Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Julia Klooch

2 posters
YazarMesaj
Miley Bieber
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Miley Bieber

Julia Klooch Empty
MesajKonu: Julia Klooch   Julia Klooch Icon_minitimeÇarş. Ara. 15, 2010 9:12 am

O gün sanki bütün günlerden farklı bi gündü.Kendini çok garip hissediyordu.Zaten her pazartesi böyle olurdu.Her gün monoton bi şekilde geçer biterdi.Hemen kalktı saatine baktı ve elini yüzünü yıkamak için banyoya koştu.Elini yüzzünü yıkadı aşağı kahvaltıya indi kahvaltısını yaptıktan sonra üstünü giydi çantasını kaptığı gibi okula koştu.Hay aksi tam içeri girecekken müdür kızın tırnaklarındaki ojeyi gösterdi.Nasıl olurda unutmuştu?Müdür şöyle bağırıyordu``Sen bu4rayı ne zannettin burası okul ´´diye bağırmaya başladı.Kız sadce ``ama ama ben´´diye kekeledi.Müdür``Çabuk odama gel benimle´´dedi ve kolundan çektiği gibi götürdü.KIz``Hocam canımı acıtıyorsunuz´´desede nafile müdür duymuyordu bile.Zaten kız sürekli okulda kavga çıkartırdı.Bi kaç kere disipline bile gitmişti.Ama kız herzaman bişiyler olduunda kavgaa ederdi.Bu yüzden sabıka dosyası olduğunca kabarıktı.Müdür``sen kendini ne zannediyosun julia?bize saygısızlığını burdan mı belli etmeye çalışlıyorsun pek anlamış değilim´´diye baırdı.Kız``EWfendim ben sadece unutmuşum bida olmaz özür dilerim´´diyebildi ağzından ar zor dökülmüştü bunlar.Müdür bugün olduundan daha sinirli ve daha kabaydı kızın sözlerini takmamıştı bile yüzüne bile bakmayarak,,o zaman herkes unutsun okulu partiye dönüştürün hadda keyfinize göre öğretmenler de palyaço olsun bu hoşunuza mı gider?´´diye sordu.Kız ``efendim böyle konuşmayın´´dedi.Müdür de iyice kızarak ``bana emir mi veriyorsun sen sanane nasıl istersem öle konuşurum sen iyice zıvanadan çıktın sen görürsün şimdi´´dedi ve kızı tekrar kolundan çekerek müzik odası gibi bir yere götürdü.Tabii kızın bir çok arkadaşı gördü.Tabii engelli koltuk değneyi olan bir arkadaşıda gördü ve peşlerine takıldı.Müzik odasına girdiklerinde müdür aniden hgarip bir yaratığpa dönüştü kız eline bir kalem gibi bişey aldı.Bunu gören engelli arkadaşı ``çok akıllıca´´deyip at bacaklı bişeye dönüştü ve kızın elindeki kalemi altın ve gümüş kaplamalı kılıç fırlatan yay'a dönüştürdü.tam kalbine yay'ı kullanarak bir kılıç attı.Ve yaratık müdür Smile aniden ölmüştü.Kız şokeolmuştu tabii.arkadaşına dönerek ``bunu bunu nasıl ama nasıl yaptı?´´diye kekeme bir şekilde sordu.Sanırım bugünün neden farklı bir gün olarak hissettiğini anlamıştı.Engelli arkadaşı eski haline döndü ve onu arabasına attığı gibi bir yere götürmeye başladı.Kız``beni nereye götürüyorsun sen böyle?´´diye sordu.Engelli arkadaşı kısaq bir açıklama yaptı ve kız sanırım nereye gittiklerini anlamıştı.Sanırım gittikleri yer bir `Melez kampı´ydı.
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Julia Klooch Empty
MesajKonu: Geri: Julia Klooch   Julia Klooch Icon_minitimeÇarş. Ara. 15, 2010 11:41 am

Rp puanı: 40.

/Admin.
http://olimpos.my-rpg.com

Julia Klooch
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Julia Kingstam
» Julia Kingstam
» Julia Kingstam
» Julia Kingstam
» Julia Kingstam