcımı kaldırdım ve boşa sallamaya başladım.Bir şeye yaramayacağını anlayıncaarkama bakmadan kaçmaya başladım.Harpia hala peşimdeydi.Pes etmek üzereydim.Çok yorgundum ve dayanacak gücüm kalmamıştı.O yorgunlukla yere düştüm.Kalkmaya çalıştım ama gücüm kalmamıştı.Harpia beni sıkıştırmaya başlamıştı.O bana yaklaştıkça ben geri gidiyordum.Ben geri geri giderken harpia aniden üstüme devrildi.Hareket etmiyordu.onu üstümden attım ve karşımda Alexis'i gördüm.Yanıma geldi ve hiçbirşey söylemeden kolumu tuttu.Beni ormandan çıkarıyordu.Bir süre sonra kulübeye vardık.Kulübeye girmeden önce bana kızdığını belli edercesine baktı.Kızdığının farkındaydım ama teşekkür ettiğimi göstermek için ona sarıldım.Artık biraz daha mutlu gözüküyordu.Ona iyi geceler dedikten sonra odama gittim ve kendimi yatağıma bıraktım.Biraz uyumaya ihtiyacım vardı.

Orman Maceram.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Orman
» Orman !
» Orman Gezisi
» Orman gezisi...
» Orman Tehlikesi Gorev-12