Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Babam,Hermes'le Görüşmem

YazarMesaj
Timmy Walton
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Timmy Walton

Babam,Hermes'le Görüşmem Empty
MesajKonu: Babam,Hermes'le Görüşmem   Babam,Hermes'le Görüşmem Icon_minitimeC.tesi Mart 19, 2011 6:03 am

Empire State'de nasıl 600. kat veya Olimpos Dağı'nın gizlendiği hakkında hiçbir fikrim yoktu.Uydurma da olabilirdi ama hala olabilirdi.Şansımı denemeliydim.En iyisi sakin olmaktı.Hemen içeri daldım.Normal bir şeymiş gibi oradaki görevliyle konuştum:
-600. kata çıkmak istiyorum.
Yanıt verdi:
-Tamam,olur melezcik.
Hemen olur mu demişti?Belki de dalga geçiyordu.Görevliye boş boş bakarken tekrar konuştu:
-Hadi melez,seninle mi uğraşacağım?Asansör hazır.
Kafamı salladım ve asansöre bindim.Hala şaşkınlığı üzerimden atamamıştım.Ama birden asansörün içine gizlenmiş 600. kat düğmesini görünce iyice inandım ve düğmeye bastım.Birden büyük bir hızla yukarı çıkmaya başladım.Yere düşmüştüm ve zor kalkabildim.Bir rock müzik çalıyordu.Olimpos'a varmayı bekledim.
Asansörün kapısı açıldı bir anda.Burası 600. kat olmalıydı.Asansörden çıktım ve yürümeye başladım.Zaten yol dümdüzdü.En sonunda taht odasına vardım;ancak orası bomboştu.Çevreme bakınmaya devam ederken birisi arkamdan bana seslendi:
-Birisini mi arıyordun?
Arkamı döndüm ve ona baştan aşağı süzdüm.Bildiğiniz genç bir adamdı ve cep telefonuyla mesajlaşıyordu.Sonunda sorabildim:
-Sen,şeyy siz de kimsiniz?
Gülerek yanıt verdi:
-Oof,of!Bir çocuk babasını tanımaz mı?
Şaşırmıştım.
-Hermes.
-Doğru bildin oğlum.
-Hımm.Demek babam sensin.Yakışıklı adammışsın.
Kocaman bir kahkaha patlattı ve yanıt verdi:
-Hep öyle derler.Tanıştığıma memnun oldum,Timmy Walton.
-Şeyy,ben de.Demek annem güzel kadındı ha?
-Hahhahha!Elbette öyle.Bu arada sana bazı tavsiyelerde bulunacağım evlat.
-Buyur.
-İlk önce şunu söyleyeyim,her şeye inanma ve güvenme.Öyle yaparsan çok kolay bir av olursun.Ama fazla güvensizliğin de olmasın.Eğer bunu yaparsan arkadaşlarını kaybedebilirsin.
Sonra sustu.
-Bu kadar mı?
-Şimdilik.Her şeyi zamanında söylemek gerekir.Daha sonra daha uzun konuşabiliriz evlat,üzgünüm bugün bu kadarlık yeter.Seninle daha fazla konuşmak isterdim ama telefonuma mesajlar yağıyor.Hoşçakal evlat.
-Hoşçakal.
Pek güzel bir konuşma olmamıştı.Umarım daha sonra konuşabilecek kadar canlı kalırdım.Arkama bakmadan uzaklaştım ve asansöre binip aşağı inmeyi bekledim.Melez Kampı beni bekliyordu.
http://cizgikolik.yetkinforum.net

Babam,Hermes'le Görüşmem
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Babam ile tanışma
» O adam babam mı?..
» Annemle ilk görüşmem
» Annemle ilk görüşmem
» Evlilik tanrıçasıyla ilk ve son görüşmem....