Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Annemle ilk görüşmem

YazarMesaj
Scarlett A. Fackrell

Scarlett A. Fackrell

Annemle ilk görüşmem Empty
MesajKonu: Annemle ilk görüşmem   Annemle ilk görüşmem Icon_minitimeC.tesi Şub. 26, 2011 1:11 am

Bugün oldukça şiddetli bir şekilde yağmur yapıyordu.Yanıma mor renkli şemsiyemi almış ve çantama koymuştum - bunu bana yakın arkadaşım Thalia vermişti ve adına "dipsiz çanta" deniyormuş- her neyse.Empire State binasına nihayet gelmiştim.Olimpos'a gidecektim.Nedeni mi? Annemi bulabilmek.Annem hakkında hiçbir bilgiye sahip değildim ve onu burada bulabilmeyi umuyordum.Ona bir - iki lafım olacaktı.Kapıyı açtım ve içeri girdim. Oradaki adama
"600. kata çıkmak istiyorum,lütfen" dedim.
"Üzgünüm,hanımefendi.Öyle bir kat yok"
Kılcımı çıkardım ve olabildiğince sakin bir şekilde
"Ahhh ama ben tanrıça Nyks'in kızıyım" dedim kılıcımı adama yaklaştırırken.
Adam kendini geri çekti ve usulca etrafına baktı.Bana bir kart uzatıp asansörü işaret etti.Asansöre girdim ve kartımı geçirdim.Hemen "600. kat" yazan bir düğme belirdi.Düğmeye bastım ve asansör hiç beklemediğim ani bir hızla hemen 600. kata çıktı.Beynim midemin bulunduğu yere girmiş olabilirdi.Kapılar açıldığında kendimi dışarı fırlattım.İlk başta yönümü bulmak oldukça zorladı beni.Kendime gelince yavaş yavaş yukarı çıkmaya başladım. Yalnız yanından geçtiğim herkes bana bakıyordu.Aman tanrım ne kadar da aptalım kılıç hala yerindeydi.Kılıcı kabzasına koydum.Ve yine ilerlemeye başladım merdivenlerden yukarı.Sonunda vardım.Kocaman bir kapı vardı.Kapıyı tıkladım.
"Giriin" dedi bir kadın sesi.
İçeri girdim ve oldukça tanıdık gelen bir kadın gördüm.Salonda yalnızdı fakat artık emindim ki bu annemdi.
"Anne"
"Ah Scarlett hayatım.Ne kadar da büyümüşsün" dedi.Sonra aklında bir şey geldi ve insan formatına dönüştü.
"Scarlett,bu iki bileziği sana veriyorum.İkisi de ilahi bronz ve gümüşten oluşuyor.Ama istediğin zaman hançere bile dönüştürebilirsin.Kılıca istediğin şeyi söylemen yeterli."
Bileziği alırken "Anne çok teşekkür ederim,hem bunun için hem de beni bırakıp gittiğin için" deyip kapıya yöneldim.Rahatlamıştım.
Annem arkamdan "Benim bir suçum yok.." diyordu ki kapıyı kapatıp aşağıya indim.Asansöre binip zemine tıkladım ve tekrar Empire State binasının karşısındaydım.Melez Kampı'na doğru yolalmaya başladım.

Annemle ilk görüşmem
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Annemle ilk görüşmem
» Annemle Tanışma
» Babamla son görüşmem...
» Babam,Hermes'le Görüşmem
» Evlilik tanrıçasıyla ilk ve son görüşmem....