Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

~~Tyler~~Swalm~~

YazarMesaj
Misafir
Misafir

~~Tyler~~Swalm~~ Empty
MesajKonu: ~~Tyler~~Swalm~~   ~~Tyler~~Swalm~~ Icon_minitimeSalı Mart 08, 2011 1:39 am

Bu gün kampta yeni bir duyuru yapıldı bir athena çocuğunun gözetimi altında Zeka ve Strateji dersleri başlayacakmış ben kılıç kullanmada daha usta olmak ve zekamı kıvraklaştırmak için bu kurda başlamayı düşündüm. Sabah kahvaltısından sonra zırhımı kuşanmaya gittim biraz kirliydi o yüzden onu bir cilalayayım dedim buda 1 veya 1.30 saatimi aldı. Zırhım tam temizledikten sonrada tam takım bir yunana askeri gibi kuşandım ve dersliğe doğru gittim. İlk dikkatimi çeken buraya akın etmiş melezler oldu. Bir de öğretmenimizin Summur olduğunu öğrendim ve bu eğitimin eğlenceli olacağını düşünmeye başladım. kayıt sırası bana geldiğinde kulübemi falan sordular ve bugün başlayacağımızı söylediler. 1 veya 2 saat sonra başladık.
Sum geldi "Merhaba dostlarım" dedi ve dersimiz başladı.
(biraz kısa ama aklıma birşey gelmedi diğerlerinde uzun olur Very Happy )
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

~~Tyler~~Swalm~~ Empty
MesajKonu: Geri: ~~Tyler~~Swalm~~   ~~Tyler~~Swalm~~ Icon_minitimeSalı Mart 08, 2011 11:48 am

Bu sabah, sıcacık yatağımdan kalkmakta oldukça zorlanmıştım. Ancak Lucy bana benim artık bir eğitmen olduğumu ve gitmem gereken bir sınıfım olduğunu hatırlattığında kalkabilmiştim. O da bin bir güçlükle. Kalktığımda gözümden uyku akıyordu ama lavaboda elimi yüzümü yıkayınca uykumun biraz kaçtığını hissettim. Mutfağa geçtiğimde aldığım enfes kahvaltı kokusu ise bende uykudan eser bırakmamıştı. Kahvaltımı afiyetle yiyip bitirdikten sonra çabucak hazırlanıp dersliğime gittim. İçeride beni birisi bekliyordu. Bu melezi fazla olmasa da tanıyordum, Amphitrite oğlu Tyler idi. Onu karşıladıktan sonra masaya oturttum ve biraz beklemesini söyleyip çekmeceden daha önceden öğrencilerim için hazırladığım dikkat ve zeka ölçme testini çıkardım. Bu testi Tyler'a uzatıp ona kalem ve silgiyi de verdikten sonra kendi sandalyeme oturdum ve suyumdan küçük yudumlar alarak Tyler testini bitirene kadar kitap okumaya başladım. Yaklaşık on sayfa okuduktan sonra Tyler'ın "Bitti." dediğini duydum. Bunun üzerine ayracımı kitabımın arasına sıkıştırıp kitabı bıraktım ve Tyler'e verdiğim testi alıp kontrol etmeye başladım. Kontrolüm bitince Tyler'e "Evet, sanırım seninle önce fark bulmacasından başlayacağız." dedim ve dolaptan bulmacaların olduğu kitabı çıkarıp içinde on fark bulunan bir meyve tabağı resmini Tyler'a uzattım.

En son Summer Katherine Ramsey tarafından Çarş. Mart 09, 2011 3:25 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://supernaturalrpg.yetkin-forum.com/
Misafir
Misafir

~~Tyler~~Swalm~~ Empty
MesajKonu: Geri: ~~Tyler~~Swalm~~   ~~Tyler~~Swalm~~ Icon_minitimeÇarş. Mart 09, 2011 3:16 am

Sum geldi ve merhabalaştıktan sora bir masanın başına geçtik bana bri sınav kağıdı verdi bunu yaptıktan sora bana baktı baktı "Evet, sanırım seninle önce fark bulmacasından başlayacağız." dedi ve dolaptan bulmacaların olduğu kitabı çıkarıp içinde on fark bulunan bir meyve tabağı resmini bana uzattı bulmacarda iyidim melez kampına gelmeden önce hep bulmaca çözerdim ama bunlar biraz daha karışıktı hiç zorlanmayacağımı düşünüyordum. Başladım ilk başlarda çok kolay geldi ama her bulmacada olduğu gibi san 3'ünde zorlandım bunlar nerede diye diye kendimi yemeye başladım. Sum bana bakıp gülümsedi "Hadi Tyl bukadar man kafalı olma hephaistos kulübesinde olduğun sürede kasların haricinde kafanda kalınlaşmış herhalde ve 5 dakikan kaldıö" diye beni kızdırıyordu Sum. Bana ne olduğunu hiç anlamadım neden yapamıyordum en sonunda dikkatimi çekti karşımdaki bir Athena çocuğu ve bir şekli santimi santimine uydurmam gerekirdi en sonunda iki resmide üst üste getirdim Sumda ondan geriye saymaya başlamış ve benim dikkatimi dağıtmaya çalışıyordu. Direk farklı olan yerleri işaretledim tamda düşündüğüm gibi oldu Sum kontrol etti tebrikler "Tyl son anda anladın bulmacayı ama seni tabrik ediyorum hadi şimdi diğer etaba geçelim" dedi sonra ona güldüm "Hadi geçelim o zaman " dedim ve dolaba doğru gitti.

(buarada Sum Amphitrite çocuğuyum hephaistos değil Very Happy)
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

~~Tyler~~Swalm~~ Empty
MesajKonu: Geri: ~~Tyler~~Swalm~~   ~~Tyler~~Swalm~~ Icon_minitimeCuma Mart 11, 2011 9:45 am

Tyler, bulmacayı son anda da olsa çözmeyi başarmıştım. Onu tebrik ettikten sonra dersimizin diğer bölümüne geçeceğimizi söyleyerek bu kez de dolaptan labirent bulmacasının olduğu kitabı çıkardım. Kitabın içinde henüz yapılmamış bir sayfa bulmayı başarınca kitabı Tyler'ın önüne koyarak "Haydi bakalım Tyler, kolay gelsin sana. Kısa sürede bitirmeye çalış." dedim. Tyler de tamam anlamında kafasını salladı ve zaman kaybetmeden eline aldığı kalemiyle labirent bulmacasına odaklandı. Ben de bu sırada karışan dolabımı düzenliyordum. Yaklaşık üç-dört dakika sonra Tyler'ın "Sum, ben bu bulmacayı bitirdim." dediğini duydum ve hemen yanına giderek bulmacayı kontrol ettim. Gerçekten de bitirmişti ve bulmacayı doğru bir şekilde çözmeyi başarmıştı. "İyi işti Tyler." dedim ve onun önüne bu bulmacanın biraz daha zorunu koyarak "Umarım aynı başarıyı bu bulmacada da gösterirsin." dedim. Tyler oflayarak bulmacayı çözmeye koyulurken ben de bu bulmacadan sonra Tyler'e hafıza kartlarıyla biraz çalışma yaptırmaya karar verdim.
http://supernaturalrpg.yetkin-forum.com/

~~Tyler~~Swalm~~
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tyler Swalm
» Tyler Swalm [2]
» Tyler Swalm
» Tyler Swalm
» Tyler Swalm