Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Haylazlık Görevi.

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Haylazlık Görevi. Empty
MesajKonu: Haylazlık Görevi.   Haylazlık Görevi. Icon_minitimeC.tesi Mart 19, 2011 8:22 am

Kulübemde rock müzik dinliyordum.Herkes yemekteydi.Ve yemekte bezelye vardı.Asla oraya gitmeyecektim.Üstüme T-Sihirt geçirdim ve kısa pantolon giydim.Ayağımda tramponlu bir spor ayakkabı geçirdim.Tarlalara gittim.bir üzüm alayım diye düşündüm.Sonra azıma 1 üzüm attım.Birden Athena gazinodan çıktı.Hemen tarlaya girdim saklanıyordum.Athenada yanıma doğru geliyordu.Tam Athena bana bakacakken suratına üzüm attım.Beni görmemesini umarak bir çalının arkasına geçtim.Athena sinirden çıldırmıştı.Birden üstünde savaş zırhı belirdi.İçimden şimdi hapı yuttukdiye düşündüm.Athena:
___ Sen ne yaptığını sanıyorsun melez !
___ Aradığınız meleze şu anda ulaşılamıyor.Lütfen bip sesinden sonra mesaj bırakın.Bip
___ Sen kim oluyorsunda benimle dalga geçiyorsun.
___ Bir anlaşma yapalım.Sen gazinoya git bende burdan gideyim.
___ Bittin sen melez!
Birden bana doğru bir alev topu geldi.Etrafımı sardı. Kaçamayacak değildim ama biraz ürkütücüydü.Arhenanın basacağı yere bir yunan ateşi attım.Patladı.Alev topu birden söndü.Tarlanın içinde kaçmaya başladım.Rocce'bin bana öğrettiği taktiği hatırladım.''Gideceğin yere her zaman tuzak kur.Yere yunan ateşi ile ok atar koydum.Athena:
___ Elinde sonunda yakalanacaksın melez.Daha kaçma.
___ Kaçarsamda kaçmassamda başıma aynı şey gelecek.Şansımı deneyeyim.
___ O zaman olacakların sorumlusu artık ben değilim.Bittin melez!
Dev bir ışıntopu bana çarptı.20 metre ileri uçtum.Ard arda ışıntopları geliyordu.Birden tüm tarla havaya üçtü.Bence yakında burayı bana yaptıracaklardı.Sonra bir üzüm alıp plaja fırlattım.Bu kılık değiştirmiş Afrodit'in kafasına geldi.Afrodit sinirle tarlaya girdi.Gerçek haline büründü.Athena'yı ışıntopu aterken görünce athenaya bağırarak:
___ Sen ne yaptığını sanıyorsun.Alsana!
Athena'nın kafasına bir üzüm attı.Bu iş karşılıklı üzüm savaşına dönmüştü.Apollon'da gelmeden toz olayım diyip hemen oradan kaçtım.Külübeme geldiğimde Athena herkese tiptip bakıyordu.Ve benim üzerimde üzüm lekesi görünce bana öyle hızlı vurduki
Poseidon kulübesinin 2. katına çarptım.Sonra bütün tarlayı yeniden ekmek zorunda kaldım

Haylazlık Görevi.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tanrıçanın Görevi
» Muhafızlık Görevi
» Hephaistos'un görevi...
» Kehanet Görevi
» Zeus'un Görevi