Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Julia Kingsatm

2 posters
YazarMesaj
Julia Fackrell
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Julia Fackrell

Julia Kingsatm Empty
MesajKonu: Julia Kingsatm   Julia Kingsatm Icon_minitimeCuma Mart 18, 2011 9:08 am

Büyü teknikleri sınıfı buraya güçlerimizi kontrel etmek yada geliştirmek için gelebildiğimizi duydum ve fırladım çünkü biraz tehlikeli bir gücüm vardı ve onu zaptedemiyordum (anladık acemiyim) içeri girdiğimde herkez birşeylerle uğraşıyordu bu yüzden kapıda dikilmeye ve bir eğitmen aramay başladım yani boş bir eğitmen...
Hektor Carter
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Hektor Carter

Julia Kingsatm Empty
MesajKonu: Geri: Julia Kingsatm   Julia Kingsatm Icon_minitimeCuma Nis. 08, 2011 10:49 pm

Kapının önüne yeni bir öğrenci gelmişti. Bir tane daha klon oluşturup onun bu öğrenci ile ilgilenmesi sağladım. O sırada ben de kapıda öğrenciye doğru ilerlemeye başladım. Kız, sabırla bekliyordu. Ona yaklaştığımı anlamış olacak ki bakışlarını bana dikmişti. Bunu fark edince hemen konuşmaya başladım.
"Merhaba, Hoşgeldin! Ben Hektor, büyü teknikleri sınıfı profesörü ve psişik güçler tanrısıyım. Adın ne ve sana nasıl yardımcı olabilirim?"
"Ben Julia, Apollon kızıyım. Buraya yeteneğimi geliştirmeye geldim. Bir yeteneğim var ama onu düzgünce kullanamıyorum" Kız ile konuşurken bir yandan da boş bir masaya doğru ilerliyorduk.
"Yeteneğin yeni ise onu kontrol edememen çok normal. Bu herkesin başına gelen bir şey. O yüzden bu kamptaki her melez en az bir kere bu sınıfa gelir. Aynı senin yaptığın gibi. Neyse, madem yeteneğini biliyorsun bana biraz açıklar mısın? Nasıl bir şey olduğunu, ne zaman keşfettiğini, nasıl kullandığını?" Kızın belli bir süre düşünmeye ihtiyacı vardı. Bu yüzden kız düşünürken ben de masanın başında duran sandalyeye oturdum ve sakalımı sıvazlayarak beklemeye başladım.
Julia Fackrell
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Julia Fackrell

Julia Kingsatm Empty
MesajKonu: Geri: Julia Kingsatm   Julia Kingsatm Icon_minitimeSalı Nis. 26, 2011 3:39 am

Bir süre sonra yanıma biri geldi ve bana kendini tanıtı ardından boş bir masaya oturup yeteneğimin ne olduğunu ve onu nasıl keşfetiğimi sorudu bende;
"Kampa ilk geldiğim zaman bana ve arkadaşıma bir canavar saldırdı ardından arkadaşıma vurarak onu bayıltınca çok sinirledim ve birden tüm vicudum alev aldı ama bir süre sonra bayıldım" dedim "Sanırım benim gücüm güneşten aldığım ısı enerjisini aleve dönüştürmek"

Julia Kingsatm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Julia Ve Ben (:
» Julia ve ben. =)
» Julia Klooch
» Julia Kingstam
» Julia Kingstam(1)