Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Georgina Orwell

2 posters
YazarMesaj
Georgina Orwell
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
Georgina Orwell

Georgina Orwell Empty
MesajKonu: Georgina Orwell   Georgina Orwell Icon_minitimeCuma Mart 18, 2011 3:20 am

Bir Pegasusum vardı ama onunla nasıl uçacağımı öğrenmem gerekiyordu. Kolay olduğunu tahmin ediyordum gerçi ama... Bunu öğrenmek için Pegasus Binicilik Dersliğine gitmem gerekiyordu.

Pegasus binicilik dersliğine geldiğimde yalnızdım. Ama bir Eğitmen falan olması lazımdı değil mi? Seslendim.

"Kiimse yok mu?" Cevap olarak sessizlikten başka bir şey gelmedi.
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

Georgina Orwell Empty
MesajKonu: Geri: Georgina Orwell   Georgina Orwell Icon_minitimePaz Mart 20, 2011 3:53 am

Derslikte otururken "Kiimse yok mu?" diyebir ses duydum. Bugün derslik bende olduğu için hızlıca içeriye doğru gittim. İçeri girdiğimde bir kız vardı. Bu kızı daha önce kampta bir kez görmüştüm. Hiç tyanışma fırsatımız olmamıştı. Bu fırsatı değerlendirerek " Selam ben Claire. Afrodit kızıyım. " dedim. Kız bana aynı sıcak gülümsemeyle " Selam Claire bende Georgina. Eğitim almaya geldim. " dedi. Etrafına baktığımda pegasusu yoktu.

" Bir pegasusun varmı? Yoksa birlikte seçelim mi? " diye sordum merakla.

" Var. İsmi Malefiz. Pegasus ahırlarında. Neler yapacağımızı bilmediğim için getirmedim. "

" Tamam o zaman hadi Malefiz'in yanına gidelim. " dedim ve kapıya yöneldim. Georgina'yla birlikte konuşa konuşa pegasus ahırlarına yürümeye başladık. İyi, sıcakkanlı bir kızdı.
Georgina Orwell
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
Georgina Orwell

Georgina Orwell Empty
MesajKonu: Geri: Georgina Orwell   Georgina Orwell Icon_minitimePaz Mart 20, 2011 6:05 am

Pegasus ahırlarına geldiğimizde Malefiz küp şeker yiyordu. Ben görünce hemen ayaklandı.

"Eee?" dedim Claire'a. "Şimdi onu taa, Pagasus binicilik sınıfına mı götüreceğiz?"

"Evet." dedi Claire gülümseyerek.

Afallamıştım. "Nasıl olacak bu? Daha pegasusun nasıl kullanılacağını bile bilmiyorum." dedim.
Claire Angel Deeply
Claire Angel Deeply

Georgina Orwell Empty
MesajKonu: Geri: Georgina Orwell   Georgina Orwell Icon_minitimeSalı Mart 22, 2011 10:44 am

" Merak etme şimdi göstereceğim. "

Gina kendinden eminsiz bir şekilde bana bakıyordu. Biraz cesarete ihtiyacı vardı. " Gina öncelikle kendine güvenmelisin. Malefiz seni üstünden atmaz merak etme. "

Gina'ya pegasusuna sakince binmesini göstedim. Malefiz başını öne eğdi ve Gina'nın sırtına binmesini bekledi. Gina gibi Malefiz'de heyecanlıydı. Gina, Malefiz'e sıkıca tutunarak ve benden destek alarak Manefiz'İn sırtına bindi. Şimdi ise en zor kıssımdaydı. Uçmak... Malefiz'İn kulağına yavaşça eğildim ve " Sakin ol dostum. Sakın Gina'yı korkutacak bir şey yapma. " dedim. Malefiz tamam dercesine kişnedi. Biraz başını okşadıktan sonra bende Arianna'nın sırtına bindim.

