Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Julia Ve Ben (:

2 posters
YazarMesaj
A. Anna Bianca Sentius
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
A. Anna Bianca Sentius

Julia Ve Ben (: Empty
MesajKonu: Julia Ve Ben (:   Julia Ve Ben (: Icon_minitimePerş. Ocak 13, 2011 2:21 am

Akşam kamp ateşinin oradayken Julia'yı kulübeye davet etmiştim.Bugün kulübeye gelecekti.Alex,Lara,Claire ve diğer kardeşlerim dışarıdaydı.Aslında onların dışarıda olması daha iyiydi,Julia'yla rahatça eğlenebilecektik.Kulübeyi biraz dağıtmıştık,kulübeyi Julia gelmeden önce toparladım.Bir kaç dakika sonra Julia kulübeye geldi"Hoş geldin canım."dedim ve ona sarıldım."Hadi gel otur ve rahatına bak.Bugün çok eğleneceğiz."dedim.İçerden kola ve cips getirdim,aslında bunlar kampta yasaktı ama biz kampa gizlice kola ve cips sokuyorduk.Kolalarımızı içerken bir yandan da konuşuyorduk.
Miley Bieber
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Miley Bieber

MesajKonu: Geri: Julia Ve Ben (:   Julia Ve Ben (: Icon_minitimePerş. Ocak 20, 2011 2:19 am

Afrodit kızlar hiç de göründüğü gibi kendini beğenmiş yaratıklar değiller.Arkadaş canlısı birilerine benziyorlar.Şimdi Afrodit kulübesinde kola ve cipslerimizi bir yandan tıkınıyor bir yandan da sohbet ediyorduk.Ben ``Anna cips ve kola kampta yasak sanıyordum´´dedim ve kıkırdadım.Daha dün kamp ateşinin orada tanışmış olmamıza rağmen çok iyi anlaşmaya başlamıştık bile...
A. Anna Bianca Sentius
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: Julia Ve Ben (:   Julia Ve Ben (: Icon_minitimePerş. Ocak 20, 2011 2:22 am

"Aslında yasak ama gizlice içeri sokuyoruz.Bu arada Julia ben biraz meraklıyımdır,bana kampa geliş hikayeni anlatsana."dedim.Biliyorum fazla merak iyi değildir ama merak etmiştim.Kampa gelen herkesin kampa gelişini merak ederdim.

Julia Ve Ben (:
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Julia ve ben. =)
» Julia jake
» Julia Kingstam
» Julia Kingstam
» Julia Kingstam