Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kulübemde İlk Günüm

YazarMesaj
Alicia Roxanne Wideen
Demeter'in Çocuğu/Kulübe Lideri
Demeter'in Çocuğu/Kulübe Lideri
Alicia Roxanne Wideen

Kulübemde İlk Günüm Empty
MesajKonu: Kulübemde İlk Günüm   Kulübemde İlk Günüm Icon_minitimeCuma Mart 18, 2011 12:44 am

2- Melez Kampı'nda, kulübendeki ilk gününün rp'sini yazacaksın.
Mekan: Ait olduğun kulübe.
Katılacaklar: Serbest (istediğin herkesi davet edebilirsin.)

En kötü günlerimden biriydi sanırsam. Yeni bir yere 'Melez Kampına' gelmiştim. Melez olduğumu öğrendiğimin ertesi günü babam beni buraya getirdi. Neymiş canavarlara karşı kendimi savunmam gerekiyormuş. O yüzden de burada eğitim görmeliymişim. Sanki çok gerekli de! Onların beni anlamadığı gibi bende onları anlamıyordum belki. Melez Kampına geldim. Sessiz sakin güzel bir yere benziyordu. Ama ben burada olmayı hiç mi hiç istemiyordum. Yavaş adımlarla kulübeme ilerledim. Çok güzel bir kulübeydi. Yeşillikler içerisinde, küçük ve sevimli. Fakat ben çok korkuyordum. Ya beni sevmezlerse. Ya da aralarına kabul etmezlerse. Sakince kapıyı tıklattım. ''Girin'' diye bir ses duydum. Kapıyı açtım ve girdim. Karşımda çok güzel, güler yüzlü benim yaşlarımda bir kız duruyordu. O kadar güzel bakıyordu ki... İçimde ki her şeyi unuttum ve kıza ''Merhaba'' dedim. Kız da karşılık verdi: ''Merhaba. Sen yeni kardeşimiz olmalısın.'' Öz kardeşim sandığım Isabel'le bile anlaşamazken ben hiç tanımadığım bu kardeşlerle nasıl anlaşacaktım acaba!? Çok beklediğimi farkettim ve: ''Evet, yeni kardeşiniz Sofie'yim ben.'' Adını bilmediğim şu kız da: ''Hoşgeldin Sofie, ben Mana. Eminim ki çok iyi anlaşıcaz. Ben senin hem kardeşinim hem melez danışmanıyım. Tüm sorunlarında sana yardımcı olucağım. Gel sana kampı gezdireyim biraz.'' Mana'yla dışarı çıktık etrafı dolaştık. Mana bana her yeri gezdirdi. Diğer kardeşlerimi bilemem ama Mana hoş ve anlayışlıydı. Ne kadar yabancılık çektiğimi anlıyordu ve bana yardımcı olmaya çalışıyordu.

Kulübemde İlk Günüm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kulübemde ilk günüm!
» Kulübemde ilk günüm
» Kulübemde ilk günüm
» Kulübemde İlk Günüm
» Kulübemde İlk Gün~