" Hazırsan uçalım. " Gina " Ben sanırım hazır değilim. " dedi. " Hadi Malefiz Gina'yı uçur. " Malefiz'le Arianna yavaş yavaş yükselmeye başladılar. Malefiz yükseldikçe Gina'!nın korkusu artıyordu.
Georgina Orwell
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
Georgina Orwell

Georgina Orwell Empty
MesajKonu: Geri: Georgina Orwell   Georgina Orwell Icon_minitimeÇarş. Mart 23, 2011 4:18 am

Gina mı? Bu da neydi böyle, aptal bir lakap mı? Tam ağzımı açıp Claire'a lakap istemediğimi söyleyecekken Malefiz yükseldi. Aman tanrım, ya Malefiz beni tepesinden atarsa şimdi? O zaman bırakın cesedimi, tek bir parçam bile kalmazdı. Açıkçası bu noktada Gina lakabı dert edeceğim son şey olarak kalıyordu.

Malefiz daha da yükseldi -utanmasam şimdi çığlık atabilirdim. Aşağıdan Claire bir şeyler diyordu ama ne dediğini duyamıyordum. Gerginlikten ve buradan düşersem ne olur korkusuyla ellerim terlemişti. Normalde yükeseklikten korkmazdım gerçi ama bu kadar yükseklik beni korkutuyordu. Neredeyse gülecektim. Kendi amaçları uğuruna her şeyi yapabilecek bir kız olan ben yükseklikten korkuyordu!

Derken Malefiz inişe geçti. O kadar rahatladım ki anlatamam. Hayatımda hiç o kadar yükseğe çıkmamıştım yani. Ama başkalarının anlattıklarına göre bu bir yükseklik sayılmadı. Muhtemelen olayı kafamda büyütüyordum.

En sonunda pegasus yere iner inmez kendimi yere attım. Bir yandan göğsümü tutup hızlı hızlı soluk alıp verirken bir yandan da konuşmaya çalışıyordum.

"Üff... Hayatımda hiç o kadar yükseğe çıkmamıştım açıkçası. Ama şu anda problemimiz bu değil. Bana Gina deme Claire. Bana lakap takma. İnsanlar neden birbirlerine lakap takar ki? İsimlerin suyu mu çıktı?" Soluklarım arasında Claire'ın beni anlayıp anlamadığını bilmiyordum ama yüz ifadesine bakarsak anlayabildiğini söyleyebilirdim.
Claire Angel Deeply
Claire Angel Deeply

Georgina Orwell Empty
MesajKonu: Geri: Georgina Orwell   Georgina Orwell Icon_minitimeCuma Mart 25, 2011 10:01 pm

"Üff... Hayatımda hiç o kadar yükseğe çıkmamıştım açıkçası. Ama şu anda problemimiz bu değil. Bana Gina deme Claire. Bana lakap takma. İnsanlar neden birbirlerine lakap takar ki? İsimlerin suyu mu çıktı?"

Georgina'nın neden lakap takılmasını istemediğini anlayamadım doğrusu. Lakabın neresi kötüydü ki? Aksine bana göre daha bir samimiyet katıyordu. Ayrıca Georgina'nın ismide uzundu. Lakaplık kolaylık sağlıyordu. Neyse şuan bu lakabı umursayamayacak kadar çok işim vardı. Bu yüzdende gülümseyerek birazda umursamaz bir tavırla " İstemiyorsan demem Georgina. Benim için bir sorun yok. " dedim. Georgina'yla lakap sorunumuzu hallettiğimize göre şimdi dersimize geri dönebilirdik. Sonuçta buraya tartışmaya değil ders için gelmiştik.

