Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kulübemde ilk günüm

2 posters
YazarMesaj
Georgina Orwell
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
Georgina Orwell

Kulübemde ilk günüm Empty
MesajKonu: Kulübemde ilk günüm   Kulübemde ilk günüm Icon_minitimeCuma Mart 18, 2011 1:36 am

Bundan sonra kalacağım yerin kapısından içeriye girerken kalbimin küt küt attığını hissediyordum. Zor beğenen biri olmama rağmen bu Melez Kampı'nı çok sevmiştim. Bundan sonra yapacaklarım belliydi. İlk olarak arkadaş edinmeliydim ki bu çaylaklık halinden kurtulup kendimi gösterebilmeliyim. Gerçi yakın zamanlarda bana kimsenin çaylak diyemeyeceğini seziyordum. Beni ezmeye kalkanı mahvederdim. Zaten eski okulumda korkulan bir kızdım.

Kulübemün kapısını bana şirin bir kız açtı. "Merhaba, ben Alexis." diye kendini tanıttı. İŞte ilk tanışma fırsatım ayağıma gelmişti. "Ben de Georgina." diye kendimi tanıttım.

İçeriye girdiğimde salonun şeker pembesi bir renkte olduğunu gödüm. Yani duvarlar şeker pembesi ve kahverengiydi. Koltuklar da sırf kahverengiydi. O şeker ğembesi rengin insanın uykusunu getirmesi için konduğunu tahmin edebiliyordum. Çünkü uykumu getiriyordu.

Alexis konuştu. "Diğer kardeşlerimiz uyuyor. Sana kalacağın odayı göstereyim Georgina. Eşyalarını oraya bıraktıktan sonra da sana kampı gezdiririm."

Bu teklife doğal olarak balıklama atladım. Sinsi planlarımı gerçekleştirmek için önce etrafı tanımalıydım değil mi? "Tamam. Valizimi bırakıp geliyorum." deyip odama girdim.
Alexia Sophie Russell
Hypnos'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Hypnos'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Alexia Sophie Russell

MesajKonu: Geri: Kulübemde ilk günüm   Kulübemde ilk günüm Icon_minitimePaz Mart 20, 2011 1:29 am

Yeni bir kardeşim olmuştu ve ben mutluluktan uçuyordum. Kulübede tek kaldığım günleri hatırlıyorum da, çok çok çok sıkıcıydı. Şu anda en azından horultu sesleri var ve bu bile sıkılmamı engelliyor.
Georgina'yı beklerken koltuklardan birine oturdum. Bu kulübe insanı yüzyıllarca uyutabilirdi. Bir an için içim geçti ve uyuyakaldım. Çok olmadığını tahmin ettiğim bir süre sonra Georgina'nın dürtüklemesiyle uyandım ve sırıtarak "Hiç kızma, bu kulübe herkesin uykusunu getiriyor." dedim ve kalktım. Bu sırada yeni kız kardeşim "Eeee, nereye gidiyoruz?" diye sordu. Gülümseyerek "Sanırım kamp meydanından başlasak daha iyi olur." dedim ve kulübeden çıkıp meydana doğru yürümeye başladık.
Etrafa şaşkınlıkla baktığını farkettim ve "Kampa kısa sürede alışacağına eminim." dedim. Alışmasına yardımcı olacaktık. Zamanının çoğunu uyumakla geçiren kardeşleri eminim ki uykularından bir süreliğine vazgeçebilirlerdi.
Georgina Orwell
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
Georgina Orwell

MesajKonu: Geri: Kulübemde ilk günüm   Kulübemde ilk günüm Icon_minitimeCuma Nis. 15, 2011 2:07 am

RP İptal!

Kulübemde ilk günüm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kulübemde İlk Günüm
» Kulübemde ilk günüm
» Kulübemde İlk Günüm
» İlk Günüm.
» Kulübemde İlk Gün~