Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Orman

YazarMesaj
Lara Adams
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Lara Adams

Orman  Empty
MesajKonu: Orman    Orman  Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 5:54 am

Görev:Ormanda rp yazacaksın
Katıcaklar:Sadece sen

Canım çok sıkılıyordu.İçimden en iyisi etrafı keşfediğim diye düşündüm.Neden olmasın!Hemen dışarı çıktım.Biraz düşünmeye başladım.Acaba nereye gitsem daha sonra aklıma arkadaşlarımın bahsettiği orman geldi ormana gitmeliyim!

''Ama önce yolunu bulmalıyız.'' Birden dışımdan konuştuğumu farkettim.Hemen ağzımı kapattım.Biraz bekledikten sonra gezip bulma kararına vardım.Yola çıktım.Sürekli yön değiştiriyordum.İçimden inş. kaybolmam diye geçiriyordum.Hele şükür yolu bulmuştum.Çok güzel bir yerdi yemyeşildi.

''Aman Tanrım!Burası muhteşem!'' Dedim hayranlıkla...

Geçip bir çimene oturdum.Etrafa baktım,ama kimse yoktu.Çok yorgundum.Kaybolmama değmişti.Çimene yattım.Ve hayaller kurmaya başladım.Gözlerimi açtığımda akşam oluyordu.Hemen yola koyuldum.Ne yapacaktım ben,yolu bilmiyordum.Ve iyice karnım açıkmıştı.Koşmaya başladım.Ama hayla ormanın muhteşem görünüşünü aklımdan çıkaramıyordum.En sonunda kulübemi buldum.

''En sonunda!'' Dedim.

Ve yatağıma uzandım.Biraz dinlendim.
http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com

Orman
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Orman !
» Orman Maceram.
» Yapılan yanlış seçim: Orman.
» Orman Gezisi
» Orman Tehlikesi Gorev-12