Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Julia ve ben. =)

2 posters
YazarMesaj
Lara Adams
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Lara Adams

Julia ve ben. =)  Empty
MesajKonu: Julia ve ben. =)    Julia ve ben. =)  Icon_minitimeC.tesi Ocak 15, 2011 9:42 am

Oflaya puflaya üstüme rahat bir kıyafet çıkardım ve silahımı aldım.İstemeye istemeye Artemis Kulübesinin yolunu tuttum.Kısa süre sonra Artemis Kulübesinin önündeydim.Daha kapıyı çalmadan Jul kapıyı açmıştı.Ona gülümsedim ve elimi aşağıya indirdim.''Hazırmısın?'' Diye sordum.Jul kafasını salladı ve kılıcını alıp,kulübenin kapısını kapattı.

Yolumuz çok uzun geçmişti.Belki 5 dk...Ama istemeiğimde zaman daha çok uzun geçiyor azizim...Şu Lanet kılıcı kullanıp kulübeme gitmek istiyordum ve arena'da yapacağım tüm utanç verici olayları unutmak.

Arena'ya vardığımızda suratı asık yüzünden bile modayı takip etmediği belli olan bir adam bizi bekliyordu.Bu da kimdi.Adam sanki aklımı okumuşcasına ''Sizi ben eğiteceğim.'' Harika!Neden hiç süslü bir eğitmen bize yardım etmiyordu ki? Bu şanşsızlıktı.Kötü bakışlarımı eğitmenden Julia'ya çevirdim.Jul beni farketmemişcesine gülümsüyordu.Ah,tabi o becerikli biriydi.Ben?Tabikide süslenmekten anlayan bir modacı...

Adam elimden kılıcımı alıp bir kenara attı.Ben neler olduğunu anlamaya çalışırken eğitmen bana tüm kılıçsız melezlerin kullandığı kenarı paslanmış bir kılıç verdi.Şaşkın bakışlarımı Jul'a çevirdim.Oda benim gibiydi.Tabi eğitmende ona paslanmış verince bakışları sertleşti.Tanrım!Bugün şansız günümüzdeydik.
http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com
Miley Bieber
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Miley Bieber

Julia ve ben. =)  Empty
MesajKonu: Geri: Julia ve ben. =)    Julia ve ben. =)  Icon_minitimeCuma Ocak 21, 2011 1:05 am

Lara kulübemize geldiğinde rahat bir kıyafet(özellikle modaya uygun olması için Sat'in pembe tişörtünü benimde pembe eşofmanımı giymiştim.Eh Afrodit kızıyla arkadaş olmak büyük beceri gerektiriyor)Kapıyı daha o çalmadan açıp ecel getireni aldığım gibi çıktık. dakikaya gelmiştik.Eğitmenimiz gerçekten çok tipsiz biriydi:)lara'nın kılıcını bir kenara attı.Benim de kılıcımı(Ecel getireni)tam yere fırlatacaktı ki bir hamleyle ondan uzaklaştım elini boşluğa savurdu.Lara ağzı açık bakıyordu.``Bunu sizde basit yapabilirsiniz değil mi?´´dedim.Eğitmen bana ters ters bakıyordu.Şimdi sıra kılıç kullanımına gelmişti...
Lara Adams
Lara Adams

Julia ve ben. =)  Empty
MesajKonu: Geri: Julia ve ben. =)    Julia ve ben. =)  Icon_minitimeCuma Ocak 21, 2011 1:34 am

Paslanmış kılıcıma kızgınlıkla baktım.Sonra kızgın bakışlarımı eğitmene çevirdim.Eli ile beni gösterdi.''Hey sen,başla bakalım.'' Hey benim bir adım var dememek için kendimi zor tuttum.Kafamı salladım.Ve iğrenç kılıcın temiz kalan yerlerinden tuttum -ki temiz yeri yoktu-Eğitmenin yanına istemeyerekte olsa gittim.Eğitmen,bir kılıç çıkardı ve bana keskin bir bakış attı.Üzüntüyle Jul'a baktım.Hıçkırıyordu.Ama kesinlikle gülmemek için kendini zor tuttuyordu.Kılıcı aldı ve koluma saplamaya başladı.Derin bir nefes aldım ve eğitmenin hamlelerinden uzak durmaya çalıştım.Şüphesiz bu en iyi hareketimdi.

Bu çok zordu.Yapabildğimin en iyisini yaptığıma emindim.Birden koluma bir çizik attı.İnledim ve yere düştüm.Kolum...kolum çok sızlıyordu.Eğitmen sinsice gülümsemeye başladı.''Yapabildiğinin en iyisi bu mu?Ah,bir bebek senden daha iyi savaşır.'' Hızla ayağa kalktım ve eğitmenin yüzüne kızgınca baktım.''Hey,kapa çeneni!''

