Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Julia Kingstam(1)

2 posters
YazarMesaj
Julia Fackrell
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Julia Fackrell

Julia Kingstam(1) Empty
MesajKonu: Julia Kingstam(1)   Julia Kingstam(1) Icon_minitimeCuma Şub. 25, 2011 2:56 am

Hayvanlara karşı herzaman bi sevgi bi merak beslemişimdir içimde hele melez kampında pegasus olduğunu duyunca hemen binicilik sınıfına koştum.Oraya vardığımda etrafta bir sürü pegasus vardı daha doğrusu havada mı demeliyim.Büyük bir hayranlıkla onları izliyordum sonra yanıma bir kız geldi ve...
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

Julia Kingstam(1) Empty
MesajKonu: Geri: Julia Kingstam(1)   Julia Kingstam(1) Icon_minitimeÇarş. Mart 09, 2011 12:33 pm

Bir kız hayranlıkla havadaki pegasuslara bakıyordu. Yanına iyicene yaklaşınca bu kızın July olduğunu gördüm. Buraya sanırım ders almak için gelmişti.

" Selam Julia. "

" Aaa selam Clay. Ben... Eğitmenim sensin sanırım. " dedi şaşkınlıkla.

Gülümsüyerek
" Evet. Pegasusun varmı? Yoksa sana önce pegasusmu seçeceğiz? " diye sordum.
Julia Fackrell
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Julia Fackrell

Julia Kingstam(1) Empty
MesajKonu: Geri: Julia Kingstam(1)   Julia Kingstam(1) Icon_minitimePerş. Mart 10, 2011 3:37 am

Bir süre sonra Clay yanıma geldi ve " Selam Julia. " dedi ve bende " Aaa selam Clay. Ben... Eğitmenim sensin sanırım. " biraz şaşırmıştım doğrusu çünkü Clay'ın pegasuslara ilgisi olduğu aklımın ucundan bile geçmemişti hemde eğitmendi vayyy. Ardından " Evet. Pegasusun varmı? Yoksa sana önce pegasusmu seçeceğiz? bende ona " Evet bir pegasusum var adı Işık hızı yani şu yeni gelen acemi ve hareketli ufaklık Very Happy " dedim ve Clay'da" Tamam o zaman ahıra gidip onu alalım " dedi ama birden Işık hızı ağaçların arkasından çıktı bende şaşkınlıkla " Beni mi izliyorsun sen " dedim Clay Işık hızının başını okşamaya başladı ve gülüyordu...
Claire Angel Deeply
Claire Angel Deeply

Julia Kingstam(1) Empty
MesajKonu: Geri: Julia Kingstam(1)   Julia Kingstam(1) Icon_minitimePerş. Mart 10, 2011 3:55 am

Işık Hızı, July'i trakip etmişti anlaşılan. Çalılıkların arkasından çıkınca onu okşamaya başladım.

" Işık Hızı, çok hareketli bir pegasus. " dedim. July'e. July " Evet hemde çokkk. " dedi.

Çantamdan çıkardığım küp şekerleri July'e verdim.
" Hadi bakalım öncelikle Işık Hızı'nı doyurmalısın. " dediim. July elimden aldığı küpşekerleri Işık Hızı'na yedirmeye başladı. Işık Hızı küp şeker yedikçe tatlı tatlı kişniyordu. Işık Hızı, July'inin elindeki bütün küp şekerleri bitirince July bana şimdi ne yapmalıyıjm der gibi baktı. Gülümsedim ve " Biraz okşa bunu sevecektir. " dedim. July, Işık Hızı'nı okşadıkça Işık Hızı mutluluktan havaya uçuyordu.
Julia Fackrell
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Julia Fackrell

Julia Kingstam(1) Empty
MesajKonu: Geri: Julia Kingstam(1)   Julia Kingstam(1) Icon_minitimePerş. Mart 10, 2011 4:06 am

