Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Babamla son görüşmem...

YazarMesaj
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

Babamla son görüşmem... Empty
MesajKonu: Babamla son görüşmem...   Babamla son görüşmem... Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 7:40 am

13- Plajda rp yazacaksın.
Mekan: Plaj
Katılacaklar: Sen ve istediğin herkes.

Kampa döndüğüm ilk gündü. Kampta olanlardan habersizdim ama öğrenmeyi de hiç istemiyordum. Sadece kampımla hasret gidermek istiyordum. Favori mekanlarımdan birisi olan plaja indim ve kumların üzerine uzandım. Gerçekten burayı özlemiştim.

"Keşke hep buradan uzak kalsaydın"

Yanı başımda ayakta duran kişi babamdı. Eh, pekte hoşgeldin der gibi durmuyordu.

"Sağol baba be, hoşbulduk" dedim doğrularak. Gülümsedi ve yanıma oturdu.

“Burada olmamalıyım”

“Hep buradasın ama bunu hiç takmazdın” dedim. Babam sıkıntılı görünüyordu.

“Artık kampa gelemeyeceğim, Zeus böyle emretti”

Ne? Benim babam Zeus’tan mı korkacaktı?

“Kendine gel be adam! Sen Zeus’tan korkacak pısırık tanrının teki misin sanki? Sen Hades’sin, kendini topla!” dedim. Babam güldü.

“Tekrar kampa geldiğim öğrenilirse cezasını ben değil ağabeylerinden biri çekecek. Bu yüzden artık gelemem. Sende diğer melezler gibi beni seyrek görmek zorundasın artık” dedi. Bu kötü olmuştu.

“Baba, bu hiç iyi bir fikir değil”

“Abilerinin yaşamı senin için önemliyse öyle. Beni dinle, çok önemli bir sorun var. Zeus ve diğer Olimposlular Kıyamet’i elinden almayı ve kendi amaçları için kullanmak istiyorlar. Ve bunun için senin bir hata yapmanı bekliyorlar. Artık hata yapma lüksün yok! Aksi takdirde sen öldürüleceksin ve kılıç Zeus’a kalacak. Yaşamalısın Stella. O yüzden Kıyamet’i çok zorda kalmadıkça kullanmayacağına dair bana söz vermelisin” dedi. Babamı daha önce hiç bu kadar ciddi görmemiştim.

“Söz veriyorum baba” dedim. Onu hayal kırıklığına uğratmaktan ölesiye korkuyordum. Dediğini yapmak zorundaydım.

“Stella, yeraltına gelmelisin, daha uzun süre konuşmamız gerekecek. Athena’dan bu kadar izin alabildim” dedi. Ne kadar aşağılayıcı. Babam birilerinden izin almak zorundaydı. Zeus’a haddini bildirmemek için kendimi zor tutuyordum.

“Bırak da gidip Zeus’un kafasını şu kılıçla keseyim!” dedim Kıyamet’i çıkartarak. Yanımda duran üç çiçek soldu anında. Hades kılıcı tekrar yüzük haline çevirdi.

“Kin tutmak bir Hades çocuğu için çok tehlikeli, biliyorsun. Eğer bu sorumluluğu alamayacaksan kılıç sende kalmamalı. Zeus’tan hoşlanmamanı anlıyorum ama Zeus olmasa bu düzen olmazdı. Bu düzeni benim koruyabileceğimi mi sanıyorsun? Ben sadece ölülere hükmedebilirim, yani sakın aklına onu yok edip beni onun yerine geçirmek gelmesin. Sürem doluyor Stell, gitmeliyim ama mutlaka yeraltına uğra, Persephone’nin de sana vermek istediği bir şey var” dedi ve yok oldu. Kafam karışmıştı. İç çektim ve kulübeme döndüm. Hades’in kızı olmak ne kadar zor bir işmiş meğer…

Babamla son görüşmem...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Annemle ilk görüşmem
» Mike'la görüşmem
» Annemle ilk görüşmem
» Babam,Hermes'le Görüşmem
» Evlilik tanrıçasıyla ilk ve son görüşmem....