''Ne dedin sen?'' Opss..Kahretsin!
Miley Bieber
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Miley Bieber

Julia ve ben. =)  Empty
MesajKonu: Geri: Julia ve ben. =)    Julia ve ben. =)  Icon_minitimeCuma Ocak 21, 2011 2:12 am

Lara bir anlık kızgınlıkla ağzından yumurtladığı kelimelerle eğitmenimizi çok sinirlendirmişti.O anda yani o sözleri duyduğumda bende ona kapa o çeneni diyecektim fakat benim dememe gerek kalmadan eğitmen araya girmişti.Lara'nın üstüne doğru hamleler yapıyordu.Şimdi tam sırası diyerek Lara'nın üstünden eğitmenin kılcını bir hamlede yere uçurdum.ve sırıtarak``neler yapabiliyorum değil mi sayın eğitmenim´´dedim.O da ``Geç yerine ve iyisin bunu o arkadaşına da öğret oldu mu´´dedi.Ben Lara'yı sevdiğim için``O zaten biliyor sayın eğitmen.Sadece daha sizinle yeni tanıştığı için biraz gergin´´dedim.Lara'ya göz kırptım ve kıkırdadım...
Lara Adams
Lara Adams

Julia ve ben. =)  Empty
MesajKonu: Geri: Julia ve ben. =)    Julia ve ben. =)  Icon_minitimeCuma Ocak 21, 2011 2:22 am

Eğitmen Julia'nın bu sözüne karşılık verdi.''Belki...Sen gel.'' Julia kendinden emin bir şeklide eğitmenin önüne dikildi.Eğitmen kılıcını Julia'nın karnına sokmaya çalıştı ama Julia ani bir hareketle eğitmenin kılıcını aldı ve eğitmene yere serdi.Ellerimi çırptım.''Harikasın Jul!'' Eğitmen yerden bana kötü bir bakış attı.''Upss..'' Diye mırıldandım ve sustum.

Eğitmen iyice sinirlenmişti.Ama Jul hiç korkmuyordu yada korkusunu gizlemekte yetenekliydi.Bu olayları sinema izler gibi izlemeye başladım.
Miley Bieber
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Miley Bieber

Julia ve ben. =)  Empty
MesajKonu: Geri: Julia ve ben. =)    Julia ve ben. =)  Icon_minitimeCuma Ocak 21, 2011 2:27 am

Aslında bu kötümüydü bilmiyorum ama sanırım eğitmenin hoşuna gitmemişti.Aslında benim ilgi alanım ok ve yay kullanımıydı fakat kılıçta da iyi gibiydim.Bu arada üstüm batmıştı.Yani Sat beni bu halde kesin öldürecekti.Yani sırf Afrodit kızına uygun olsun diye bunlarıda giydiğime inanmıyordum.her neyse artık çok yorulmuştum.Bakalım eğitmenimiz yine neyi planlıyordu?Lara bu sefer kendini gerçekten göstermeliydi.Hayatımda hem güzel hem zeki başka birini tanımıyordum.Şimdi yeteneğini ortaya koyması gerekiyordu...
Lara Adams
Lara Adams

Julia ve ben. =)  Empty
MesajKonu: Geri: Julia ve ben. =)    Julia ve ben. =)  Icon_minitimePaz Ocak 23, 2011 1:50 am

Gözlerimi kapattım ve kılıcımın siyah rengini görmemeye çalışarak eğitmenin üstüne yürüdüm.Eğitmen bana küçümser bir bakış attıktan sonra ''Hadi başlayalım.'' Dedi.Kafamı salladım.Eğitmen kılıcı karnıma saplamaya çalıştı.Geri gittim ve eğitmenin kılcına vurdum.Kılıç titredi ama eğitmenin elinden düşmedi.Demek ki eğitmen kılıcı çok sıkı tutuyordu.Bu benim için bir eksiydi.Eğitmenin kılıcı kolumu çizince bu düşüncelerden uzaklaştım.Yere düştüm ve acıyla inlemeye başladım.Ağlamaya başladım.Eğitmen dizime vurdu ve bana pis pis sırıtmaya başladı.

Kendini beğenmiş bir ses tonuyla konuşmaya başladı.''Ben hiç ağlamam.'' ağlamaktan kızarmış gözlerimi eğitmene çevirdim.Benim gözlerimi görmezden gelerek saçlarıyla oynamaya başladı.

Keşke ağlasaydı.Onun ağlamasını okadar çok istiyordum ki!Eğer ağlasaydı.Yemin ederim,bir sonraki temizlik denetlemesinde Anna'ya yardım edecektim.Hatta en çok işi ben yapabilirdim.

Birden eğitmenin gözleri yaşarmaya başladı.Neler oluyordu ki?Gülümsemeye başladım.Eğitmen arkasını döndü ve yere oturdu.Birkaç dakika sonra hıçkırma sesleri gelmeye başladı.Ayağa kalktım ve elimi eğitmenin omzuna koydum.''Birşey mi oldu bayım?'' Eğitmen kafasını hayır anlamında salladı ve ''Siz gidin.'' Dedi.Kahkaha atmamak için kendimi zor tutuyordum.Jul elimi tuttu ve birlikte kulübelerin yolunu tuttuk.

RP BİTMİŞTİR.

Julia ve ben. =)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Julia Ve Ben (:
» Julia Kingstam(1)
» Julia Kingstam
» Julia Kingastam
» Julia Kingsatm