Clay birsüre Işık hızını okşadıkatan sonra " Işık Hızı, çok hareketli bir pegasus. " dedi bende " Evet hemde çokkk. " dedim bir yandanda ona sanki kımışım gibi bakıyordum ama gülümsüyordum sonra Clay çantasından biraz küp şeker çıkardı ve bana uzattı " Hadi bakalım öncelikle Işık Hızı'nı doyurmalısın. " dedi bende küpşekerleri Işık hızına yedirmeye başladım. Küp şekerleri yerken bir yandan kişniyor biryandan da elimi gıdıklıyordu.Küp şekerler bittiinde ne yapacağıma bilmiyordum bu yüzden Clay'ın yüzüne "sıada ne var" şeklinde baktım Clay da " Biraz okşa bunu sevecektir. " dedi bende Işık hızını okşamaya başladım bir süre sonra kanatlarını çırpıp etrafı tozudumana katı ve biraz yükseldi....
Claire Angel Deeply
Claire Angel Deeply

Julia Kingstam(1) Empty
MesajKonu: Geri: Julia Kingstam(1)   Julia Kingstam(1) Icon_minitimePerş. Mart 10, 2011 4:18 am

Işık Hızı, artık July'le birlikte havalanmak istiyordu. July'de bunu anlamıştı. " Tamam bekleyin Arianna'yı getireyim. " dedim ve Arianna'yı aramaya başladım. Biraz aradıktan sonra Arianna'yı buluup July'nin yanına döndüm.

" Hadi havalanalım. " dedi July sevinçle. Çok istekliydi. Işık Hızı'nın kulağına bir şeyler fısıldadıktan sonra Arianna'nın sırtına bindim ve havalanmaya başladım. Havada Işık Hızı'yla July'yi bekledim. July'ada Işık Hızı'nın sırtına bindi ve yanımıza geldi. Sonra uççmaya başladık.

July'a başta biraz Işık Hızı'nı kontrol etmekte zorlansada yarım saat sonra artık alışmıştı. Hiç zorlanmıyordu. Bu kadar uçmanın yeter olduğuna kanaat getirince inişe geçtim. Hemen arkamdan July'la Işık Hızı geldi. Işık Hızı zaten Arianna'yı takip ediyordu. July'a Işık Hızı'nın sırtından inince konuşmaya başladım.

" Çok iyiydin. Işık Hızı'yla çok iyi bir çift oldunuz. Işık Hızı seningibi bir sahibi olduğu için çok şanslı. Kontrolün gayet iyi. Işık Hızı'nı sakın ihmal etme pegasuslar çok kıskançtır bunu unutma. Haaa birde Işık Hızı'nın yanında dikkatli konuş seni anlarlar. " Işık hızını okşamaya başladım. Sonrada o büyülü sözcükleri söyledim.

" Yardımcı Pegasus eğitmeni olarak seni binicilik dersinden mezun ediyorum! Tebrikler!"
Julia Fackrell
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Julia Fackrell

Julia Kingstam(1) Empty
MesajKonu: Geri: Julia Kingstam(1)   Julia Kingstam(1) Icon_minitimeCuma Mart 11, 2011 2:55 am

Clay uçamyı teklif ettiğinde çok heycanlamıştım. Ben Işık hızının sırtına binmeye çalışırken Clay'da kendi pegasusunu getirdi ve uçmaya başladık vay be çok harikaydı başta biraz kormuş ve zorlanmıştım ama alıştıktan sonra gayet zevk almıştım.Yere indikten sonra Clay yanıma gelerek " Çok iyiydin. Işık Hızı'yla çok iyi bir çift oldunuz. Işık Hızı seningibi bir sahibi olduğu için çok şanslı. Kontrolün gayet iyi. Işık Hızı'nı sakın ihmal etme pegasuslar çok kıskançtır bunu unutma. Haaa birde Işık Hızı'nın yanında dikkatli konuş seni anlarlar. " dedi ve ardından Işık hızını okşamaya başladı ve ona birkaç büyülü sözcük söyledikten sonra bana dönüp " Yardımcı Pegasus eğitmeni olarak seni binicilik dersinden mezun ediyorum! Tebrikler!" dedi vay be mezun olmuştum ve tekrar uçamay can atıyordum Işık hızıda öyle olmalıydı çünkü şimdiden sırtına binebilmem için eğilimiş bekliyordu. Ardından Işık hızının sırtına binip biraz yukarı çıktıktan sonra Clay'a ve Arianna veda edip uçmaya başladık....

Julia Kingstam(1)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Julia Kingstam
» Julia Kingstam
» Julia Kingstam
» Julia Kingstam
» Julia Kingstam