" Havada daha fazla alıştırma yapmalıyız ve korkunu yenmeliyiz. Fakat şimdi önce dinlenelim. " Georgina çimlerin üstüne bağdaş kurarak oturmuş dinlenirken bende Malefiz'i okşuyordum. " Aferin sana çok iyiydin Malefiz. " dedim. Georgina soluklandıktan sonra eski haline dönmüştü. Yorgunluğu birazda olsa üstünden atabilmeyi başarmıştı. Çantamdan tarak çıkartıp birazda Malefiz'in yelelerini tararken dinlenebileceğini söyledim.
Georgina Orwell
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
Georgina Orwell

Georgina Orwell Empty
MesajKonu: Geri: Georgina Orwell   Georgina Orwell Icon_minitimeC.tesi Mart 26, 2011 6:26 am

Yükseklik korkumu yenmek mi? Neden sözediyordu bu kız? Üstelik lakap konusunda bana karşı da çıkmamıştı. Neden olduğunu merak ediyordum. Yine de lakap konusunu fazla uzatmadığı için memnundum. Yoksa biraz(!) bozuşabilirdik.

Her şeyi kafamdan atıp Malefiz'in yelesini taramaya koyuldum. Bu işi yaparken gerçekten rahatlıyordum. Malefiz de halinden hoşnut görünüyordu. Ama bu hali adına yaraşmıyordu. Malefiz Uyuyan Güzel masalındaki kötü perinin ismiydi. Kötü peri o masaldaki en sevdiğim kişiydi. Uyuyan güzeli uyuyup da bir daha hiç uyanmaması için lanetlediği için kötü diyorlardı ona. Halbuki bu konuda peri haklıydı. Uyuyan güzelin doğduğu gün bir parti verilmişti ve herkes davet edilmişti. Yani kötü peri dışında herkes. Kötü peri de bu duruma içerlemişti tabii. Onun yerinde ben de olsam ben de aynısını yapardım yani. Fakat Malefiz adının anlamı da kötü, kötülük yapan demekti.

Malefiz'in yelesinin taramaya devam ederken Claire'ın sesiyle yerimden sıçradım.
Claire Angel Deeply
Claire Angel Deeply

Georgina Orwell Empty
MesajKonu: Geri: Georgina Orwell   Georgina Orwell Icon_minitimePtsi Nis. 04, 2011 7:00 am

" Georgina! Dalıp uzaklara gittin. İyi misin? " merak ve endişeyle karışık bir ifadeyle sormuştum bu soruyu. Georgina birden yerindenn sıçradı ve bana baktı. " Ahhh sakin ol. Seni korkutmak istemedim. " Georgina bana biraz baktıktan sonra gülümseyererk " Dalmışım. " dedi. Malefiz'in yelelerini yeteri kadar taramıştı. Bir bakımdanda onu bu yüzden düşündüğü şeyden uzaklaştırmıştım.

" Malefiz'n yelelerini biraz daha tararsan ya tüyleri dökülecek yada her onu görmeye geldiğğinde mutlaka yelelrini tarmak zoruna kalacaksın. Bence artık bırakmalısın. " Elimi tarağı vermesi için Georgina'ya doğru uzattım. Georgina, tarağı elime verince tarağı alıp çantama koydum. Şimdi son aşamadaydık. Pegasusu anlama ve onla olan sorunlarımızı giderme aşaması.

" Şimdi öncelikle Malefiz'le ilgili soruların yada sorunlarını halledeceğiz. Evet Malefiz hakkında öğrenmek istediğin bir soru yada onunla ilgili bir herhangi bir sorunun varmı? " dedim ve Georgina'nın cevabını beklemeye başladım. Çok vakit geçmeden cevap geldi...
Georgina Orwell
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
Georgina Orwell

Georgina Orwell Empty
MesajKonu: Geri: Georgina Orwell   Georgina Orwell Icon_minitimeÇarş. Nis. 06, 2011 6:57 am

"Şimdi öncelikle Malefiz'le ilgili soruların yada sorunlarını halledeceğiz. Evet Malefiz hakkında öğrenmek istediğin bir soru yada onunla ilgili bir herhangi bir sorunun varmı?"

Olmaz mı? Hem de çok önemli bir sorunum vardı.

