Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tyler Swalm

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Tyler Swalm Empty
MesajKonu: Tyler Swalm   Tyler Swalm Icon_minitimeC.tesi Mart 19, 2011 12:44 am

Kampta uzun süredir olmama rağmen hala kılıçta ustalaşamamıştım. Bugün arenaya gidecek ve kılıç antrenmanlarına başlamak için kaydımı yaptıracaktım. Sabah kalktım üstümü değiştim zırhımı almaya gittim aslında zırhımı uzun zamandır kullanmadığımdan biraz paslanmıştı sırf bir saatimi zırhı cilalamak için uğraştım ama sonunda oldu. Kulübeden çıktım yavaşça arenaya doğru yürümeye başladım kılıcım yanımdaydı, zırhım güzeldi, kendimden de emin bir biçimde arenaya gidiyordum bir terslik olmayacağından da emindim. Arenaya giderken arkadaşlarımla tokalaştım biraz konuştum ama fazla abart mamaya çalıştım ama lanet olasıca DEHB beni yine oyuna getirmişti arenaya gitmeden tam 2 saat geçmişti bende iyice geç kalmadan arenaya vardım. Orada Ξίφος υποβαθμισμένη κατάρτιση yazan yere doğru gittim bu Yunan caydı iyiki aklım Yunancayı basıyordu. Bu Kılıç Antrenmanları Sınıfı anlamına geliyordu oraya doğru yürüdüm içeride 4 kişi vardı ikisi Athena kulübesindendi birini tanıyordum Lucianda'ydı zaten onu kampta tanımayan yoktu en kıdamlilerdendi kampta aynı zamanda bir Ares kızı bu Hermie'idi bide Artemis avcısı vardı Buda Satellite vardı oda avcıların yüzbaşı ve kamptaki kıdemlilerden biriydi içeri girince sanki anlaşmışlar gibi hepsi birden bana baktılar bu beni biraz utandırmıştı neden olduğunu bilmiyordum ama kekeleyerek "Se-Se-Selam ... Ben ders almak için gelmiştim de" dedim bana yumuşak bir bakışla bakıp "Herkes buraya eğitim almaya gelir" dedi sonunda biraz rahatlamış birazda gülümseyerek "Eee kim benim öğretmedim" diye sordum ve yanıtı beklemeye başladım.....
Hermia Aigian Cocteau
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Hermia Aigian Cocteau

Tyler Swalm Empty
MesajKonu: Geri: Tyler Swalm   Tyler Swalm Icon_minitimePtsi Mart 21, 2011 3:17 am

"Eee kim benim öğretmedim" konuşma sırasının bana geldiğini düşünerek ''Elbette benim'' dedim. Kızlardan da onay alınca yeni bir çaylağım olmuştu. Gülümseyerek yanına gittim. Elimi omzuna koyup ''Evet canım hayatındaki en güzel gününü yaşamaya hazır ol'' omzunu biraz daha sıktım. Sonra bir şey olmamış gibi onun önünde ilerledim. Bir an duraksayıp arkamı döndüm. ''Hadi çaylak gelmiyor musun?'' sonunda adım atmayı öğrenmişti.

Yanımda yürümeye başlayınca ''Neden içerde ders vermiyorsun?'' ''Öncelikle hava çok güzel ikinci olarak işte geldik ve üçüncü olarak ne yapabildiğini görebilmem için senle ufak bir düello yapacağız''

Tyler Swalm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ~~Tyler~~Swalm~~
» Tyler Swalm
» Tyler Swalm
» Tyler Swalm [2]
» Tyler Swalm