Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Julia Kingstam

2 posters
YazarMesaj
Julia Fackrell
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Julia Fackrell

Julia Kingstam Empty
MesajKonu: Julia Kingstam   Julia Kingstam Icon_minitimeCuma Şub. 25, 2011 3:25 am

Kar fırtınasının içinde eve yürüyerek gitmeye çalışırken arkanızdan fırtına yüzünden gözlerini bile göremediğiniz ve sizi takip eden garip iri yarı çocuklar varsa ne yapardınız ? Sanırım benim gibi aptalık edip ormana girer ve onları atlatmaya çalışırken kaybolurdunuz
Evet sanırım şimdi ne durumda olduğumu anladınız... ve o çocukların size yaklaştıkça şekil değiştirip birer canavara dönüştüğünü görünce heralde koşmaya başlardınız bende öyğle yaptım ama size bir tüo hala arkanızdan geliyomu diye canavarlara bakıcanıza tam önünüzdeki ağaca bakarsanız benim gibi o ağaca toslayım yere yapışmasnın.Şimdi size olayı anlatayım:
Canavarlardan biri montumdan tutup be havaya kaldırdı ve tam beni yemek için azına atıcaken yanımdan geçen bir ok canavarın eline saplandı ve canavar beni yere bırakrı ama sanırım çok yüksekten sert bir yere düşmüş olmlıydım ki büyük bir acı ile bayılmıştım.Gözlerimi açtığımda beyaz bir çadırın içinde idim ve baş ucumda gözlerini bana dikmiş bir çocuk uyanmamı bekliyordu ki hemen kalkmam için bana yardım etti.Çok garip ama çadırın içi sıcaktı ve ortada ne bir ısıtıcı nede soba vardı.Çocuğun yardımı ile dışarı çıktımda etrafata hiç kar yoktu yani gökyüzünde ve kamp gibi yerin dışında kar vardı ama etrafat sadece normal yazlık kıyafetleri,zırhları,kalkanları,okları yayları... bir sürü çocuk savaş antrenmanı yapıyorlardı.Bana yardım eden çocuğun gözlerinin içine bakarak "bana bir şeyler açıklaman gerek" dedim...[/color]Çocuk bana buranın Melez Kampı olduğunu,benim bir melez olduğumu,babamın bir tanrı olduğunu,o canavarların gerçek olduğunu ve onlara karşı kendimizi korumak için burada eğitim aldığımızı söyledi.Biran içinde hayatım değişmişti ve artık eskisi gibi sıradan bir yaşamım olmayacağını anlamıştım ardından yeni hayatımıma ilk adımı atım ve çadırdan dışarı çıktım...
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Julia Kingstam Empty
MesajKonu: Geri: Julia Kingstam   Julia Kingstam Icon_minitimeCuma Şub. 25, 2011 3:59 am

Rp puanı: 70.

/Admin.

(2. rp'ler ile ilk puanınızı düşürmüyorsunuz Julia, onun için eski puanını geçerli saydım. Bu rp 70'ten az alacaktı yoksa.)
http://olimpos.my-rpg.com

Julia Kingstam
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Julia Kingstam
» Julia Kingstam
» Julia Kingstam
» Julia Kingstam(1)
» Julia Kingstam