"Evet, var. Bende yükseklik korkusu var. O konuda ne yapacağım. Yüksek binaların balkonuna yaklaşmaktan bile korkuyorum. Ve herhalde Malefiz de yüksekten uçar değil mi?"

Claire düşünür gibiydi. Nihayet konuşmaya başladı.
Claire Angel Deeply
Claire Angel Deeply

Georgina Orwell Empty
MesajKonu: Geri: Georgina Orwell   Georgina Orwell Icon_minitimePtsi Nis. 11, 2011 9:17 am

Güzel bir soruydu. Biraz düşündükten sonra konuşmaya başladım.

" Evet Malefiz yüksekten uçar. Bu korkuyu yenmek için pnla alçaktan alıştırmalar yapabilirsin mesela. Malefiz öncelikle seni biraz alçaktan uçurur. Alıştıkcada yükselir. Başka bir çözüm... Gelmiyor aklıma ama buldukça sana söylerim ben. Birlikte halledeceğiz umarım bu sorunu. "

Georgina'ya tam istediği bir çözüm yolu bulamamıştım belki ama bu yükseklik korkusunuda başka türlü yenebileceği bir çözüm aklıma gelmiyordu. Georgina " Denerim ama pek halledebileceğim gibi gelmiyor bana. " dedi. Bende " Uçarken aşağı bakmamaya çalış. Gözlerini kapa. Başka bir şey düşün. Zatne zamanla alışıp bu korkunu yeneceksin merak etme. " dedim. Bu daha etkili olmuştu sanki Georgina başını tamam anlamında salaldı. Umarım bu sorunu halledebilirdi. Başka bir soru varmı gibisinden Georgina'ya baktım.
Georgina Orwell
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
Georgina Orwell

Georgina Orwell Empty
MesajKonu: Geri: Georgina Orwell   Georgina Orwell Icon_minitimeSalı Nis. 12, 2011 3:46 am

Aklıma soracak başka bir şey gelmiyordu. Claire bu sessizliğimden bir sorumun olmadığı anlamını çıkarıp Malefiz'e binmemi söyledi.

Çaresiz, Malefiz'e bindim. Derin nefes alarak sakinleşmeye ve yüksekte olduğumu unutmaya çalışıyordum ama işe yaramıyordu. Buram buram terlemeye başlamıştım. Buradan çıktıktan sonra en az bir saat banyo yapmam gerekecekti.

Malefiz yükseldikçe ben daha da tedirgin oluyordum. Hala nasıl düşmediğime şaşırmıştım. Şimdiye yerde olmalıydım. Galiba Claire haklıydı. Gittikçe tedirginliğim azalmaya başlamıştı. Ama bunu Claire'a belli etmeye hiç niyetim yoktu.

Malefiz sonunda aşağıya inmeye başladım. Her ne kadar artık havada eskisi kadar tedirgin olmasam da havada olmamak beni rahatlatıyordu. Yere indiğimde acba Claire uçuşuma ne diyecek diye merak ettim.
Claire Angel Deeply
Claire Angel Deeply

Georgina Orwell Empty
MesajKonu: Geri: Georgina Orwell   Georgina Orwell Icon_minitimeSalı Nis. 12, 2011 4:56 am

Georgina, havada bu sefer daha iyiydi. Malefiz'le olan hakimiyeti bu sfere gayet iyiydi. Yere indiğinde ona duymak istediği ama beklemediği cümleleri kurdum.

" Korkunu yenmeye başlıyor gibisin. Bol bol antreman yap Malefiz'le. Onu ihmal etme. Sık sık yanına git onla ilgilen. Çok uyumlu bir çiftsiniz. Uçuş konusundada ilkine göre süperdin. Artık Malefiz'i kontrol edebiliyorsun. Yardımcı Pegasus Eğitmeni olarak binicilik dersinden seni mezun ediyorum. Tebrikler! "

Georgina Orwell
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Georgina Orwell
» Georgina Orwell
» Georgina Orwell
» Georgina Orwell
» Georgina Orwell